Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w zakupie przyczepy Malbork


Pablo84

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Szukam osoby która pomoże w oględzinach przyczepy w Malborku, niestety mam bardzo daleko i gorąca prośba o fachowa opinie w sprawie stanu technicznego przyczepy. Sprzedawca twierdzi ze to ma ja 2 lata jest drugim właścicielem i jest szczelna i w 100% sprawna. Czy ktoś może pomoc w ocenie faktycznego stanu przyczepy ???

ponizej przesyłam linka 

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-455-przyczepa-hobby-455-la-vita-klima-f-vat-23-ID6C1BFl.html#67071e1b0e

 

dziekuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w Malborku na campie przy stawie, dziś zwiedzanie zamku, jutro zamknięte muzea, wiec mogę Ci ja zobaczyć. Zobacz Kaj dokładnie ona jest w Malborku i wyślij na priv. Ostrzegam swoją 1 cepka kupiłem w lutym tego roku, ale sucha i sprawna. Troszkę już na tym się znam, poza tym mogę porobić fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej, oglądałem. Odezwał się oczywiście, rozmawialiśmy na priv i przez tel. Moim zdaniem cepka sucha, kilka sprzętów dodatkowych itp. Jakieś 2 wgniecenia poszycia bez jego przebicia. Natomiast wykonanie jej, te plastiki, szafki, zamki i zawiasy....Za te pieniądze nie kupiłbym w życiu. O to mnie też pytał Pablo84. Zdaje się że się zasugerował moją opinią. W tym przypadku 2010 nic nie znaczy. W alu felgach nie schowasz szpeju na wyjazd ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w szoku co to sie wyrabia w swiecie cepek po roku ok 2008-2010 i chyba co nowsze to gorsze mam wrazenie ....nie wiem jaki oni maja cel zebysmy kupili na kilka lat i na smietnik i d salonu po nastepne badziewie? rozumie ze tanie marki tak robia ale typu HOBBY KNAUS itp owinny trzymac poziom? moze przemysla to jak sie przekonaja jak Mercedes po tym jak sie sparzyl po okularniku ze zdzewial na potege i po kilku latach doszedl do wniosku ze to byla za wielce idace oszcezdnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, wesolymaniek napisał:

Mercedes

Mercedes dalej oszczędza. BMW nie, idzie na jakość. Ja jeżdżę fordem z 2011. Jest ok. 

Wracając do tematu cepka fajna, wymaga kilku przeróbek, szafa: zawiasy, zamykanie, lodówka: zamykanie i blokowanie. Ma też fajne wyposażenie samego środka lodówki. Moja odpada od razu (choć jedna szafeczka była zepsuta już). 

37 tyś zł to cena z kosmosu - dla mnie. Zrobiłem filmy i fotki, jeżeli ktoś chce, to pewno Pablo może je udostępnić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pierniczysz.... jeżeli buda jest sucha to takie niedoróbki jak zawiasy to jest do poprawienia za paredziesiąt zł i pół dnia roboty. Moja ma no wymienione wszystkie siłowniki w szafkach, i co z tego... to miałoby dyskwalifikować budę?

zamykanie lodówki, też sam wymieniałem, 40zl i 5min

 

a że dla Ciebie cena kosmos to nie znaczy że dla każdego, zwłaszcza za budę z 2010r, z klimą i la vitę które są droższe. Jeżeli ma tylko takie niedoróbki to ja bym ją brał od razu

1 minutę temu, wesolymaniek napisał:

do nauki poswiecona i zycie zweryfikuje czy bylo ok

Ja zweryfikowałem po pierwszym sezonie, wymieniłem budę i teraz jestem zadowolony. Mimo że miałem doświadczenie z budami to jak nam się pojawiły dzieci nie umiałem dopasować układu w ciemno, musiałem wytestować i się przekonać co chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jacekzoo napisał:

to nie znaczy że dla każdego, zwłaszcza za budę z 2010r, z klimą i la vitę które są droższe.

widocznie była za droga. Poza tym, Ty umiesz. Nie każdy umie. Ja mam spory warsztat w domu. Nie każdy ma. Jest wiele czynników. Nikt się nie czepia. Niemniej przedstawiłem wszystkie za i 0,0001 przeciw. Cena mnie zniechęciła. Sam zawiadamiający mnie o to pytał, bo żona mu mówi, że jak pierwsza cepka ma być porządna. Uznałem że bez warsztatowania. Tak też odpisałem. 

Można by się teraz zapytać, czy to Twój kumpel sprzedaje tą cepkę...ale to żart z forum nie na miejscu :D

Powtórzę raz jeszcze, zainteresowany dostał film i foty, ja je skasowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kevin napisał:

widocznie była za droga. Poza tym, Ty umiesz. Nie każdy umie. Ja mam spory warsztat w domu. Nie każdy ma. Jest wiele czynników. Nikt się nie czepia. Niemniej przedstawiłem wszystkie za i 0,0001 przeciw. Cena mnie zniechęciła. Sam zawiadamiający mnie o to pytał, bo żona mu mówi, że jak pierwsza cepka ma być porządna. Uznałem że bez warsztatowania. Tak też odpisałem. 

Można by się teraz zapytać, czy to Twój kumpel sprzedaje tą cepkę...ale to żart z forum nie na miejscu :D

Powtórzę raz jeszcze, zainteresowany dostał film i foty, ja je skasowałem.

Nie wiem czy zauważyłeś ale nigdy nikogo nie polecam, no może poza białogardem ale do nich mam jakiś sentyment. 

Ale biorąc pod uwagę że kazdy szuka igły, przy 10 letniej budzie ważne żeby była sucha. A takie pierdoły jak zawiasy to można komuś zlecić i też nie zbankrutować. 

Poza tym jak to ktoś kiedyś dobrze zauważył, każdy na forum ma igłe prawie salonową, a co druga zgnita ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacekzoo napisał:

Nie wiem czy zauważyłeś ale nigdy nikogo nie polecam,

prawie cytat z postów, czy masz udział w sprzedaży....? Nie spinaj się, uczę się retoryki forum. 

Zlecić i nie zbankrutować, pisałem wyżej że żona gościa chciała porządne coś bez zlecania. To proste jest. Ma być już dobre BEZ ZLECEŃ.

Produkcja 2010: myślę że po widoku zdjęć to miało gwarantować to i tamto. 

Nie każdy chce zlecać. Oczywiście zlecić naprawę szafek i zamykania lodówki, to koło każdej Żabki są specjalne warsztaty. Ja tą lodówkę otwierałem (próbowałem) i otworzyć i zamknąć. Nie miała (jak się wydawało) "neutralnego biegu". Nie było to łatwe. Dla mojej żony to już wku...w. 

To że sucha, to już ze 80% sukcesu. Jej cena to 90% porażki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kevin napisał:

czy masz udział w sprzedaży

Nie mam ?

11 minut temu, Kevin napisał:

Jej cena to 90% porażki

Na jakiej podstawie tak mówisz? 

 

Pierwsza z brzegu? Nawet trochę mniejsza https://www.mobile.de/pl/Samochód-kempingowy/Hobby-Excellent-440-SFr/vhc:motorhome/pg:vipmotorhome/276463660.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jacekzoo napisał:

Pierwsza z brzegu?

to całkiem inna. Nieważne. To co pisałem wyżej. 

A teraz żart. Udowodnij że 

18 minut temu, jacekzoo napisał:

Nie mam ?

no, ha? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.