Skocz do zawartości

ZAKUP!!KAMPER NA 2 osiach tylnych POMOCY


509918995

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,zauważyłem zaczynam swoja przygodę z karawaningiem i przeglądając oferty znalazłem kamper ducato na na 2 tylnych osiach  https://www.mobile.de/pl/Samochód-kempingowy/Frankia-I-800FD-Festbett-Solar-2x-Garage/vhc:motorhome,srt:price,sro:asc,frn:2000,pwn:66,le:7001-/pg:vipmotorhome/278987795.html cena wydaje mi się atrakcyjna jak za taki sprzęt czy jakie mogą być ,problemy,przeszkody w użytkowaniu takiego kampera? mam do wyboru jeszcze coś takiego  https://www.olx.pl/oferta/camper-fiat-ducato-mclouis-lange-2004-piekny-CID5-IDxPS6Q.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=6711498146 ale jak sami widzicie ceny podobne a kamper 2 osiowy duuużo  bardziej przestronny i w ogóle ....    

Edytowane przez 509918995 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 godziny temu, 509918995 napisał:

zaczynam swoja przygodę z karawaningiem 

Widzę że z grubej rury chcesz zacząć, byłeś ju na campingu z camperem? (Np. Wypożyczony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Piciu 75 napisał:

Witam mam kampera 3850kg przed rejestracja i nie wiem czy warto robic na 3,5t bo podobno masakra z kontrolami w Austrii.  :(

Wiecie co i jak z tymi kontrolami bo tak straszą?

 

Proszę, pytasz i masz

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjX4orjxOnjAhXLKFAKHahSAZQQFjAAegQIAxAB&url=https%3A%2F%2Fpolskicaravaning.pl%2Fartykuly%2Fjuz-nie-tylko-austria-masowe-kontrole-kamperow-i-p%2C53838&usg=AOvVaw13iwfV2bcFm2l4iUTi0AnD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już ten artykulik ale ja nie mam tak dużo znowu 3390 pusto

ale sami wiecie i tak po załadunku bez wody 3,655,  ryzyk lecę przez Madziary i już może Balaton na 1 dzień zahaczę :)

Jak co to do 5% 70e tak tu czytam na forach miał ktoś może przyjemność teraz ostatnio? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎04‎.‎08‎.‎2019 o 15:55, Kevin napisał:

Widzę że z grubej rury chcesz zacząć, byłeś ju na campingu z camperem? (Np. Wypożyczony).

Szczerze ? NIE.... Kamper chodził mi po głowie od kilku lat ..tak właściwie to główny problem polega na wyborze kamper-przyczepa (przyczepa sporo tańsza w utrzymaniu i zakupie,oraz fajnie jest być mobilnym po wyczepieniu się można szmigać osobówką ,gdzie się chce ...)...Wiem jedno lepiej zakupić od razu porządny sprzęt niż zmieniać 10 razy (dzisiaj znaleźć kupca graniczy z cudem)...raczej postaram się cos ściągnąć z zagranicy ...niestety budzę się zawsze za póżno .....zakup raczej zimą na spokojnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, 509918995 napisał:

Szczerze ? NIE.

Ja przed zakupem przyczepy spędziłem pod namiotem/gołym niebem (rzadko na polach c.) tyle czasu, że wiedziałem iż to będzie to. Jeżeli masz podobne doświadczenia to idziesz, trzeba szukać, czytać opinie, ale po PIERWSZE zrobić listę czego oczekujesz od caravana.

ja oczekiwałem 1) osobny prysznic, 2) łazienka NIE na przeciwko kuchni, 3) łóżka piętrowe dla dzieci koniecznie składane.

spodobały mi się (te znienawidzone na forum ?) angielskie, chciałem i kupiłem. Jeżdżę i jestem ful wypas zadowolony. 

Ponadto lubię i umie dłubać, wiec modyfikacje tez wchodziły w grę i cały czas coś tam. 

Zrób własna listę i jedziesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kevin napisał:

,Ja przed zakupem przyczepy spędziłem pod namiotem/gołym niebem (rzadko na polach c.) tyle czasu, że wiedziałem iż to będzie to. Jeżeli masz podobne doświadczenia to idziesz, trzeba szukać, czytać opinie, ale po PIERWSZE zrobić listę czego oczekujesz od caravana.

ja oczekiwałem 1) osobny prysznic, 2) łazienka NIE na przeciwko kuchni, 3) łóżka piętrowe dla dzieci koniecznie składane.

spodobały mi się (te znienawidzone na forum ?) angielskie, chciałem i kupiłem. Jeżdżę i jestem ful wypas zadowolony. 

Ponadto lubię i umie dłubać, wiec modyfikacje tez wchodziły w grę i cały czas coś tam. 

Zrób własna listę i jedziesz ?

Hej jako ,że jesteś doświadczony podróżnik zadam, ci pytanie ,jakie jest twoje zdanie na temat Kamper-przyczepa ?chodzi mi o wygodę podróżowania ...postoje,na dziko,manewry,możliwaości zwiedzania okolic,koszta i miejsca postojowe ,parkingi itp...jednym słowem użytkowanie...w praktyce...zamienił byś swoją przyczepę na kampera?........Jeśli chodzi o mnie nie jestem typem który usiedzi w jednym miejscu ...raczej wszędzie mnie pełno ...co byś doradził?

Edytowane przez 509918995 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........Wiem jedno lepiej zakupić od razu porządny sprzęt niż zmieniać 10 razy (dzisiaj znaleźć kupca graniczy z cudem).......


Bardzo się mylisz
Sprzedać dobry sprzęt jest łatwo . Kupić dobry sprzęt jest trudno
Znaleźć odpowiedni układ do swoich potrzeb bez doświadczenia jest niemożliwe
Myślę że 3-4-5 wynajmów może coś Ci powiedzieć co chcesz a czego nie. Albo tyle samo zmian sprzętu o ile nie więcej
temat Kamper-przyczepa ?






Po stu stronach dyskusji nikt Ci nie odpowie na to pytanie. To dwa różne światy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już znalazłem odpowiedz samemu :)  w swojej głowie....KAMPER -jeśli lubisz być w ruchu i nie potrafisz dłużej zagrzać miejsca  jak 3 dni

                                                                                  PRZYCZEPA -jeśli lubisz biwakować i osiąść w jednym miejscu dłużej jak 3 dni....:)

 

 

                                                                                                  

Edytowane przez 509918995 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.