Skocz do zawartości

Największa do 20 tys


x14

Rekomendowane odpowiedzi

@Kevin nie przesadzaj, jak komuś zależy żeby tanio wyposażyć budę to też nie trzeba kupować melaminy z brunnera za setki zł, wystarczy marketowa za paredziesiąt zł, i nie od razu zastawa dla 12 osób. Po patelnie i inne pierdoły to do jakiejś ikei czy yska czy jak to się tam pisze. To samo pościel czy inny szpej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@KevinWszystko mam z marketu w przyczepie jeśli chodzi o sprawy kuchenne. Niczego nie zapominamy a gotujemy cały rok? polecam?

Co do kursu cen patelni w Wlkp to szczerze powiem że nie mam pojęcia. Nie interesuja mnie takie bzdety?

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że w Wielkopolsce. Patelnia to koszt 50 zł, mniej lub więcej. Według mnie oczywiście. 
Dwa garnki też można wziąć z domu. Wtedy jednak lista zapomnianych taili zwiększa się niebezpiecznie. 
Idź do IKEA. Komplet tanich garnków, sztućców, patelnia, deska do krojenia, noże i inne pierdoły kupisz spokojnie za 100-200 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma kasę na cepke 20 koła, to niech sobie kupi za 100 zł zestaw zastaw na 4 osoby. Powodzenia ?

JacekOO, bardzo lubię Twoje wypowiedzi, ale nie wierze w te rarytasy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kevin napisał:

Jeżeli ma kasę na cepke 20 koła, to niech sobie kupi za 100 zł zestaw zastaw na 4 osoby. Powodzenia ?

JacekOO, bardzo lubię Twoje wypowiedzi, ale nie wierze w te rarytasy ?

 

Ale w czym Ty widzisz problem? Kupi zwykle naczynia i będzie używał latami. Jeśli będzie chciał wydać więcej to kupi w sklepie karawaningowym i tyle.

Rarytasy? Nie każdy jest frajerem który kupuje gary zeptera i kołdry z merynosa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma kasę na cepke 20 koła, to niech sobie kupi za 100 zł zestaw zastaw na 4 osoby. Powodzenia 

 

A co to ma do rzeczy? Jak wydałem więcej na przyczepę to z automatu muszę kupować jakieś mega wypasione krzesła czy naczynia? Tak to nie działa.

 

 

JacekOO, bardzo lubię Twoje wypowiedzi, ale nie wierze w te rarytasy 

 

 

To idź do IKEA i zobacz za ile kupisz patelnie, czy sztućce. Są takie za kilkanaście złotych i za kilkadziesiąt i wiexej. Co do kompletu naczyń to te akurat kupiłem z melaniny w sklepie karawaningowym gdzie zapłaciłem chyba 160 zeta za komplet. Potem dokupiłem naczynia chyba bambusowe w Leclercu na wagę za kilkadziesiąt złotych, w niczym nie ustępują tym droższym

 

Naprawdę nie trzeba mieć Bóg wie czego. Zwykle czy nawet budżetowe sztućce, kubki, patelnie itp z IKEA dają radę i wytrzymują po kilka sezonów.

 

PS. Nawet krzesła mam z IKEA. Kupowane za kilkadziesiąt złotych za sztukę. Jeżdżą już 5 sezon i mają się dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój chlopaki z widelcami lepiej pomózcie coś kupić. Co to wyzej znaczy, że brak ładowności? Tzn wiem ze ma mało pomiędzy masą wlasną a dmc, ale czy ktos to waży jak przekroczę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2019 o 22:11, vinyl napisał:

Patrz na przyczepy dwuosiowe.  Ponieważ znaczna czesc kierowców nie posiada prawka e to ceny są dużo niższe niż by wskazywał rocznik i cena początkowa. Zaczynaja się od 560. Przyczepy dwuosiowe często występują jako 6-7 osobowe jeśli bierze się pod uwagę spanie z małym dzieckiem.

https://www.otomoto.pl/oferta/fendt-diamant-590-klima-zadbany-ogrzewanie-okazja-2009r-przyczepa-kempingowa-ID6CbfGz.html#9276d40823

 

https://www.otomoto.pl/oferta/fendt-620-600a-62d-p-vip-2007r-klima-prysznic-lodowka-ogrzewanie-ID6BYjT4.html#9276d40823

warto zwracać uwagę nie na wyposażenie a na stan techniczny to po pierwsze. 

Z wyposażenia miło mieć przy takiej loszce napęd potocznie nazywany moverem pozwalający na manewrowanie bez użycia siły. Drugie to Przedsionek - miły dodatek. Bardzo fajnym dodatkiem jest bojler na gaz. Te wszystkie dodatki sporo kosztują gdy chce się je kupić jako nowe, używane oscylują w granicach 2 tys za każde. Acha - jak masz zamiar jeździć za granice do ciepłych krajów to klimatyzacja tez miła jest gdy jest :) 

OT
to nie są przyczepy "2 osiowe" . To są przyczepy z osiami "bliźniaczymi"
zeby przyczepa była zakwalifikowana jako 2 osiowa , odstęp miedzy osiami musi być co najmniej 1,5 metra (albo metr, nie pamiętam dokładnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.