Jump to content

Recommended Posts

Lucek26

Ostrzezenie !  Kto nie musi niech nie wybiera sie nad Adriatyk  w piątek lub sobotę. :miga:

Dzisiaj na odcinku około 200km z Zagrzebia do Zadaru  w godzinach dopołudniowych tysiące aut stały lub wolno jechały nad Adriatyk. Dosłownie makabra, szczegolnie dla osob ,ktore mialy juz za soba setki przejechanych kilometrow. W piatek opoznienia w jezdzie na tym odcinku siegaly okolo godziny ,natomiast w sobote kilka godzin.

Commander

Hej.

Może otworzą bramki jak kiedyś w PL....😋

Cathay

Lucek, Ty informujesz czy się żalisz?

Są tysiące aut, to są korki. Chcesz ich uniknąć to jedź wczesnym rankiem albo w nocy.

chris_66

Nic w tym dziwnego. Pojedź od poniedziałku do czwartku to przejedziesz bez korków i tłoku.
Wystarczy pomyśleć.

pluto900

Ja tak się męczyłem od samej granicy do Zagrzebia, ale dalej odbilem w stronę Jezior Plitwickich i wioskami na samo południe. Droga pusta, żadnych aut. Każdy pakuje się na autostradę bo teoretycznie jest szybciej, nie zawsze tak wychodzi.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Lucek26
8 godzin temu, Cathay napisał:

Lucek, Ty informujesz czy się żalisz?

Są tysiące aut, to są korki. Chcesz ich uniknąć to jedź wczesnym rankiem albo w nocy.

Ostrzegam przed ewentualnym rozczarowaniem przede wszystkim . Nie rozumiem Twojego sarkazmu. Mnie one na szczęście nie objęły.

maarec

Niestety, samochodow przybywa, narody się bogacą a Chorwacja to piękny kraj gdzie wszyscy od Karlovaca jadą tą samą autostradą. Tak samo czasem stoi się na a1 w Polsce.

utwierdzasz mnie w smiganiu w czerwcu.

Lucek26

😀

1 godzinę temu, chris_66 napisał:

Nic w tym dziwnego. Pojedź od poniedziałku do czwartku to przejedziesz bez korków i tłoku.
Wystarczy pomyśleć.

Ale mądrala. Wyobraź sobie , ze pomyślałem.

gusia-s

Dziś było nieco lepiej ale też w stronę Adriatyku ciągnęły tłumy czego nigdy w niedzielę nie widziałam.

Na powrocie płynna niby jazda ale też znacznie gęściej niż w poprzednich latach.

chris_66

Ale mądrala. Wyobraź sobie , ze pomyślałem.

Na kilkadziesiąt przejazdów w tygodniu nie miałem ani razu problemów. W przeciwieństwie do znajomych którzy praktycznie zawsze narzekali na kolejki na granicy i na bramkach, na tłok na drodze i wszystko inne.

Jutro mogę Ci napisać jaki był poniedziałkowy tłok

chris_66

Ruch faktycznie spory. Do 60 km/h tylko trzy miejsca. Bramki max 6 aut. Granica H-HR bez kolejki żadnej.
Letenye Istria przez Zagreb. Powrót do Zagreb też bez żadnych spowolnień. Potem Zagreb Split też bez problemu.