Skocz do zawartości

Przyczepka dla 2+2 prosba o opinię


qtik1

Rekomendowane odpowiedzi

Knaus klaustrofobiczny nieco ;). W adrii niepokoi mnie ściana w łazience - sama przyczepa wygląda na mega wygodną.
Ogłoszenie kolegi z forum też widziałem, z nim jest jeden problem - sprzedaż po 3 sierpnia - ja chcę wcześniej :)
Knausa oglądałem, nie tego dokładnie ale inną sztukę. Bardzo spartański jeśli chodzi o miejsce. Bardziej dla pary, jako stałe łóżko i stolik z tyłu. Wtedy budka super wygodna.

A skoro ktoś się interesuje moja budka, może będzie w pierwotnym terminie, szansa na 20%. Ale wolę nie obiecywać za dużo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chris_66 napisał:

Knausa oglądałem, nie tego dokładnie ale inną sztukę. Bardzo spartański jeśli chodzi o miejsce. Bardziej dla pary, jako stałe łóżko i stolik z tyłu. Wtedy budka super wygodna.

A skoro ktoś się interesuje moja budka, może będzie w pierwotnym terminie, szansa na 20%. Ale wolę nie obiecywać za dużo emoji41.png

 

Myślę o niej, jednak te 20 %... :)

3 godziny temu, jacek00 napisał:

Poproś o większe zdjęcia. Oni bez problemu Ci wyślą.

 

Pośpiech jest złym doradcą. Bo sam sobie stawiasz poprzeczkę, że "musisz" coś kupić, a to często niestety prowadzi do tego, że kupuje się trupka - tym bardziej, że teraz okres ku temu sprzyja - jest sezon, ceny wyższe i handlarze mają pełne ręce roboty. Jak przyczepa jest pewna to ja bym czekał. 

PS. Na moją kupiec czekał kilka miesięcy ;) Pierwotnie miał kupić w marcu, a finalnie sprzedałem w maju.

Nie "muszę"  tylko chcę, jednak się nie upieram (choć moja Pani po oględzinach pierwszej propozycji nieco się podpaliła;). Jak nie kupię mam wygodny, szybko rozkładający się namiot i duży box :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal szukam, i takie oto ogłoszenie znalazłem. Może zauważycie coś niepokojącego ?

https://polskicaravaning.pl/ogloszenia/przyczepa-kempingowa-adria,2469

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie szukam :). Dzięki Wam zrobiłem 23 godzinną wycieczkę po Polsce, przejeżdżając 1400 km.

Pozostaje mi rejestracja i ogarnięcie kilku kwestii, min. wymiana kranu, syfonu oraz przerobienie elektryki, tak aby działała również na 12 V, jednak będę nękać już w innym temacie ;)

Dzięki za pomoc.

Edytowane przez qtik1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie szukam . Dzięki Wam zrobiłem 23 godzinną wycieczkę po Polsce, przejeżdżając 1400 km.
Pozostaje mi rejestracja i ogarnięcie kilku kwestii, min. wymiana kranu, syfonu oraz przerobienie elektryki, tak aby działała również na 12 V, jednak będę nękać już w innym temacie
Dzięki za pomoc.
Pochwal się lepiej !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek00 napisał:
1 godzinę temu, qtik1 napisał:
Już nie szukam emoji4.png. Dzięki Wam zrobiłem 23 godzinną wycieczkę po Polsce, przejeżdżając 1400 km.
Pozostaje mi rejestracja i ogarnięcie kilku kwestii, min. wymiana kranu, syfonu oraz przerobienie elektryki, tak aby działała również na 12 V, jednak będę nękać już w innym temacie emoji6.png
Dzięki za pomoc.

Pochwal się lepiej !!!

Adria polecana wcześniej odpadła, ze względu na wielkość. Fajna była, jednak do naszych częstych zmian lokalizacji była nieco za długa. Poświęciłem piętrowe łóżko, niech się terroryści dogadują ;).  Rocznik 2001, więc pełnoletnia :DIMG_20190701_113116.thumb.jpg.4f8dee2b43c4b7d63361c30db73e1cd2.jpg  

IMG_20190701_113032.jpg

IMG_20190630_231144.jpg

IMG_20190630_230454.jpg

IMG_20190701_113022.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2019 o 22:42, Kevin napisał:

Śliczna! Rozumiem że poziom zadowolenia jest mega! Mieć swoje 4 kąty na kółkach ?

Generalnie jest mocno zadbana ;). Do wymiany kran i syfon zlewie kuchennym (dziś już przesyłka dotarła) oraz walczę z pracą lodówki na gazie, gdy, czasami gaśnie po puszczeniu przycisku. Zdjęcie pokrętła nic nie dało, więc pewnie będę musiał wymienić termoparę. Jeszcze tylko zmiana instalacji w aucie na 13 pin (musiałem zamowic dedykowana wiązkę) i mam nadzieję, że po tej operacji będzie prąd po podłączeniu do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś ją w firmie , czy prywatnie ? Widzę ,że jest na duńskich blachach , więc pewnie sprowadzona przez firmę na handel ...możesz napisać gdzie kupiłeś , warto promować kogoś kto sprowadza dobry sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Iven napisał:

Kupiłeś ją w firmie , czy prywatnie ? Widzę ,że jest na duńskich blachach , więc pewnie sprowadzona przez firmę na handel ...możesz napisać gdzie kupiłeś , warto promować kogoś kto sprowadza dobry sprzęt

Kupiłem w polecanym w komisie w Białogardzie, jest na ich temat długi wątek na forum. Jechałem po inną (była super  jednak trochę za duża), prawie kupiłem knausa (nieco za mały i miał za dużo drobnych niedociągnięć), a przyjechałem z tą, której zdjęcia są powyżej. Poświęciłem łóżko piętrowe na stan przyczepy ;). Niech się terroryści dogadują ?

Edytowane przez qtik1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyczepka właśnie odbywa test w Hajduszoboszlo ;), zanim wybierze się z nami w sierpniu w Alpy. Podsumowując krótko, jest mega ;). Ma parę malutkich mankamentów (np. roleta przeciw owadom w drzwiach ma już słaba sprężynę, podobnie roleta w szyberdachu), jednak biorąc pod uwagę, że jest pełnoletnia to nie mam prawa się czepiać ;). 

Muszę tylko zalepić dziurę o wielkości 0,5 cm w poszyciu zewnętrznym (chyba ktoś dziabnal nożem), jednak póki co nie mam pojęcia jak, jednak poszukam jakiegoś rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, qtik1 napisał:

 

Muszę tylko zalepić dziurę o wielkości 0,5 cm w poszyciu zewnętrznym (chyba ktoś dziabnal nożem), jednak póki co nie mam pojęcia jak, jednak poszukam jakiegoś rozwiązania.

Z uszczelnieniem poszycia nie zwlekaj - jeśli woda dostanie się do środka to raczej już sama na zewnątrz nie wyjdzie. Nalep taśmę lub użyj jakiegoś uszczelniacza. Jak znajdziesz rozwiązanie to poprawisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, qtik1 napisał:

Przyczepka właśnie odbywa test w Hajduszoboszlo ;), zanim wybierze się z nami w sierpniu w Alpy. Podsumowując krótko, jest mega ;). Ma parę malutkich mankamentów (np. roleta przeciw owadom w drzwiach ma już słaba sprężynę,

Nie wiem jaka to roletka, ale generalnie w nowszych roletach sprężynę można bez problemu z boku naciągnąć (nakręcić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kocur napisał:

Z uszczelnieniem poszycia nie zwlekaj - jeśli woda dostanie się do środka to raczej już sama na zewnątrz nie wyjdzie. Nalep taśmę lub użyj jakiegoś uszczelniacza. Jak znajdziesz rozwiązanie to poprawisz ;)

No właśnie przewertowalem wczoraj forum i jakoś nie znalazłem rozwiązania do takiej malutkiej usterki (albo za słabo szukałem). Uszkodzenie ma szerokość ok 1 mam i długość ok 5 mm

IMG_20190720_085306.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.