Skocz do zawartości

Przyczepka dla 2+2 prosba o opinię


qtik1

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, qtik1 napisał:

O rzadkości mówię w kontekście limitu kwotowego, tj. 25 tys. oraz aktualnych ofertach w popularnych portalach ogłoszeniowych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jacek00 napisał:

IMO to nie limit kwotowy jest przeszkodą a to o czym pisałem - piętrusy to najbardziej pożądany układ.

Ująłbym to tak: Najbardziej pożądany układ w tym limicie kwotowym oraz zakładanym DMC ogranicza wybór bardzo mocno, tym samym kierując mój wzrok w kierunku angielek :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacekzoo napisał:

DMC 1400 :(. W dowodzie mam 1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, qtik1 napisał:

DMC 1400 :(. W dowodzie mam 1300

Z którego roku masz Scenica?

3 minuty temu, qtik1 napisał:

DMC 1400 :(. W dowodzie mam 1300

A przyczepa od @chris_66

Tutaj foty: https://photos.google.com/share/AF1QipPaOo9uYX9NI8zh4USntAYbB222s51K86w9Y6D2XrynqWyvNmJw6OnEQ62q0pVaug?key=akxHd3VrcGp0UHg5VmNxQzVyTGxHZnBieEpqT0RB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacek00 napisał:

Z którego roku masz Scenica?

2012 i DMC w dowód wbite. Poza tym podesłana przez Ciebie nieco przekracza budżet. A biorąc pod uwagę, że to 1 podejście do przyczepy nie chcę tak bardzo się rozpędzać, zwłaszcza że mam jeszcze do sfinansowania renowację maluszka, którego zaraz do lakierni wrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, qtik1 napisał:

2012 i DMC w dowód wbite.

To się zgadza. Masz spoko silnik. 1300 kg pociągnie z palcem w nosie.

3 minuty temu, qtik1 napisał:

Poza tym podesłana przez Ciebie nieco przekracza budżet.

Jak przekracza budżet jak szukasz do 25k? :)

Masz kolejne:
https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-400-blue-line-pietrowe-lozko-dmc-1100kg-ID6BVOGv.html

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-502-altea-lozka-pietrowe-dmc-1300-kg-ID6BQCOq.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, qtik1 napisał:

Ta już sprzedana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, qtik1 napisał:

Ta już sprzedana :(

Bo jak przyczepa jest w dobrym stanie to nie wisi i nie czeka. Ja swoją poprzednią sprzedałem nie wystawiając jej nawet nigdzie. Na forum kilka razy wspomniałem że będę sprzedawał wkrótce i chętni sami na priva do mnie pisali - i tak się sprzedała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jacek00 napisał:

Bo jak przyczepa jest w dobrym stanie to nie wisi i nie czeka. Ja swoją poprzednią sprzedałem nie wystawiając jej nawet nigdzie. Na forum kilka razy wspomniałem że będę sprzedawał wkrótce i chętni sami na priva do mnie pisali - i tak się sprzedała.

Dokładnie tak, moja poprzednia wystawiona w niedziele, w poniedziałek gość zadzwonił żeby przytrzymać do czwartku i w czwartek ją zabrał. Poszła do ,,obcych,, spoza forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jacek00 napisał:

To się zgadza. Masz spoko silnik. 1300 kg pociągnie z palcem w nosie.

Jak przekracza budżet jak szukasz do 25k? :)

Masz kolejne:
https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-400-blue-line-pietrowe-lozko-dmc-1100kg-ID6BVOGv.html

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-502-altea-lozka-pietrowe-dmc-1300-kg-ID6BQCOq.html

Knaus klaustrofobiczny nieco ;). W adrii niepokoi mnie ściana w łazience - sama przyczepa wygląda na mega wygodną.

Ogłoszenie kolegi z forum też widziałem, z nim jest jeden problem - sprzedaż po 3 sierpnia - ja chcę wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, qtik1 napisał:

Knaus klaustrofobiczny nieco ;). W adrii niepokoi mnie ściana w łazience - sama przyczepa wygląda na mega wygodną.

Poproś o większe zdjęcia. Oni bez problemu Ci wyślą.

 

54 minuty temu, qtik1 napisał:

, z nim jest jeden problem - sprzedaż po 3 sierpnia - ja chcę wcześniej :)

Pośpiech jest złym doradcą. Bo sam sobie stawiasz poprzeczkę, że "musisz" coś kupić, a to często niestety prowadzi do tego, że kupuje się trupka - tym bardziej, że teraz okres ku temu sprzyja - jest sezon, ceny wyższe i handlarze mają pełne ręce roboty. Jak przyczepa jest pewna to ja bym czekał. 

PS. Na moją kupiec czekał kilka miesięcy ;) Pierwotnie miał kupić w marcu, a finalnie sprzedałem w maju.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.