Skocz do zawartości

Niemcy, Francja, Włochy, Słowenia, Węgry, Czechy - czyli wakacje 2019 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Świetny plan, tylko ten Merkur w Czechach to mam nadzieje na jedną noc :D Zdecydowanie jeden wątek, nie rozbijaj proszę.

Trzymamy kciuki żeby wszystko było super. Umilisz nam oczekiwanie na nasz urlop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Paszporcik dla pieska oczywiście jest? 

Zwracam uwagę, bo też mamy od roku pieska, który za kilkanaście dni pierwszy raz przekroczy granicę i jestem na bieżąco. 

 

Heh, to nie mój pierwszy pies :-) Poprzedni zjeździł pół Europy. Oczywiście paszport jest :-) Gorzej, że dopiero co zaszczepiony na wściekliznę, więc oficjalnie szczepienie już jest ale zacznie obowiązywać od 5 sierpnia.

 

 

Świetny plan, tylko ten Merkur w Czechach to mam nadzieje na jedną noc  Zdecydowanie jeden wątek, nie rozbijaj proszę.

Trzymamy kciuki żeby wszystko było super. Umilisz nam oczekiwanie na nasz urlop

Merkur jest super. Wg mojej żony to najlepszy kemping na jakim była :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jacek00 napisał:

Heh, to nie mój pierwszy pies :-) Poprzedni zjeździł pół Europy. Oczywiście paszport jest :-) Gorzej, że dopiero co zaszczepiony na wściekliznę, więc oficjalnie szczepienie już jest ale zacznie obowiązywać od 5 sierpnia.

czyli do 5 trzymasz go zamkniętego w przyczepie, a dopiero od 6 możesz zacząć szczuć sąsiadów na kempingu...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, jacek00 napisał:

Heh, to nie mój pierwszy pies :-) Poprzedni zjeździł pół Europy. Oczywiście paszport jest :-) Gorzej, że dopiero co zaszczepiony na wściekliznę, więc oficjalnie szczepienie już jest ale zacznie obowiązywać od 5 sierpnia.

No to jest jakaś totalna głupota. Pies ma rok, w ubiegłym roku chyba w październiku czy listopadzie zakończył procedurę szczepienie, po paszport udaliśmy się kilka dni temu i tamte szczepienia się jakby nie liczą mimo, że w książeczce mamy szczepienie przypominające właśnie po wakacjach już :look:. Został zaszczepiony ponownie i u nas też szczepienie nabiera mocy prawnej 5.08 ale my startujemy dopiero 03.08 więc mam nadzieję, że jakoś się uda.  

Edytowane przez reflexes (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie ładnie. Ambitny plan, mapkę faktycznie trzeba powiesić na lodówkę w domu, albo nad monitorem w pracy aby motywowała na przyszłoroczny urlop :).  Kiedyś w końcu to przebiję, dam radę. Muszę tylko zatrudnić i wyszkolić pracownika do biura i ogrodnika do domu. Tak, dam radę :)

Francja, czekam na fotki, rejon Santropez, Byłem na campie w port Grimaud  - >

https://goo.gl/maps/zvpV3hLPga1c5sfbA

gdzieś tam w ubiegłym tysiącleciu, jak jeszcze były aparaty na klisze.

szerokości.

57 minut temu, dudek_t napisał:

Świetny plan, tylko ten Merkur w Czechach to mam nadzieje na jedną noc :D Zdecydowanie jeden wątek, nie rozbijaj proszę.

Trzymamy kciuki żeby wszystko było super. Umilisz nam oczekiwanie na nasz urlop :)

heh, nie dałem rady tam wjechać. Przegraliśmy w kolejce do recepcji z miesiąc temu. Byłem jakiś 20 w kolejce, to co działo się na parkingu skutecznie wybiło nam nocowanie z głowy. Jacka pewnie ciągnie plaża FKK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, reflexes napisał:

No to jest jakaś totalna głupota. Pies ma rok, w ubiegłym roku chyba w październiku czy listopadzie zakończył procedurę szczepienie, po paszport udaliśmy się kilka dni temu i tamte szczepienia się jakby nie liczą mimo, że w książeczce mamy szczepienie przypominające właśnie po wakacjach już :look:. Został zaszczepiony ponownie i u nas też szczepienie nabiera mocy prawnej 5.08 ale my startujemy dopiero 03.08 

U mnie po prostu pies ma dopiero 4 miesiące. Dopiero niedawno mógł zostać zaszczepiony na wściekliznę. Natomiast sam paszport wyrobiliśmy już z 2 miesiące temu.

 

Cytat

więc mam nadzieję, że jakoś się uda.  

Tak na prawdę, to nikt się psiakami w ogóle nie interesuje. Z poprzednim psem podróżowaliśmy za granicę z  dobre 10 lat. Nikt nigdy nie sprawdzał paszportu psiego.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jacekzoo napisał:

To bardziej jest istotne jak pies sie poszarpie z innym albo pokaże zęby na jakiegoś ludzia i jakby zadyme robił

Mój na szczęście jest na takim etapie, że wszystkich kocha :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest jakaś totalna głupota. Pies ma rok, w ubiegłym roku chyba w październiku czy listopadzie zakończył procedurę szczepienie, po paszport udaliśmy się kilka dni temu i tamte szczepienia się jakby nie liczą mimo, że w książeczce mamy szczepienie przypominające właśnie po wakacjach już default_icon_eek.gif. Został zaszczepiony ponownie i u nas też szczepienie nabiera mocy prawnej 5.08 ale my startujemy dopiero 03.08 więc mam nadzieję, że jakoś się uda.  

Witam

 

Zakładam że chodzi o wklejke ze szczepienia i inną datę wydania paszportu. Byłyby rozbieżne.

 

Co do A2 w Poznaniu to raczej masakra i pora dnia nie zawsze ma znaczenie, wąsko i ruch z prędkością żółwia.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2019 o 19:05, jacek00 napisał:

 

Pytanie techniczne, czy wszystko ładować w jednym temacie tutaj, i będzie miszmasz bo trochę z każdego kraju, czy jak będę już we Francji to zakładać nowy temat na odpowiednim subforum? 

 

Też jestem za wątkiem europejskim, dla tych co krążą - admini plizzzzzz ??

W dniu 18.07.2019 o 19:21, Zulos napisał:
7 godzin temu, chris_66 napisał:

 

zgłaszam do modów wniosek o banowanie :banned: użytkowników którzy podają terminu wyjazdu :sciana:

rozważam możliwość dodania Cię do czarnej listy :foch:

 

szerokości i mnóstwa wrażeń i pogody  :pub:

 

Podzielam!!!!!!

Ps. Sikam ze szczęścia ze swoich 2 tygodni.

Ps. 2 my też uwielbiam francuskie komedie, dlatego na powrocie (bo jesteśmy na północy) będzie szukanie poczty z "jeszcze dalej niż północ ". To dla mnie najlepsza komedia.  

Edytowane przez Funiaki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Funiaki napisał:

Też jestem za wątkiem europejskim, dla tych co krążą - admini plizzzzzz ??

 

Tak jest - powinien być nadwątek transeuropejski!!

31 minut temu, Funiaki napisał:

Ps. 2 my też uwielbiam francuskie komedie, dlatego na powrocie (bo jesteśmy na północy) będzie szukanie poczty z "jeszcze dalej niż północ ". To dla mnie najlepsza komedia.  

Kolejna, świeża komedia Dannego Boona, która opiera się na różnicach kulturowych i językowych północy Francji to "Rodziny się nie wybiera".

To są komedie, które trzeba oglądać w pampersach...:-)

Ze świeżych (ale bez Danny'ego Boona), to jeszcze ostatnio posikaliśmy się na "Mąż czy nie mąż"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróżujemy powoli zdecydowanie ? Przejechaliśmy 400 km i zatrzymaliśmy się w Zbąszyniu na Kempingu 113 przy Baszcie.

 

Sam kemping to późny PRL trochę wyremontowany. Leży nad samiutkim jeziorem. Mamy nawet miejscówkę z widokiem na jeziorko ? Sam Zbąszyń mega zadbany. Mam wrażenie że jestem w jakim niemieckim miasteczku.

 

Jutro ruszamy powoli dalej.

 

Kilka fotek różnych poniżej. Na razie nic się nie dzieje. Jak w polskim filmie ?fb943271d7364814a5aac7fe9d2e49ec.jpg&key=ad073cd8a4055805e8ddc96367cda25c15bf878553b1175d27c1cc147fd32a87aed5bf61d21b8e52bc49712f111b7d56.jpg&key=cd7eda95225521fab9d0572a254f04ddd4bde6aa58608f08d2c9d001a3228408ad1af99f060cff87fe797bfb1c50764f.jpg&key=88a7cbbb7de45d10d6d0f2238f8f4ea909f2d8e2588d88d52ef7593f9251bdf1d13cd4f9ce26835508657154fea0b8c1.jpg&key=e96f9aeb54ff3cfd5e4cba30ecd81d51377f482ab6313fca8754d4cc9a7aa227661f2484ebab570c2bab98475faf7fcb.jpg&key=b3ca45edeb598a2b26b28ff414496e4e92ea5443008017ea36217564549c9ad79388e908efa416dd5606dc41eba874ce.jpg&key=0a449135fc3f9d733b7ca889bbfe0fffd457f5a4ac553d2f08f22b7d0fa94d1dedb368a1e70432592a1c433358ea6387.jpg&key=02d2cbb3cf4449c2dcfa4f89442b38244a9b8d914f19a34c398bc326c49776e743ad1ab0337b14ca7ef795658bc1f40b.jpg

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.