Skocz do zawartości

Horyzont fajny ale jest parę minusów


lolek2121

Rekomendowane odpowiedzi

Byliśmy na campingu Horyzont tydzień czasu W domku i powiem tak . Teren fajny , czysto , piękny widok , godny polecenia. Ale żeby nie było tak pięknie to znalazło by się  parę minusów. Po pierwsze; Na samym początku przy meldunku jest wypełniana karta meldunkowa imię, nazwisko , nr. telefonu itd. I ok. tak powinno być TYLKO DLACZEGO KAŻĄ TĘ KARTĘ POŁOŻYĆ ZA PRZEDNIĄ SZYBĄ AUTA DANYMI DO GÓRY KTÓRE SĄ WIDOCZNE DLA KAŻDEJ OSOBY PRZECHODZĄCEJ OBOK AUTA. WEDŁUG MNIE JEST TO JAWNE ŁAMANIE PRZEPISÓW O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH. Wystarczył by sam numer rejestracyjny i data od kiedy do kiedy.Kolejna sprawa to legitymowanie osób wchodzących na teren campingu . Fajnie że coś takiego jest bo nie wejdzie nikt postronny. Tylko poczułem się jak intruz albo potencjalny złodziej gdy w przeciągu kilku minut wchodząc i wychodząc z pola kilka razy koleś z obsługi biegał za mną jak bym był jakimś terrorystą.I ostatnie sprawa WYDAJE MI SIĘ ŻE NEGATYWNE OPINIE Z KONTA NA FB SĄ PO PROSTU  KASOWANE . Moja znikła tak mi się wydaje . To tak po troszeczku. BYLIŚMY RAZ I WYSTARCZY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodziłem na teren Horyzontu nie mieszkając na nim. Kontrola ochroniarzy nie wydawała się zbyt namolna. Można rzec, że po pierwszym kontakcie i wyjaśnieniu celu wejścia, późniejsze wizyty odbywały się praktycznie bez legitymowania. Ochrona zapamiętała mnie i nie było problemu.

Co do danych osobowych - raczej nie umieszczałbym tego za szybą samochodu. Chyba nikt nie uświadomił pracowników recepcji czego żądają od klientów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem właśnie na Horyzoncie. Nie trzeba dawać tej kartki za szybę wystarczy pokazać z daleka przy wjeździe. Dają opaski na rękę. Bardzo słaby zasięg gms i tv.

Jest ktoś może teraz ?j jestem do soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, PioJus napisał:

Witam. Proszę o info, czy są wolne miejsce na przyczepę na półwyspie helskim. Wybieram się w środę i który polecacie z bliskim dostępem do morza.

fajne pytanko. Odnośnie dostępności sugeruję dzwonić na recepcje, tam wiedzą więcej niż forumowicze.

Co do półwyspu Helskiego - piękne miejsce, bywam 2 razy do roku, campingi omijam - tam są zamknięte społeczności ze Stolycy i ceny też bardziej Europejskie za stanie w błocie nad zatoką.

W tym rejonie wybieram Władysławowo i śmigamy autem czy rowerem czy pociągiem  na plaże Helu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 14.07.2019 o 18:35, lolek2121 napisał:

Byliśmy na campingu Horyzont tydzień czasu W domku i powiem tak . Teren fajny , czysto , piękny widok , godny polecenia. Ale żeby nie było tak pięknie to znalazło by się  parę minusów. Po pierwsze; Na samym początku przy meldunku jest wypełniana karta meldunkowa imię, nazwisko , nr. telefonu itd. I ok. tak powinno być TYLKO DLACZEGO KAŻĄ TĘ KARTĘ POŁOŻYĆ ZA PRZEDNIĄ SZYBĄ AUTA DANYMI DO GÓRY KTÓRE SĄ WIDOCZNE DLA KAŻDEJ OSOBY PRZECHODZĄCEJ OBOK AUTA. WEDŁUG MNIE JEST TO JAWNE ŁAMANIE PRZEPISÓW O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH. Wystarczył by sam numer rejestracyjny i data od kiedy do kiedy.Kolejna sprawa to legitymowanie osób wchodzących na teren campingu . Fajnie że coś takiego jest bo nie wejdzie nikt postronny. Tylko poczułem się jak intruz albo potencjalny złodziej gdy w przeciągu kilku minut wchodząc i wychodząc z pola kilka razy koleś z obsługi biegał za mną jak bym był jakimś terrorystą.I ostatnie sprawa WYDAJE MI SIĘ ŻE NEGATYWNE OPINIE Z KONTA NA FB SĄ PO PROSTU  KASOWANE . Moja znikła tak mi się wydaje . To tak po troszeczku. BYLIŚMY RAZ I WYSTARCZY.

 

BA7BB731-7727-433C-BA4C-5BB64783A4A2.jpeg

F71949C2-1FF0-4392-9DAF-9D8AA7AAD066.jpeg

73832CE5-526C-4901-ABF4-AE2E707D1929.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie kempingi, zwłaszcza w popularnych lokalizacjach, przed i po sezonie to są  zupełnie  dwa nieprzystające do siebie światy. Jeżeli  ktoś nie jeździ na kempingi od końca  czerwca do mniej wiecej 25 sierpnia to nie ma pojęcia o tym co piszą użytkownicy tych miejsc w tych terminach. I vice versa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

A ja chciałem tylko poinformować, że jeśli ktoś chce skorzystać z punktu serwisowego to na terenie Campingu Horyzont powstała nowa zlewnia szarej wody i został uruchomiony nasz słupek Camper System, w którym można opróżnić kasetę WC i pobrać czystą wodę.

 

Camp Hpryzont.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w środę, punkt serwisowy super. Nowe parcele "widokowe". Ale... nie chce wiedzieć co się będzie działo w sezonie. Zmniejszona ilość miejsc parkingowych, na parcelach na samochody nie ma miejsca. Odwiedzimy pewnie na początku czerwca ale później do września to będzie teren czerwony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.