Skocz do zawartości

Sprintem przez góry do morza, 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Start jutro o 16. Macie chęć na kolejną przygodę? Jeśli tak to postaram się w miarę możliwości live. Tym razem w bagażniku ląduje namiot i 4 noclegi będą na kempingach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 minutę temu, dudek_t napisał:

Start jutro o 16. Macie chęć na kolejną przygodę? Jeśli tak to postaram się w miarę możliwości live. Tym razem w bagażniku ląduje namiot i 4 noclegi będą na kempingach :)

Brawo. Jedziemy. Spontan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc dwa tygodnie temu w Pucku nieśmiało napomknąłem Żonie że skoro w tym roku na wakacje jedziemy na koniec sierpnia i jak wrócimy to już będzie za późno na jazdę "top down" to może bym wyskoczył "jakoś niedługo" :D Tydzień temu na mazurach uzyskałem ostateczną zgodę więc od poniedziałku o niczym innym nie myślę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, dudek_t napisał:

Będąc dwa tygodnie temu w Pucku nieśmiało napomknąłem Żonie że skoro w tym roku na wakacje jedziemy na koniec sierpnia i jak wrócimy to już będzie za późno na jazdę "top down" to może bym wyskoczył "jakoś niedługo" :D Tydzień temu na mazurach uzyskałem ostateczną zgodę więc od poniedziałku o niczym innym nie myślę :D

chyba grzeczny bywasz w domu, odkurzacz, kosiarka, zmywak, kubeł na śmieci, kosz na prawie nie są Ci obce :)

Odnośnie ubezpieczenia, patrząc na Twoje fotki z poprzedniej relacji :) to spodziewaj się dobrej składki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maarec napisał:

to spodziewaj się dobrej składki :)

@maarec nie strasz nie strasz bo się... :D 

 

4 godziny temu, dudek_t napisał:

Tydzień temu na mazurach uzyskałem ostateczną zgodę

@dudek_t To ja mam zgodę na korsykę jeepowo namiotową, tylko muszę przekonać jednego z dwóch kumpli, samego mnie nie puści... za dużo się naoglądała tych urwisk zaraz za pasem drogi i miejsc w które jeepem bym pojechał :P 

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, dudek_t napisał:

Start jutro o 16. Macie chęć na kolejną przygodę? Jeśli tak to postaram się w miarę możliwości live. Tym razem w bagażniku ląduje namiot i 4 noclegi będą na kempingach :)

Co chcesz przez te 4 dni zobaczyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tomii napisał:

Co chcesz przez te 4 dni zobaczyć? 

Nic konkretnego :D Mam założone parę potencjalnych dróg i chciałbym je przejechać. Oprócz tego codziennie wieczorem obowiązkowe zamoczenie jajek w Jadranie. Plan jest taki że jadę bez planu :D 

Generalnie jestem już spakowany i dotarłem do pracy. Ciężko się skupić na robocie mimo tego że za oknem 14 stopni i pada :( IMG_2660.thumb.jpeg.f6693c9d037fc3efc46c8ade24d62845.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poniedziałku jestem na Prapratnie więc jeśli byś w tych okolicach miał się zatrzymywać to zapraszam na piwo. Też mi się ciężko za robotę zabrać a trzeba szarą wodę wynieść. 

 

IMG_20190705_083721.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak na południe się nie zapuszczę. Nie ogarnąłem zielonej karty i nie mam paszportu :D Ahhh, szkoda. Później ruszasz na północ czy na południe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Tomii napisał:

Do poniedziałku jestem na Prapratnie więc jeśli byś w tych okolicach miał się zatrzymywać to zapraszam na piwo. Też mi się ciężko za robotę zabrać a trzeba szarą wodę wynieść. 

 

IMG_20190705_083721.jpg

teraz to mnie dobiłeś. Moje ulubione miejsce w Cro. Nie masz wyboru, daj no więcej fotek jak na dziś wygląda plaża i camp - co tam się pozmieniało w tym roku. Jak temperatura wody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.