Skocz do zawartości

Park Albatros Village - San Vincenzo


borek6

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i Koledzy, nie wiem czy już istnieje temat o tym campingu, na forum nie znalazłem. Od poniedziałku jestem tutaj obecny, i muszę przyznać że camping robi bardzo dobre wrażenie, i mnogość pozytywnych ocen w internecie jest jak najbardziej na miejscu. Camping czysty, przestrzenny i dość spory, z parcelami oraz domkami różnych przedstawicieli wakacyjnych. Parcele z podłożem piaskowym (trochę słabo podczas deszczu, w dniu naszego przyjazdu mega lało), większość zacieniona, poza tym skrzynki prądowe i kraniki z wodą co kawałek. Sanitariaty czyste, na bieżąco sprzątane, ciut gorszy poziom od Solaris w Chorwacji, gdzie tam było mega. Ale czyste i również przestrzenne, duże kabiny. Miejscowy market bardzo dobrze zaopatrzony, ceny nie wygórowane. Baseny mega na pobyt z małymi dzieciakami, dość płytkie z fontannami, są też chyba 2 głębokie do normalnego pływania. Poza sklepem kilka restauracji, i barów fast food i pizza, ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni! I polecamy minusem jest dojazd tutaj, drogi włoskie podłóg niemieckich czy austryjackich są słabe, nawet autostrady, bo ich ekspresówki jak u nas wojewódzkie..., nasze "eski" maja o wiele wyższy poziom, kilka razy bardzo było mi szkoda auta i przyczepy jak się telepało na tych nierownościach. I na końcu mega fajny zestaw ze Szwajcarii z przyczepą Hymer, z podnoszonym dachem, świetna opcja 8ce57306a752e5d374f6c837d150f45b.jpg064aaedd79d2bab841012eff9057fc5f.jpgceee9498f0cd7d65f282851f921e256b.jpgc1e36834a93c809c47f0e7f60ed12a85.jpg2951bafb2b1c579ab56acd17ae885680.jpgb0a2a474d0d147d612e937e8797138e6.jpg715b69356d113e6cff27108114d3bbc0.jpg4082b1edc5ac0abc333e5af957c90615.jpg5a4dea216d7e74b55eabbc84307fd489.jpg

 

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witaj
Bardzo dziękujemy za polecenie
Zastanawiamy się jak tam jest z plażą, ścieżkami rowerowymi i kupnem świeżych owoców morza ;). a może doswiadczyliscie tam innych atrakcji które warto polecić
Pozdrawiamy
Jeżeli chodzi o plaże, jest do niej ok 600 metrów, byliśmy raz, wykąpaliśmy się i tyle. Jakoś nas te Włoskie plaże nie rajcują, byliśmy sprawdzić plaże nieopodal Pizy - tak samo, to nie dla nas. Piasek czarny, mega gorący. W zasadzie albo zwiedzaliśmy albo siedzieliśmy na kempinguna którym na prawdę jest co robić, mnóstwo animacji itp. Dla dzieciaków kemping mega! Świeże owoce morza mógłbyś poszukać nieopodal w San Vincenzo. Ścieżki rowerowe z tego co widziałem są, turyści przyjeżdżali i jeździli z rowerami.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich,

Mam pytanie co do tego kempingu, czy ktoś był tam w maju/czerwcu?

Z tego co widziałam na ich stronie to są otwarci od końca kwietnia.

Interesuje mnie szczególnie jaka była pogoda i czy był czynny basen kryty, i czy woda w nim była dość ciepła ;) 

domyślam się że w tej porze sezonu jeszcze nie ma wszystkich atrakcji/animacji itp. Jeśli ktoś był i może powiedzieć coś w temacie to będę wdzięczna :) 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy w czerwcu, basenów krytych nie ma ale w odkrytych woda była ciepła, choć warunki są tam bardzo dobre nam się ten kemping się nie spodobał, wielki moloch zdominowany przez domki, stanowiska kempingowe to może 10% . Kemping położony po środku niczego, jak ktoś lubi klimat z Sharm el Sheikh to będzie zadowolony ;)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.