Skocz do zawartości

Identyfikator dla dzieci


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarki, przed chwila dzieci nauczyłem swojego nr telefonu ?

jeżeli chodzi o zegarki to jak już to porządnie. Słyszeliście napewno o morderstwie 10 łatki z Mrowin, możliwe że taki zegarek uratowałby jej życie. Wystarczy ze będzie dziecko nosić w tornistrze, a sprawca nieświadom dla zatarcia śladów porwania chowa go z dzieckiem w bagażniku na przykład. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiem. Zegarek zaopatrzony jest w karte sim Orange. Jest to pre paid z taryfą One. W Polsce wszystko działa w ramach usługi, którą opłacamy jednak ze swojej karty sim np. sms. Tak wiec sama usługa lokalizacji przypisana jest do karty rodzica, a nie zegarka. Karta w zegarku nie musi być doładowywana, chyba ze chcemy używać jej za granica, W tedy należy uzupełnić środki i działa normalnie w roamingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieciaki korzystały z zegarków Calmean. Co miesiąc opłacałam 9,90 zł od zegarka i miałam możliwość ustalania granic poza jakie nie mogły wyjść. Jeśli to zrobiły uruchamiał się alarm. Były też inne funkcje takie jak zdjęcie zegarka, słaba bateria. Oczywiście mogłam do nich zadzwonić, a dzieciaki miały wpisane chyba 5 numerów z którymi też mogły się połączyć. Przez aplikację na swoim telefonie w każdej chwili wiedziałam w którym miejscu znajdują się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem mojej chrześniaczki co chce na IKŚ.

A ona mówi że lubi podróżować rowerem po całej dzielnicy a rodzice jej na to nie pozwalają. Więc ona to ma taki pomysł:

https://sklep.bezpiecznarodzina.pl/lokalizacja-osob/zegarek-z-gps-dla-dziecka

Prośbę spełniłem. Jej starzy się przekonali do sprzętu. No i zaczęło się zwiedzanie dzielnicy :)

Oczywiście, żadne zabezpieczenie nie zastąpi mózgu dziecka i rodziców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kevin napisał:

Reasumując kupujemy kaj? Salon Orange? Czy internet zegarek i osobno sim w orange? 

Zegarek na stronie, przychodzi razem z karta sim. Aktywacja pakietu albo u siebie w sieci smsem albo podczas zakupu zegarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarki z tej strony to są z alliexspres za jakieś 50 zł lokalizacja fatalna, powiadomienia przychodzą z opóźnieniem. Telefon działa dobrze i podsłuch dziecka gdzie jest też. Zapytam żony mowiła że dobre są jakieś zegarki za 400 zł około co ludzie polecają na forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, tez tak mysle. Z drugiej strony dlaczego nie uzywac zdobyczy techniki?... W koncu np. klimatyzacja zle wplywa na zdrowie, w tym dzieci, i srodowisko. A jednak prawie kazdy jej uzywa... Wszystko trzeba robic z glowa. Miesiac temu przezylemsytuacjie gdzie zaufalem dziecku, ale zgubilo sie na kempingu. 

Moim zdaniem wazniejsza jest w tymzegarku funkcja telefonu, niz GPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 15.06.2019 o 23:18, w79 napisał:

A co sadzicie o zegarkach z GPSem?

Ja mam dwa takie zegarki. Kupiłem na Aliexpress za 30$ za sztukę i powiem Ci że jestem zadowolony. Nie jest to super gadżet ale spełnia swoje zadanie i pokazuje lokalizację dziecka co do 5m. Bateria trzyma około 3 dni więc też nie najgorzej. Dodatkowo można z niego dzwonić do kliku zaprogramowanych numerów i posiada funkcję SOS. Syn i córka bez problemu się nim posługują. Idealny na kemping czy inne wyjazdy. Tutaj podaję linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.