Skocz do zawartości

Jantar


MoniMonia

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy w Jantarze na kempingu Młody Delfin z dwójką dzieci i psem. Gorąco polecamy. Cisza , spokój. Właściciele przesympatyczni, zawsze pomocni. Widać że lubią to co robią ? Ciepła woda non stop i czysto. Czujemy się tu świetnie mimo nierozpieszczającej pogody. Na szczęście mamy rowery wiec nikt nawet przez 5min się nie nudzi ?  

Z ciekawości, po przeczytaniu opinii zajrzeliśmy do Kaliny. Opinie potwierdzamy ? Masakra. W recepcji siedzi gburowata baba. ? Nie za bardzo chciała nam pozwolić na wejście i zobaczenie kampingu. A tu pusto... może 5 przyczep/namiotów. Na pytanie dlaczego pies kosztuje 15 a dziecko 10 i z czego nasz 3kg pies miałby korzystać pani stwierdziła „bo pies przeszkadza”. ?

Zwróciłam pani uwagę ze jakoś tak mało gości mają w porównaniu do innych. Na co pani.. i to jest dla mnie hicior ? „Bo nam nie zależy żeby mieć tu tłumy” 

Na tym kończymy naszą wizytę u Kaliny i obiecujemy nigdy tam nie wracać ?

Dla porównania Młody Delfin - pies 0zl 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki urok sporej części kempingów na Mierzei. Kasę golą aż miło ale od siebie nic, a klienta traktują jak intruza.

Nie dalej jak tydzień temu pojawiłem się na kempingu Gniazdo Kormorana w Katach Rybackich. Dwóch młodzieniaszków od otwierania szlabanu jak zobaczyło na kolanach u żony naszego kilera  (jakieś 5-6 kg wagi z czego 2 to włosy :lol:) to mieli oczy jakby diabła zobaczyli. Uprzejmie poinformowali, że z psem nie przyjmują. Gdyby nie fakt, że na polu czekali już na nas znajomi z rozłożonym namiotem to bym nie dyskutował ale z racji powyższego poprosiliśmy szefową. Wybitnie niemiła i niesympatyczna osoba. Próby negocjacji spełzły na niczym, a pani w ogóle to zrobiła nam wielką łaskę, że z nami porozmawiała. Pani wspominała nawet, że takie info jest na stronie. Fakt nie doczytaliśmy (mój błąd, że nie przewinąłem strony do końca) ale ta sama strona wprowadziła nas w błąd bo w cenniku jest opłata za psa. http://www.wypoczynek-morze.pl/cennik/ 

1531780220_Beztytuu.thumb.jpg.ec545c1964c3bd64e2177822d06fefe3.jpg

W momencie gdy pokazaliśmy pani cennik to stwierdziła, że to nie jej strona i :niewiem: .

Jedyne na plus to, że zwróciła znajomym kasę za pobyt, zwinęliśmy namiot i przenieśliśmy się na Camping 159 do Stegny.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MoniMonia napisał:

Jesteśmy w Jantarze na kempingu Młody Delfin

Fajna miejscówka ?

a gdzie zdjęcia? ?

 

7 godzin temu, reflexes napisał:

to stwierdziła, że to nie jej strona:niewiem: .

A te dane? Sprawdź to z ciekawości. Bo jeżeli to ta sama kobieta....to wisi Wam kasę za nadrobienie kilometrów. 

Warto byłoby coś zrobić w temacie, mała nauczka a będzie boleć. 

EB7C7D22-1B08-40D7-9182-580DB285CB1E.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordy tych trolli (bez znaczenia płeć) tam na bramie (recepcji) już mówią wszystko!

Jak zamieni się zdanie - to kurtyna całkiem opada .

Już to jest barierą nie do pokonania.

Nie wiem kto tam wjeżdża i na co liczy???

Znam temat, bo kilkanaście lat jeździłem do ośrodka po sąsiedzku i oglądałem kadrę tego kempingu wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byliśmy na Kalinie w tamtym roku. Kemping mógłby być naprawdę super gdyby nie właściciele. Właściciel Janusz przyjemny jak Związek Radziecki, opłata za psa to jakiś absurd ale rozwalił mnie jak kazał jednemu ze swoich przyszłych klientów ktory przyjechał z przyczepą pod bramą na zakazie bo niby miejsca nie było a wystarczyło tylko wpuścić go za szlaban i by było ok.
Poza tym czysto i schludnie, jest porządek i cisza nocna.
Zrzut kota płatny dodatkowo co też jest absurdem moim zdaniem.

red@tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, mundek28 napisał:

To tam za sranie też się płaci osobno?

Bałtyk, sezon i pazerność. Jak to miło, że w pobliżu są też normalne miejsca. Stegna i Krynica Morska. Spokojne miejsca z miłą obsługą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć.

Jestem tu. Super kemping z przemiłym i uczynnym właścicielem. Wszystko pod kontrolą, cisza i spokój. Pomimo iż jest ,,po 15 sierpnia,, obłożenie spore. Kemping ma niepowtarzalny urok .... ciepła woda non stop bez łaski, czytaj żetonów. Wszędzie równo i więcej niż sporo cienia. Do morza trochę jest ale to urok mierzei....

Gorąco polecam!

 

Na pobliskiej Kalinie pustki.... pewnie negatywne opinie dalej potwierdzają rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.