Skocz do zawartości

Likwidacja szkody z ubezpieczenia sprawcy - naprawa po wypadku


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani i widzicie jak to jest , we wszystkich firmach ubezpieczeniowych są dwa działy- pierwszy milutki i usmiechnięty, witający nas kawą, to ten od zbierania składek wręcz przyjaciel rodziny. Ale jest tez ten drugi-od wypłaty odszkodowań a to juz inny swiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja tylko taką dygresję dodam, ludzie zastanawiają się, dlaczego koszta OC rosna (chociaż od jakiegoś czasu znowu zaczynają spadać). Czynników jest co najmniej kilka:

- rosnące koszta pracy;

- większa świadomość poszkodowanych, a co za tym idzie wyższe kwoty ubezpieczenia oraz usługi dodatkowe, jak np auto zastępcze.

Ale bez OC - nie da się za bardzo. Info na temat rosnących kar, za brak OC: https://superpolisa.pl/rosna-kary-brak-komunikacyjnego-oc/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2019 o 15:24, Cathay napisał:

To że Ty nie wiesz, czy nie wiedziałeś, nie oznacza że inni nie wiedzą. To że Ciebie pani z firmy ubezpieczeniowej "spuszcza" w otchłań, nie oznacza że inni też sobie na to pozwalają.

Nie mierz wszystkich swoją miarą. 

Widzę że kolega to raczej taki teoretyk ... i nie bladego pojęcia o czym pisze .
Już było paru takich cwaniaków i słuch po nich zaginął na tym forum , a przynajmniej o ich zwycięstwach w wojnie z TU ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, august831 napisał:

Widzę że kolega to raczej taki teoretyk ... i nie bladego pojęcia o czym pisze .
Już było paru takich cwaniaków i słuch po nich zaginął na tym forum , a przynajmniej o ich zwycięstwach w wojnie z TU ...

Doprawdy? Jak na to wpadłeś?

A ty to pośrednik w wyciąganiu pieniędzy, czy słabeusz który sam nic nie wskórał? Albo reklama, albo zazdrość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Cathay napisał:

Doprawdy? Jak na to wpadłeś?

A ty to pośrednik w wyciąganiu pieniędzy, czy słabeusz który sam nic nie wskórał? Albo reklama, albo zazdrość.

Tym wpisem tylko się kompromitujesz . Znajdź kogoś na tym forum ( lub innym karawaningowym } kto po kolizji uzyskał pieniądze od ubezpieczyciela w wysokości zbliżonej do realnej wartości przyczepy lub kampera przed wypadkiem .
Brak takiego linka kończy moją dyskusję z Tobą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje świat po za internetem. Nigdy o żadnej szkodzie ani o odszkodowaniu nie pisałem w necie, ani się chwaląc ani żaląc. Mniemam że o zdecydowanej większości odszkodowań nikt w necie się nie rozpisuje.

Tak więc pełną kwotę, a nawet więcej niż zakładał otrzymał koleś z mojej dzielnicy. Niestety, nie opisał tego, ani na forum, ani nawet na najwyższym kominie.

 

P.S W sobotę na odcinku 28 km z Poznania do Obornik Wlkp. spotkałem 24 przyczepy, Żadna nie miała forumowej naklejki. Więc karawaning po za naszym forum też istnieje.

 

 

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.