Skocz do zawartości

Urzadzenia elektryczne w przednim schowku


Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Solifer Artic, czy od piecyka ida takie przewody do bojlera ?? jak w załaczonym zdjęciu??

 

może byc , że masz nie podłaczone i dlatego ten piecyk nie grzeje bo nie ma obiegu płynu.

post-65650-imported-74d611c5-b7f1-4b4a-b7aa-baefc0e8adda_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kociołek elektryczny do mojego domku a i zarazem dwa w jednym ciepło i ciepła woda dla żonki będzie zadowolona

 

 

to jest ogrzewanie gazowe nie musze mieć pradu by była ciepła woda , piecyk podgrzewa ta wode do temp 65 stopni , a latem jest zawór odcinający ogrzewanie przyczepy a grzeje tylko wodę.

 

Napisałem ze szukam elektrycznego bo może będzie łatwiej załapać temat ale rzeczywiście podgrzewa gaz lecz w tej termie jest też grzałka 230V , niestety nie wiem nawet jak to powinno wyglądać w przyczepie mam tylko przyłącze 230V i sterowanie 12V do uruchomienia całego systemu ciepłej wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solifer Artic, nie masz palelu sterowania do ogrzewania ?? u mnie tak do wygląda pierwszy panel do elektryki , drugi do ogrzewania i ciepłej wody w tym drugim panelu ( ciemnym) drugi przyciek jest do cieplej wody. Powiększ zdjęcie lepiej będzie widać

post-65657-imported-37dd8ecc-c841-46a1-8882-19db13669789_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam identyczny panel ten czarny przyciskiem z kroplą uruchamiam ogrzewanie gazowe, zaś dwa przyciski od prawej myślę że powinny uruchomić ogrzewanie elektryczne ( ale tego nie jestem pewien) pod siedzeniami mam wtyczkę z trzema przewodami właśnie z tego sterownika po naciśnięciu przycisku z 1 piorunem mam napięcie 12V na jednym przewodzie w tej wtyczce i uruchamia się pompka co jest przy piecyku gazowym drugi przycisk z 2 piorunami daje napięcie na następny przewód. Czyli tak sobie rozumuje pierwszy przycisk uruchamia pompkę cyrkulacyjną i 1 grzałkę powiedzmy 1000W, zaś drugi przycisk uruchamia 2 grzałkę następne 1000W. i właśnie tego zbiornika z grzałkami szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze wskaźnik "mA" z przyciskiem jak wcisnę to pokazuje jakiś prąd tylko nie wiem jaki - ładowania, poboru prądu.

mam zdjęcie tego panela ale nie wiem jak go umieścić w poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

fajna sprawa mała ale cena troszeczkę zaporowa jak na jednofunkcyjne urządzenie to czego szukam wydaje mi się lepszym rozwiązaniem bo grzanie wody do kranu może odbywać się za pomocą gazu i 230V bardziej uniwersalne .Nie mniej dzięki za podanie linka do tej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solifer Artic, mało wyrażna fotka trudno powiedzieć u mnie ten panel z elektryka większy , ponieważ mam baterie solarne . Myśle ze w Twoim jest prostownik ładowania aku?? , bo byc może jest to wskaźnik ładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przyczepa ma przyłącze 230V prostownik i accu wapniowy 72Ah ten mA zawsze wskazuje jakiś prąd po wciśnięciu przyciski obok taki czerwony na foto słabo widzialny tylko nie mogę się zorientować co naprawdę on pokazuje jaki prąd czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super jutro jadę do przyczepy pomajstrować troszeczkę wieczorkiem sie spotkamy to powiem co udało mi sie ustalić ze schematów i tego co w przyczepie .

 

kolorowej nocy pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.