Skocz do zawartości

Boszkowo/Sława


cikos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie koleżanki i koledzy.

Jestem już w drodze powrotnej do domu,która będzie trwała z dziewięć dni.

Obecnie jestem na Sielance i później właśnie mam dylemat.

Odpuściłem Powidz i chciałabym się rozbić bliżej Wrocławia,żeby żona na weekend mogla dojechać. 

Wybór padł na okolice Bożkowa, albo Sławy. Jest jedno kryterium,żeby było wzglednie spokojnie. Nie znamy tych rejonów,nic o nich nie wiemy,tzn.słyszeliśmy,ze potrafi byc głośno,czego chcielibyśmy uniknąć.

Możecie coś polecić w tych regionach (bardziej skłaniam się w kierunku Bożkowa,bo bliżej, ale jak lepiej w okolicach Sławy,to podjadę tam).

Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, cikos napisał:

Witam serdecznie koleżanki i koledzy.

Jestem już w drodze powrotnej do domu,która będzie trwała z dziewięć dni.

Obecnie jestem na Sielance i później właśnie mam dylemat.

Odpuściłem Powidz i chciałabym się rozbić bliżej Wrocławia,żeby żona na weekend mogla dojechać. 

Wybór padł na okolice Bożkowa, albo Sławy. Jest jedno kryterium,żeby było wzglednie spokojnie. Nie znamy tych rejonów,nic o nich nie wiemy,tzn.słyszeliśmy,ze potrafi byc głośno,czego chcielibyśmy uniknąć.

Możecie coś polecić w tych regionach (bardziej skłaniam się w kierunku Bożkowa,bo bliżej, ale jak lepiej w okolicach Sławy,to podjadę tam).

Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Miałeś na myśli Boszkowo letnisko, bo Bożkowa nawet mapy google nie znajdują. Ale do rzeczy. W poniedziałek wróciłem właśnie z  Boszkowa. Jechałem tam z myślą zatrzymania się w stanicy LOK-u bodajże na ul. Żeglarskiej. Na miejscu okazało się że ścisk,tłok hałas i miejsc brak, a ceny jak na taki wygwizdówek grubo przesadzone. Więc wygooglowałem kolejny "Ośrodek Żeglarski" po drugiej stronie jeziora. To był strzał w 10 Pole namiotowe w lasku z dostępem do plaży. Cicho i spokojnie, wybitnie skierowane na biwakowanie rodzinne. Ceny: osoba dorosła 12zł.,przyczepa 10zł., kamper 15zł.samochód osobowy 10zł. Odległość do zatłoczonego i hałaśliwego centrum +/- 2.5km = 20 minut na nogach. Polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu w ośrodku żeglarskim będzie pusto i spokojnie. W weekend przy ładnej pogodzie na bank będzie dość tłoczno. Przedzwoń najpierw czy jest miejsce dla zestawu. Jak bedzie ładna pogoda to do zobaczenia w weekend???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak....Boszkowo....trzeba to poprawić,ale nie mam jak tego zrobić z telefonu.

Dziękuję za podpowiedzi w temacie. Nie musi to być samo Boszkowo,mogą to być,a nawet lepiej byłoby,gdyby były to okolice Boszkowa/Leszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.08.2019 o 18:43, Peter napisał:

Miałeś na myśli Boszkowo letnisko, bo Bożkowa nawet mapy google nie znajdują. Ale do rzeczy. W poniedziałek wróciłem właśnie z  Boszkowa. Jechałem tam z myślą zatrzymania się w stanicy LOK-u bodajże na ul. Żeglarskiej. Na miejscu okazało się że ścisk,tłok hałas i miejsc brak, a ceny jak na taki wygwizdówek grubo przesadzone. Więc wygooglowałem kolejny "Ośrodek Żeglarski" po drugiej stronie jeziora. To był strzał w 10 Pole namiotowe w lasku z dostępem do plaży. Cicho i spokojnie, wybitnie skierowane na biwakowanie rodzinne. Ceny: osoba dorosła 12zł.,przyczepa 10zł., kamper 15zł.samochód osobowy 10zł. Odległość do zatłoczonego i hałaśliwego centrum +/- 2.5km = 20 minut na nogach. Polecam.

 

Czy to ten ośrodek żeglarski taki spokojny:

https://goo.gl/maps/YU3MD21MSv2K8ZSU8

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekendy spokojnie raczej nie jest ( choć to też zależy w której części staniesz - im bliżej plaży tym głośniej) - dziś na bank nie będzie - ale za to w tygodniu cisza, pojedyncze osoby na plaży. Aczkolwiek porównując z ośrodkami z drugiej strony jeziora to tu jest na pewno dużo spokojniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.