Skocz do zawartości

Rowy Camping WYGODA


SpongeBob

Rekomendowane odpowiedzi

Rowy Camping WYGODA

Witam.

Polecam Kemping WYGODA w Rowach.

Byliśmy z rodzinką w tym roku na tym kempingu, kemping raczej rodzinny, cisza i spokój, teren nie wielki - na ok. 30 stanowisk, blisko centrum i morza, właściciel miły i pomocny we wszystkim, sanitariaty czyste i regularnie sprzątane, ciepła woda w godz. 7-23 - nawet w umywalkach do mycia naczyń ciepła woda, na polu porządek i przyjazna atmosfera. 


pomorskie
Rowy
Bałtycka 17, 76-212 Rowy

Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny plac ale do morza ok. 700-800 m, właściciel bardzo pomocny,gdyby nie odległość od morza na pewno byśmy ponownie odwiedzili, no i ceny jak na północ -przystępne:bevil::bevil:foto z ubiegłego roku

20180811_181030.jpg

20180815_171207.jpg

20180815_171315.jpg

20180815_171344.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

 Byłem na Wygodzie w tym roku.

Właściciel sympatyczny i pomocny. Pomogli ustawić mi przyczepę, i przekazał garść przydatnych informacji. W sanitariatach ciepłą woda prawie cały czas (były problemy z ciśnieniem i całkowity brak wody spowodowany awarią wodociagu). 

Z rzeczy do których można się doczepić to nieco ciemno wieczorem w sanitariatach i brak mydła. Co do ciszy na polu to jak wszędzie zależy jak się trafi. Od spiewającej braci przy akompaniamencie gitary miałem dosyć daleko więc mi nie przeszkadzało, szlag mnie trafiał natomiast od ekipy obok która waliła drzwiami od busa co 5 minut tak jakby nie można było zostawić ich otwartych. No i wisienką na torcie była jakaś radziecka ekipa za siatką z mega głośnikiem serwujacym przeboje zza Buga codziennie po 15 kopcąc grillem jak że statku. 

Z kempingu blisko do Dino, do plaży około kilometra.

Bardzo przystępne ceny jak na północ. Przeszedłem się po Rowach i na innych kempingach zakres cen jest zbliżony poza kempingiem przy wydmie gdzie szalony pan za pobyt 2+2 policzył 120 PLN za bliskość do plaży, niezbyt równy zaszyszkowany teren i kiepskie sanitariaty w kontenerku.  Na wygodzie było nieco ponad 80 PLN:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, PolariS napisał:

z mega głośnikiem serwujacym przeboje zza Buga

ileż razy usłyszałem od zarządcy campa, że ludzie chcą się wyszaleć...ja pierdziu. Za siatką, czyli inny camp? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś domki za siatką na końcu pola. Sam poszedłem do nich i grzecznie poprosiłem żeby to sciszyli. W odpowiedzi usłyszałem "do dwujdziesta drujga to my mogom grajć". Odpowiedziałem że też mam głośnik i zaraz go wstawię na dwór a jak to nie pomoże to kupię w budowlanym szlifierkę i będę pilowal do 22. Drugi z kompanów był bardziej rozsądny i przychylił się do mojej prośby. Z tymi głośnikami to jakaś plaga. Czasem mam ochotę walczyć z tym włączając jakieś wycie żubra albo inne miałczenie kota. Sorry za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PolariS napisał:

Sorry za offtop.

To otoczenie campa więc na temat!!! Nie ot. 

Co z tego, że na campie jest gites, a za płotem tragedia. To jest ważna informacja o danym miejscu. 

8 minut temu, PolariS napisał:

Odpowiedziałem że też mam głośnik i zaraz go wstawię na dwór

Już tego nie stosuje, bo usłyszałem: "no to dawaj, nam to nie przeszkadza" i chichot.....

Pomaga jeżeli mają małe dzieci, w sensie do jakiś 12 lat, wtedy akcja że wzywam Policje bo walą wódę a na kolanach 4 latki.....

Jak do tej pory działa. 

Ten camp ma problem. Trzeba o tym pisać. 

Ps. Cisza nocna obejmuje prace głośne, jak wiercenie, szlifowanie i wiele innych, natomiast nikt nie ma prawa od 6 rano do 22 wieczorem robić sobie dyskoteki, tak że każdy w promieniu 100m jest jej uczestnikiem - to całkiem inna sprawa ?

Ps.2. Ten camp dzięki Twojemu ostrzeżeniu ma dla mnie :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kevin napisał:

 

Ps.2. Ten camp dzięki Twojemu ostrzeżeniu ma dla mnie :czerwona:

To co piszesz jest niedorzeczne , dlaczego camping ma odpowiadać za to co dzieje sie za płotem . Byłem wielokrotnie na Wygodzie i na Wagabundzie  w Rowach . Uważam Wygodę za jeden z wyróżniających się campingów " na naszym podwórku". Czyste i zadbane sanitariaty , bardzo w porządku właścciel. Miejsce to zbiera bardzo pozytywne oceny w necie. Rosjanie z głośnikiem za płotem mogą trafić się wszędzie i camping nie ma na to wpływu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kevin napisał:

 

Co z tego, że na campie jest gites, a za płotem tragedia. To jest ważna informacja o danym miejscu. 

Ten camp ma problem. Trzeba o tym pisać. 

Ps.2. Ten camp dzięki Twojemu ostrzeżeniu ma dla mnie :czerwona:

Za płotem znajduje się ośrodek dla nowobogackich, przeważnie Niemcy tam stacjonują. W tym roku stałem przy płocie - zaraz obok domku, na ośrodku byli sami Niemcy, przez cały pobyt cisza i spokój, rozmawiałem z właścicielem o tym ośrodku to powiedział że nie ma z nimi żadnych problemów. Trafiłeś po prostu pechowo na jakichś buraków, ale to może się wszędzie przytrafić.

Powiem tak: byłem w Ustce, zaczął padać deszcz, dla mnie to duży minus, więc dla tego miasta to duży :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co piszecie o otoczeniu to prawda, zależy jak się trafi, wszędzie można trafić na dyskotekowcow. Owszem były małe dzieci tam, nie wiem czy wszyscy popijali, bo nie przeglądałem się im non stop i są ciekawsze rzeczy od obserwowania sąsiadów. Nie mam też pretensji o to do właściciela bo ten jest naprawdę w porządku. Opisałem też swoje wrażenia i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sięgam pamięcią to jeszcze jedna rzecz średnio mi się podobała - (tu kolega Kevin chyba mnie nie polubi) biegające swobodnie czworonogi po kempingu i niestety zostawiające swoje pozostałości niesprzątnięte na polu. Pies właściciela miał nawet zapędy aby zaznaczyć swoją terenowość na moim przedsionku - ale gdy ja na niego warknąłem to zmienił zdanie, i chyba więcej nie przyszedł. Nie mam nic przeciw zwierzakom, ale niekoniecznie chciałbym aby zatwierdzały mój namiot czy urzyźniały glebę przed wejściem do przedsionka czy wokoło przyczepy. Innym razem w furii gonitwy jeden z przesympatycznych czworonogów w postaci golden-retrievera prawie wpadł mi w nogi gdy wracałem z michą garów po umyciu .?.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.