Skocz do zawartości

Największa do 20 tys


x14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

55 minut temu, x14 napisał:

Czy wyrazi jeszcze ktoś swoją opinię na temat http://intercamp.pl/sklep-produkt/przyczepa-kempingowa-1/

tyle, że droga to ja widzę :)

DMC to przekręt.   Zapytaj oferenta czy jak pojedziesz na wagę a jej masa własna przekroczy 1600 kg to czy wtedy odda ci ją za darmo ?

Ja odpowiedź znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwa DMC tej przyczepy ca 2200 do 2500 kg.  / 9 metrów nie może ważyć tyle co napisano  :-))))) /

Do ciągnięcia czegoś takiego potrzebny jest poważny sprzęt - popierdółki nie wystarczą czy to się komuś podoba czy nie.

Co do ceny - jeśli (czysta teoria) ppa byłaby od 1-go właściciela , mega zadbana to jest to bardzo dobra cena . Nowa to 40 tys ojro.

Co do roku....tu też może być mała rozbieżność ale to inny temat. EZ to nie koniecznie rok produkcji. Często nie - szczególnie z germańskiego rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cicik napisał:

OT
to nie są przyczepy "2 osiowe" . To są przyczepy z osiami "bliźniaczymi"
zeby przyczepa była zakwalifikowana jako 2 osiowa , odstęp miedzy osiami musi być co najmniej 1,5 metra (albo metr, nie pamiętam dokładnie)

Nie wiedziałem, dzięki za poprawienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jarosław69 napisał:

Uczciwa DMC tej przyczepy ca 2200 do 2500 kg.  / 9 metrów nie może ważyć tyle co napisano  :-))))) /

Do ciągnięcia czegoś takiego potrzebny jest poważny sprzęt - popierdółki nie wystarczą czy to się komuś podoba czy nie.

Co do ceny - jeśli (czysta teoria) ppa byłaby od 1-go właściciela , mega zadbana to jest to bardzo dobra cena . Nowa to 40 tys ojro.

Co do roku....tu też może być mała rozbieżność ale to inny temat. EZ to nie koniecznie rok produkcji. Często nie - szczególnie z germańskiego rynku.

Dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vinyl napisał:

Duże przyczepy niestety ciężko odsprzedać. No i ciągnik też musi być odpowiedni. Miejsce na działce, ewentualny garaż czy wiata też droższe. ..

Właśnie dlatego takiej szukam :) Mam nadzieję trofić coś czego inni nie chcieli, bo duża, bo kat e, bo mało miejsca na podw. Ja mam e, mam dużą działkę, jeździłem dużymi ciężarówkami, tylko okazuje się, że espace słaby jeszcze trochę. może coś faktycznie co by miało prawdziwe DMC 1600 to wtedy jakoś pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, x14 napisał:

Czy wyrazi jeszcze ktoś swoją opinię na temat http://intercamp.pl/sklep-produkt/przyczepa-kempingowa-1/

tyle, że droga to ja widzę :)

Generalnie jest tania no ale w PL nie ma rynku na 2 osiowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej samej długości można spotkać różne DMC. Oczywiście większość była zaniżana w dniu kupna, bo właściciel potrzebował przyczepę pod auto, a nie miał kat e. Ja na poprzedniej też obniżałem, żeby móc ciągnąć autem bez e. Tylko 50 kg zmniejszyłem. Obniżenie to wpis w dokumentach, czasami zmiana osi. I w wielu krach jak piszą koledzy trzeba się trzymać surowo tej wartości. U nas teoretycznie też, a praktycznie już mniej. W czasie wypadku z Twojej winy może dojść do regresu OC z powodu nie przestrzegania wagi. Więc to jest takie ułudne posiadanie wielkiej przyczepy o niskim DMC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pierdoły piszesz, wymiana osi nic nie da, można wachlować dmc w ramach homologacji na daną oś. Po drugie sprawdź w ustawie jakie są możliwości zrobienia regresu z oc, przeładowanie nie jest podstawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.