Skocz do zawartości

szafka w przedsionku


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

Nosze się z zamiarem kupna takiej szafki do przedsionka lub podobnej http://elcamp.movera.com/?navID=36&pID=19657&tpl=details&lang=6 może ktoś z Was juz cos takiego posiada , jaka jest Wasza opinia o tym mebelku czy warto to kupić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Napewno "elcampowska" jest solidniejsza, ale jak chcesz spróbować jakiejś półki to może taka?:

 

http://allegro.pl/item523943115_tania_polka_do_przyczepy_nowa.html

 

Koszt niewielki, sprzedawca pewny (kupowałem kilka przedmiotów u niego, czasem miewa fajne rzeczy i niedrogie).

 

 

Puki nie mam przedsionka nie potrzebuje takiego ekwipunku :bzik: A w budce półek narazie mam pod dostatkiem :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawce tego równiez moge polecić ...osobiscie u niego kupiłem sporo rzeczy jak Michał... ale co do tej półeczki to jednak bym odradzał ..pare złotych , ale w tym wypadku lepiej je przeznaczyć na :bzik: ...

 

mam taka i nawet sie nie nadaje do przechowywania przypraw ...nie mówiąc o jakis cięższym rzeczach...

 

Wir57

Ta szafeczke która podałeś link jest fajnasta idealna żeby na nia dac kucheneczke z gazem i zrobic z niej taki o taki swojego rodzaju składzik kuchenny z pułeczkami na przybory kuchenne..

 

ja zaadoptowałem coś podobnego własnie i w nie dalekiej przyszłości chce ją obszyć materiałem z zamkami zeby była mozliwsc zmkniecia tego co jest na połeczkach...mi to jest potrezbne z racji na moja córeczke która jest ciekawa wszystkiego i sciaga i przeglada każda rzecz..

 

zakupiłe ostatni taka szfe wolno stojacą na stelarzu z obszyciem materiałowym na ubrania do przedsionka...fajna rzecz - polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wir57, w ubiegłym roku kupiłem taką oto szafeczke http://www.sklep.kempingowe.pl/index.php?products=product&prod_id=342

i jestem z niej b.zadowolony.Posiada regulowane nóżki co jest bardzo ważne aby postawić ją w przedsionku.Powiem więcej mam zamiar jeszcze dokupić 2 szt.

W ofercie jeszcze są takie :

http://www.sklep.kempingowe.pl/index.php?products=product&prod_id=196

http://www.sklep.kempingowe.pl/index.php?products=product&prod_id=197

http://www.sklep.kempingowe.pl/index.php?products=product&prod_id=341

Moim zdaniem te wyższe są mniej stabilne i też musisz o tym pamiętać.

 

Te osłonki co są na blacie to je zostawiłem w domu.Szafka ta posiada praktyczny pokrowiec zamykany na zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11, taką co poleciłeś juz mam i delikatnie powiem jest do kitu to co pisał kolega Serek, można co najwyżej gazety w tym przychowywać i to nie za dużo :jesc: , fakt tania , ale mało praktyczna.

Juz wole wydac więcej i aby było porządne i z tego co czytam u kolegów co juz podobne maja sa zadowloeni i dlatego zapytałem jak się sprawują.

Zapewne jakąś wybiore . Dzięki za opinie :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie takie szafki jak Wirr pokazywałeś, tylko trochę niższe, firmy chyba Bel- Soil czy jakoś tak, kupiłem w sklepie Tam w Katowicach - bardzo dobre, sprawdzone, wreszie znika bałagan w przedsionku.

 

Pozdro, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o ten porządek w przedsionku chodzi i oby szybko się składało i rozkładała , po rozłożeniu stabilne z możliwościa regulacji na nierównym podłożu mam nadzieje, że te szafki taka role spełniają.

I widze, że tak jest od osób , które juz takowe mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką szafkę- dostalam w prezencie , więc nie wiem ile kosztowala. Bardzo jestem z niej zadowolona, trzymam w niej owoce, warzywa, zapas wody mineralnej. Zamykana na zamek , osy nie mają dostępu do owocow. Szybko się rozkłada, jedyny minus, to trochę miekkie półki,ale coś z tym zrobię, spróbuję je jakoś usztywnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11, taką co poleciłeś juz mam i delikatnie powiem jest do kitu to co pisał kolega Serek

 

Przepraszam, że poleciłem bubelek :-] Nie wiedziałem, że to słabe (nie nabyłem jej, kupiłem u niego taką wiszącą na drzwi łazienki na drobiazgi i jest OK).

 

Powodzenia w wyborze :bzik::jesc::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Przepraszam, że poleciłem bubelek :-] Nie wiedziałem, że to słabe (nie nabyłem jej, kupiłem u niego taką wiszącą na drzwi łazienki na drobiazgi i jest OK).

 

:bzik:

 

Michał przedmiot sprzedaży nie polecałbym , ale sprzedawca ok zwłasza ze mieszka 6 km od Rybnika i mam z nim stały kontak ...sam u niego sporo rzeczy kupilem... :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Przepraszam, że poleciłem bubelek :-] Nie wiedziałem, że to słabe (nie nabyłem jej, kupiłem u niego taką wiszącą na drzwi łazienki na drobiazgi i jest OK).

 

:bzik:

 

Michał przedmiot sprzedaży nie polecałbym , ale sprzedawca ok zwłasza ze mieszka 6 km od Rybnika i mam z nim stały kontak ...sam u niego sporo rzeczy kupilem... :jesc:

 

Nie pisałem o sprzedawcy , bo jest solidny tez kupowałem u niego i (solidny gość) , ale ta szafka wisząca mało praktyczna, właśnie u niego kupiłem ta wiszącą co kolega Szary11 polecał i stwierdzam , że jest do d... :D . Na lekkie rzeczy może być , jak coś cięższego sie do niej włóży , rzepy zaczynają ( na których wisi) odrywać , mało stabilna - ruszy sie ja przypadkowo i wszystko wypada z niej . Jednym słowem jak coś lekkiego ma sie w niej poukładać , może się nadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę u siebie takiej szafki,musiałbym na noc wszystkie szpargały zabierać z niej do przyczepy,bo do rana pewnie by nóg dostały

 

bez przesady.... nie takie rzeczy zostawia się w przedsionku na noc i jak do tej pory - przez wiele lat - nic nie zginelo, bądz dobrej mysli mesert,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.