Skocz do zawartości

Tani Kemping.pl problem


Mateusz Nowaczyk

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, mundek28 napisał:

To typowy polski prywaciaż 

"Typowy polski prywaciarz" to człowiek dzięki któremu (i jemu podobnym) ten kraj istnieje i ma się dobrze. 

A złodziej, oszust czy matacz to nie "typowy" a patologiczny.  

Dlaczego ludzie tak często usłyszą jakiś bzdet i potem bezmyślnie go powtarzają?  To tak samo jak nazywanie szalejącego motocyklisty "dawcą organów", choć wiadomo że z trupa nic się wykorzystać nie da. 

Więc najpierw myślimy a potem mówimy czy piszemy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem z nimi problem kasę wpłaciłem przez Allegro dostałem zupełnie coś innego niż zamawiałem ( inny model przedsionka, info producenta, inny kolor i zamiast nowy był mocno używany) po 2 miesiącach przepychanek braku kontaktu i braku wymiany czy zwrotu kasy z ich strony po odesłaniu bubla - sprawę zgłosiłem na policję, Allegro i zwrot kasy z programu ochrony kupujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mundek28 napisał:

To typowy polski prywaciaż

To, że ktoś prowadzi działalność gospodarczą czyni z niego krętacza, złodzieja lub wyłudzacza?? 

Z litości pomijam aspekt ortograficzny.

Radzę zweryfikować swoje poglądy bo zostałeś mentalnie w poprzednim systemie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bw81 napisał:

To, że ktoś prowadzi działalność gospodarczą czyni z niego krętacza, złodzieja lub wyłudzacza?? 

Z litości pomijam aspekt ortograficzny.

Radzę zweryfikować swoje poglądy bo zostałeś mentalnie w poprzednim systemie...

Niestety jest to smutne, dawne podejście do przedsiębiorców. Pocieszające jest to, że przez ostatnie 10 lat wiele się zmieniło na plus, a od 5 nikt nie wchodzi do biura z pewnością w głosie, że oszukamy go na start :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu ......i ja czekam na zwrot gotówki za zakupione i odesłane krzesła , poczekam "ustawowe" 14 dni , a potem raczej "krótka piłka"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bw81 napisał:

To, że ktoś prowadzi działalność gospodarczą czyni z niego krętacza, złodzieja lub wyłudzacza?? 

Z litości pomijam aspekt ortograficzny.

Radzę zweryfikować swoje poglądy bo zostałeś mentalnie w poprzednim systemie...

Hahaha... padłem.

Zabrakło jeszcze słowa... badylarz, albo badylaż ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym miał jakieś wyjątkowe szczęście? Kupowałem tam raz, 2 lata temu nowy stół, żeby nie było za łatwo, z uszkodzeniami na blacie (tego się obawiałem najbardziej), za część ceny pełnowartościowego . Nie dość że uszkodzenia okazały się dużo mniejsze niż na pierwszy rzut oka było widoczne na foto (praktycznie żadne, jedna punktowa obcierka, bardziej uszkodzona była folia zabezpieczająca), to wszystko przebiegło wzorcowo, jeden z bardziej udanych zakupów, więc czasami zaglądam na ich stronę i przyznam, zasadzałem się ostatnio na krzesła....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz napiszę z błędem ale w całości a nie wyrywkowo-to typowy polski prywaciaż mający swoje początki w handlu walutami.Nie pisze o wszystkich osobach prowadzących działalność gospodarczą. A wracając do tego zbawcy gospodarki. Zakupiłem u niego dwa krzesełka powystawowe i jest ok, a do nich dokupiłem dwa podnóżki nowe a otrzymałem dwa lekko używane w tym jeden uszkodzony. Chciałem sprawę wyjaśnić telefonicznie bo przed zakupem kontakt był idealny ale po pierwszym telefonie ze zgłoszonym problemem ten kontakt się urwał.Mojego telefonu notorycznie nie odbiera a gdy dzwoniłem z innych telefonów ochoczo podnosił słuchawkę i zapewniał że sprawę wyjaśni i na tym koniec.Mi szkoda czasu na droczenie się z tym elementem polskiego biznesu ale wole innych przestrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio  kupiłem tam sypialnie podwieszaną. Mały problem z przesyłką, kurierem. Ale na koniec miłe zaskoczenie, dotarł, używany jak  nowy i cena ok. Potem kupiłem nowy przedsionek do cepy, odbiór osobisty w Koszalinie. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Może mi się udało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.