Skocz do zawartości

Przyczepa campingowa - jaka to jest i czy jest coś warta ?:)


black3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono forumowiczów, jestem tutaj nowy i już mam do was pytanko :) Otóż mam okazję wziąć praktycznie za bezcen jedynie za koszt transportu + przysługę taką oto przyczępe, nie wiem jak ona sie nazywa i czy w ogóle jest coś warta? czy znalazłby się na nią jakiś amator? w załączniku dodaje zdjęcia, pozdrawiam Mateusz :)

62431675_334910953857352_8351203490596388864_n.jpg

64207425_1203438479835514_2042266651579121664_n.jpg

64301074_1133190633471980_6192924085815607296_n.jpg

aa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia mówią tylko o fakcie istnienia ...

Jeśli jest szczelna, to co ma na wyposażeniu działa, koła nie są zmurszałe, da się zarejestrować, zapiąć i odjechać to wtedy "... jest coś warta ... ", w rękach pasjonata może jeszcze zabłysnąć.

Jeśli zdążyła zgnić (jest nieszczelna), to co ma na wyposażeniu nie działa, koła zintegrowały się z przyrodą (są zmurszałe), ... to wtedy jest warta tyle ile dużych gabarytów śmieć.

To tak z grubsza, bez pisania o stanach pośrednich. Na pewno w tym stanie do podbojów się nie nadaje. Jeśli byłaby szczelna to na stróżówkę, budowę, ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile obecny właściciel chce Tobie zapłacić za utylizację tego gruzu ?

Rozebranie tego szrotu zajmie kilka godzin, potem trzeba śmieci posegregować, przewieźć do punktu zbiórki odpadów gabarytowych, metalowe na złomowiec (tutaj będziesz mógł trochę odzyskać; 10-15gr za kilogram, ale musi być samo żelazo)

Pozwoli Ci to rozbierać na tym terenie ?, czy będziesz musiał to przewieźć w jakieś inne miejsce, wtedy dojdzie jeszcze koszt lawety.

Jak dla mnie za taką robotę liczyłbym sobie dostać co najmniej 1k PLN, no chyba, że masz szwagra i wolny weekend, to wtedy krata żubra  i można demolkę zrobić dla tzw. rozrywki. 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam , przyczepę mam okazję zabrać za darmo, pokryć jedynie koszt transportu który wyniesie około +/- 200 zł. Niestety jest ona bez papierów i kluczy co może stanowić problem. Chciałem ją zabrać i może coś jeszcze na niej zarobić - sprzedać komuś właśnie z przeznaczeniem na działkę. Więc mówicie panowie że nie opłaca się tego brać tylko za koszt transportu i próbować sprzedać komuś na działkę / ew. jakiemuś pasjonatowi bo nikt mi za to nic nie zapłaci ?

Cytat

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój, to gruz. Owszem, można ją rozebrać na części pierwsze, ale znalezienie chętnego na elemnty tej cepy, to kwestia farta. Stara jest, i może raptem kilku pasjonatów ma w swoich rękach taki sprzęt. Do tego czasu, przechowuj graty, wystawiaj, odpowiadaj na maile... O ile ktoś się przez najbliższe 2-3 lata zainteresuje gratami z takiego Tabberta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, black3r napisał:

Już odpowiadam , przyczepę mam okazję zabrać za darmo, pokryć jedynie koszt transportu który wyniesie około +/- 200 zł. Niestety jest ona bez papierów i kluczy co może stanowić problem. Chciałem ją zabrać i może coś jeszcze na niej zarobić - sprzedać komuś właśnie z przeznaczeniem na działkę. Więc mówicie panowie że nie opłaca się tego brać tylko za koszt transportu i próbować sprzedać komuś na działkę / ew. jakiemuś pasjonatowi bo nikt mi za to nic nie zapłaci ?

 

Zabrać za darmo.... bez papierów i kluczy ..... ?

 

Jeśli poważnie myślisz o remoncie na handel to poszukaj jakiejś N126 (np. E, rama będzie w ocynku). Ale tzw. papiery to bezwzględnie najkonieczniejsza konieczność. Bez tego narażasz się na podejrzenia.

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.