Skocz do zawartości

ZAKUP!!KAMPER NA 2 osiach tylnych POMOCY


509918995

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja znalazłem :) ... a tak na poważnie ,przecież są osoby które posiadały i kampera i przyczepę więc one powinny znać odpowiedz na to pytanie...:)

ja nie posiadałem ani jednego ani drugiego...wiem jedno na wycieczki czarterem z 5 osobową rodziną 3 razy w roku tracę majątek..taki kamper zwróci mi się w 3 lata...:)..brałem pod uwagę zakup nieruchomości za granicą ale kto to dopilnuje no i w jednym miejscu też nie usiedzę...

Edytowane przez 509918995 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, 509918995 napisał:

Hej jako ,że jesteś doświadczony podróżnik zadam, ci pytanie

Widzę, że już sam sobie odpowiedziałeś na nie. I tak Chris ma rację. 

Innymi słowy mówiąc, odnośnie kampera czy cepka to masz racje i jednocześnie nie masz racji  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j

2 minuty temu, Kevin napisał:

Widzę, że już sam sobie odpowiedziałeś na nie. I tak Chris ma rację. 

Innymi słowy mówiąc, odnośnie kampera czy cepka to masz racje i jednocześnie nie masz racji  ?

Jednym słowem BRAK ZŁOTEGO ŚRODKA.....czy zrobie tak czy inaczej na pewno popełnie błąd...:)???

 

 

Edytowane przez 509918995 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ,że to jest pytanie typu co lepsze dizel czy benzyna lub auto suv czy kombi......:)

 

11 minut temu, Kevin napisał:

Widzę, że już sam sobie odpowiedziałeś na nie. I tak Chris ma rację. 

Innymi słowy mówiąc, odnośnie kampera czy cepka to masz racje i jednocześnie nie masz racji  ?

dzięki za odpowiedz...:)...pozdrawiam..

Edytowane przez 509918995 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

... ...wiem jedno na wycieczki czarterem z 5 osobową rodziną 3 razy w roku tracę majątek..taki kamper zwróci mi się w 3 lata...default_smile.png..

No i widzisz wypoczynku z przyczepą i kaperem nie oto chodzi. To styl życia to pasja i wbrew pozorom nie nie wychodzi dużo taniej a wliczając sprzęt , doposażenie, serwisy, itp to już zupenie nie taniej. Ale bym tego nie zamienił.

 

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, klonik058 napisał:

 

 

 

 

No i widzisz wypoczynku z przyczepą i kaperem nie oto chodzi. To styl życia to pasja i wbrew pozorom nie nie wychodzi dużo taniej a wliczając sprzęt , doposażenie, serwisy, itp to już zupenie nie taniej. Ale bym tego nie zamienił.

 

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

tu się nie zgadzam ...zarezerwuj wycieczkę do Hiszpanii na 5 osób na miesiąc czasu w sezonie najtaniej 25.000 nie twoje (i to bez all inclusive i to SIEDZISZ w 1 miejscu bez auta!!!! ) ...myślę ,ze kamperem/przyczepa  zejdę o połowę...

Edytowane przez 509918995 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, klonik058 napisał:

No i widzisz wypoczynku z przyczepą i kaperem nie oto chodzi. To styl życia 

Nie nawidzę pory śniadaniowej od 8 do 10 i startu po parówki, kto pierwszy, do obiadu kto lepszy, kolacji kto jeszcze jest w stanie talerz trzymać.... karawaning to faktycznie może być oszczędność jeżeli masz dużą rodzine, ale głównie to wyzwania ?

ps. Nad jeziorskiem koło Łodzi był szkwał, póki co chyba żadnych strat w sprzęcie i ludziach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



...zarezerwuj wycieczkę do Hiszpanii na 5 osób na miesiąc czasu w sezonie najtaniej 25.000 nie twoje (i to bez all inclusive i to SIEDZISZ w 1 miejscu bez auta!!!! ) ...myślę ,ze kamperem/przyczepa  zejdę o połowę...


Nie mam tak dużej rodziny.
A stadart też inny przy takiej cenie. Niż kamer i kemping. Przynajmniej tak myślę.
Nie nawidzę pory śniadaniowej od 8 do 10 i startu po parówki, kto pierwszy, do obiadu kto lepszy, kolacji kto jeszcze jest w stanie talerz trzymać....


I oto mi chodzi. Wstajesz kiedy chcesz. Posiłki kiedy chcesz, wcieczki to samo. Dlatego napisałem, to jest sposób życia oraz pasja. I tego się trzeba trzymać.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 509918995 napisał:

Chyba już znalazłem odpowiedz samemu :)  w swojej głowie....KAMPER -jeśli lubisz być w ruchu i nie potrafisz dłużej zagrzać miejsca  jak 3 dni

                                                                                  PRZYCZEPA -jeśli lubisz biwakować i osiąść w jednym miejscu dłużej jak 3 dni....:)

 

 

                                                                                                  

Albo zupełnie na odwrót ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Kevin napisał:

Nie nawidzę pory śniadaniowej od 8 do 10 i startu po parówki, kto pierwszy, do obiadu kto lepszy, kolacji kto jeszcze jest w stanie talerz trzymać.... karawaning to faktycznie może być oszczędność jeżeli masz dużą rodzine, ale głównie to wyzwania ?

ps. Nad jeziorskiem koło Łodzi był szkwał, póki co chyba żadnych strat w sprzęcie i ludziach. 

Nie tylko nad Jeziorskiem. Ślesin też. Ja akurat nie byłem bo coś tam mi wypadło. Ale kolegę wytarmosiło na pontonie.  Na szczęście zdążył wbić się w "kondona" i kapok.

Wrażenia nie do opowiedzenia zanim dopłynął do bazy......

3 godziny temu, 509918995 napisał:

Ja znalazłem :) ... a tak na poważnie ,przecież są osoby które posiadały i kampera i przyczepę więc one powinny znać odpowiedz na to pytanie...:)

ja nie posiadałem ani jednego ani drugiego...wiem jedno na wycieczki czarterem z 5 osobową rodziną 3 razy w roku tracę majątek..taki kamper zwróci mi się w 3 lata...:)..brałem pod uwagę zakup nieruchomości za granicą ale kto to dopilnuje no i w jednym miejscu też nie usiedzę...

Miałem 3 kampery i 3 przyczepy. Aktualnie jest przyczepa i tak raczej pozostanie. Za dużo jest czynników zmiennych ,żeby jednoznacznie stwierdzić co jest lepsze....

Lepsze jest mieć jedno i drugie - inne opcje nigdy nie będą ostateczne  :-)

Nie masz szans na znalezienie prawdy objawionej. To bez sensu.

ps. jeszcze jedno - KARAWANING TO PASJA , TO STYL ŻYCIA - w żadnym wypadku  nie jest to forma oszczędności. To żaden dominant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

ps. Nad jeziorskiem koło Łodzi był szkwał, póki co chyba żadnych strat w sprzęcie i ludziach. 

też przeżyłem szkwał. Pierwszy raz Ale straty tylko w sprzęcie. Zresztą już naprawione. Było trochę strachu żoną tak się wystraszyła, że parę dni wcześniej wróciliśmy.

Synek nie całe 3 lata właśnie zasypiał miał to gdzieś. bf4b9833cc57d3d96873c97556af4eaf.jpg&key=6359bb44a5775ea062ac778fdaae1c3d854091984517bc7e831109bdf29e9e006fa74496662aa03aa1a5b3101f891e47.jpg&key=5383f5e207f7027a82e02d1210b8415b75fa92f0f22374198f60b0c3f1e8610a0d864434a85e3657e7540d1d0a2a1341.jpg&key=a9a77b0efb59c71c047c04157042de4c9afd0025c9ec2821806f746077e7fac4a712f06910a5b4d8bc0a08af3622ed89.jpg&key=b27388ef5a7c894f4a63c31662bd2ebf14dec583ebd9c6e08e64c7cc104fa404

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.