Skocz do zawartości

Tułaczka 2019


poziom

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tematu ogólnoeuropejskiego, więc piszę tu, bo najpierw jedziemy na Węgry. Prognozy tak nas wysterowaly bo miały być na start Alpy, albo austriackie albo Julijskie. 

Więc najpierw Węgry, pewnie do piątku, a potem gdzie lepsza pogoda.  Bierzemy pod uwagę Wysokie Taury, Alpy Julijskie albo Dolomity. Potem morze. Zależnie od pogody i wolnych miejsc na kempingach albo Chorwacja albo Włochy. Mamy miesiąc. Aczkolwiek mało mobilni jesteśmy z niespełna 1,5 rocznym dzieckiem.

Teraz zakupy w Deca w Częstochowie 

D7BB825D-4B1F-4DAC-A466-3C454C3838CD.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A gdzie jesteście? My tradycyjnie jedziemy do Revfulop nad Balaton. Starsza Córka bardzo lubi to miejsce więc nie mogliśmy Jej odmówić ?

Dziś nocujemy w Cieszynie. Jesteśmy jedynym zestawem na kempingu Olza

 

B4FCC4B4-265E-4E46-AA0C-FA9572439598.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o excellenty? Jest ok. Gorzej, że przy mijankach czasem potrafi się złożyć mimo że dokręciłem je na maxa 
Dziwne. Jeżdżę z Excelentami już 5 sezon. Są mega stabilne, praktycznie nie drgają i nigdy mi się nie złożyły. Składają Ci się same lusterka czy lusterka od auta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia noc spędzona na "campingu" Kis-Duna w Mosonmagyaróvár.

Motel z kempingiem. Nadaje się tylko tranzytem na jedną noc. Zapłaciliśmy 7200 huf.

Sanitariaty kiepskie, prysznic dodatkowo płatny. Żałujemy trochę,że nie pojechaliśmy dalej. Ale zmęczenie młodszej Córki trochę nas zniechęciło do dalszych poszukiwań.

 

43F3667D-BD27-4CD1-9A9B-435677303905.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj od 13 już na znanym nam campingu Napfeny w Revfulop.

Prawdopodobnie zbieramy się stąd w piątek i klaruje się opcja Alp Julijskich.

Na razie nie chciało nam się markizy rozkładać. Pogoda do tego nie zmusza ;)

 

 

90897195-F4E7-4BD4-84F1-F267FFAB1E20.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Wreszcie) Opuściliśmy Balaton i Węgry i jesteśmy w Słowenii na kempingu Spik.

Pięknie położony kemping, z super sanitariatami, darmowym (i szybkim) wifi oraz ciekawym placem zabaw (tyrolki itp.)

Niestety nie wiem jak edytowa tytuł...dodałbym nazwę kolejnego kraju.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎08‎-‎04 o 09:59, poziom napisał:

Same lusterka. Dokręciłem śrubokrętem ile dałem radę 

Śrubokrętem? U mnie wystarczyło tylko dokręcić rękoma. Sprawdzone na 3 holownikach i jestem z nich bardzo zadowolony. Ale czas na zmiany i tymczasem zanabyłem Grand Aero 3XL- mam nadzieję przećwiczyć je jeszcze w tym roku;)

 20190721_112718.thumb.jpg.738fc8484f0ae7e80380d96024897c47.jpg 20190721_112730.thumb.jpg.caa51483755cd978fc8a3e85895fce3f.jpg

 

Udanego wyjazdu wakacyjnego i zawsze szerokości!!!

 

Edytowane przez Mandrol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.