Jump to content
jubi-tom

Lekka butla wymiana.

Recommended Posts

czyś
2 godziny temu, Jarosław69 napisał:

Jacku - taką info otrzymałem od pracowników BP - no chyba ,że tam aktualnie na zmianie byli ci mniej kumaci......  :-)))))

Pierwszy nie wiedział to poleciał do takiego trochę bardziej kumatego. No i mam odpowiedź ,że mają w tych butlach mieszankę.

Po sąsiedzku mam BP, ale jeszcze nie udało mi się nawet wymienić u nich butli. Nic nie kumają, panika, albo "przyjedź pan jutro, będzie kierownik", albo z metra w środku nocy telefon do kierownika, jakbym chciał tę butlę co najmniej zdetonować a nie wymienić. Na każdym shellu, nie dość że było taniej, to żaden problem - wzięcie butli z kaucją, wymiana, zwrot po sezonie.

Jakieś braki w szkoleniu załogi na BP cy co? Jaka mieszanka w dom light??? WTF? Amerigasowi nie wolno tego napełnić czym innym, niż to co namalowane trwale na butli.  Jak na zaworze butli jest oryginalna folia amerigasu, nie przejmuj się tym co gada pracownik stacji, bo bredzi. Jak folii nie ma, znaczy się stacja robi jakąś przewałkę i napełnia pokątnie PB..

Myślałem że tylko na "mojej" stacji jaja sobie robią, albo gorzej, że ja się urwałem z choinki, ale jak widać, problem ma szerszy zasięg na stacjach pod tym brandem. Na BP to póki co tylko w Tomaszowie Mazowieckim wymieniłem nano na pełną bez robienia z tego problemu i pospolitego ruszenia.

dudek_t

Dziś wymieniałem Light Dom w butlomacie. 49,49zł Widocznie ceny mają zróżnicowane w zależności od butlomatu.