Jump to content
Waldemar

Wzdłuż granicy z Obwodem Kaliningradzkim

Recommended Posts

Waldemar

Witam

W tym roku chcielibyśmy się trochę "powłóczyć" w rejonie od Braniewa do Bartoszyc, a być może i jeszcze trochę dalej na wschód.

Jednak wszystkie wysiłki znalezienia stosownych do zatrzymania się na 2-3 dni miejsc, jak na razie - daremne.

Może jest ktoś, kto ma wiedzę na ten temat zechciałby się z nią podzielić, byłbym bardzo wdzięczny.

Chodzi o spokojne miejsca na 2-3 dniowe postoje z przyczepą, najlepiej nad wodą, dla statecznego małżeństwa z pieskiem.

Nie mamy wygórowanych wymagań, jedynym warunkiem jest aby teren był ogrodzony z dostępem do wody i sanitariatów (en. elektryczna - niekoniecznie).

Pozdrawiam

Łza Włóczynutka

O, tam jest kiepsko z campingami. Natomiast jest sporo tanich kwater. Byliśmy tam 2 razy, pierwszy raz na dziko, (więc bez udogodnień) drugi raz kwatery. 
Ewentualnie możecie spróbować podzwonić po kwaterach i zapytać czy można stanąć na obejściu z przyczepą (i za ile).

W tym roku można też uzyskać pilotażową, darmową elektroniczo-turystyczną wizę do obwodu Kaliningradzkiego, więc można tez rozważyć wjazd do Rosji.

Waldemar
1 godzinę temu, Łza Włóczynutka napisał:

O, tam jest kiepsko z campingami. Natomiast jest sporo tanich kwater. Byliśmy tam 2 razy, pierwszy raz na dziko, (więc bez udogodnień) drugi raz kwatery. 
Ewentualnie możecie spróbować podzwonić po kwaterach i zapytać czy można stanąć na obejściu z przyczepą (i za ile).

W tym roku można też uzyskać pilotażową, darmową elektroniczo-turystyczną wizę do obwodu Kaliningradzkiego, więc można tez rozważyć wjazd do Rosji. 

Dzięki za zainteresowanie. Wjazd do Rosji to bardzo nęcąca propozycja, rozważę ją na pewno.

Jednak jakby "ktoś coś" (szczególnie interesują mnie okolice Bartoszyc), to byłbym bardzo wdzięczny.

MartiNBR

To mój rewir. Bieda straszna, na dziko jak najbardziej. A wizę już mam 🙂

kocur

I ja przymierzam się do wyjazdu w te rejony.

Jedno sprawdzone przez znajomych miejsce to camping 220 w Gołdapi. Jest nad wodą, spokojnie i cicho.

Jak coś fajnego znajdziesz w okolicy Bartoszyc to opisz tutaj.

Pozdrawiam.