Jump to content

Edit History

Magda Pawłowicz

Magda Pawłowicz

2 godziny temu, gusia-s napisał:

A jak jest z parkingami w tamtym rejonie? one są płatne? jeśli tak to ile? zarówno nad jeziorem Misurina jak i Antorno widzę, że są parkingi. Kemping w Misurinie nie różni się niczym w zasadzie od tych parkingów dlatego jakoś nie widzę sensu na niego wjeżdżać. Sanitariaty ma ponoć słabe i tylko z zimną wodą więc się obejdzie ;)

Gdyby można było zaparkować budę na takim parkingu i polecieć dalej samym autem pod wyjście na Tre Cime, zrobić Waszą pętelkę i jechać dalej na Passo Tre Croci i potem na jeziorko Sorapis na drugi dzień się wyprawić to by było fajosko :) 

Tak. to było by już co wspominać :):):) i oglądać :)

Jakoś mi nie przyszło na myśl pytać o cenę parkingu nad Lago Antorno... ale tak sobie myślę, że jak już haracz się płaci na wjeździe (mam na myśli te 45 euro od zestawu czy kampera) to chyba już tam wyżej się nie płaci  .. tak samo jak na górze pod schroniskiem Auronzo już nic nie płaciliśmy.

Nad Lago d'Antorno byliśmy w zasadzie przejazdem i zatrzymaliśmy się tuż przy drodze. Większy parking był nieco dalej. Zjedliśmy spokojnie śniadanie, połaziłam wokół jeziorka - małe jest :) i pojechaliśmy w dół o czym już pisałam ale jeszcze raz dwa zdjęcia z tego miejsca. Na pierwszym widać w tle daleko budkę chyba :)

DSCN0513.JPG

Bella Italia - Dolomity 2.JPG

Magda Pawłowicz

Magda Pawłowicz

1 godzinę temu, gusia-s napisał:

A jak jest z parkingami w tamtym rejonie? one są płatne? jeśli tak to ile? zarówno nad jeziorem Misurina jak i Antorno widzę, że są parkingi. Kemping w Misurinie nie różni się niczym w zasadzie od tych parkingów dlatego jakoś nie widzę sensu na niego wjeżdżać. Sanitariaty ma ponoć słabe i tylko z zimną wodą więc się obejdzie ;)

Gdyby można było zaparkować budę na takim parkingu i polecieć dalej samym autem pod wyjście na Tre Cime, zrobić Waszą pętelkę i jechać dalej na Passo Tre Croci i potem na jeziorko Sorapis na drugi dzień się wyprawić to by było fajosko :) 

Tak. to było by już co wspominać :):):) i oglądać :)

Jakoś mi nie przyszło na myśl pytać o cenę parkingu nad Lago Antorno... ale tak sobie myślę, że jak już haracz się płaci na wjeździe (mam na myśli te 45 euro od zestawu czy kampera) to chyba już tam wyżej się nie płaci  .. tak samo jak na górze pod schroniskiem Auronzo już nic nie płaciliśmy.

Nad Lago d'Antorno byliśmy w zasadzie przejazdem i zatrzymaliśmy się tuż przy drodze. Większy parking był nieco dalej. Zjedliśmy spokojnie śniadanie, połaziłam wokół jeziorka - małe jest :) i pojechaliśmy w dół o czym już pisałam ale jeszcze raz dwa zdjęcia z tego miejsca

DSCN0513.JPG

Bella Italia - Dolomity 2.JPG

• Create New...