Skocz do zawartości

[Relacja] Korsyka 2019 :D [jacekzoo]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przyszła pora na małe podsumowanie. Zrobiliśmy w sumie 4,5kkm, z czego 1500 po samej korsyce. 5E8A56AF-6E14-4D0D-9180-9B7F021F185C.thumb.jpeg.cab48bd93b3b0ea4ff186bdf1bcc1d99.jpeg

czy warto? Czy jesteśmy zadowoleni? Z całą pewnością tak!!! Uważam że to były najlepsze wakacje na jakich byliśmy. Na pewno wpływ też miało to że dzieciaki na tyle duże że same się sobą zajmowały, potrafiły pół dnia jeździć po kampie na rowerkach i tylko co chwile przyjechały się meldować. Odpoczęliśmy też, wciągnąłem 2000 stron książek, w sumie 3 pozycje. Pozwiedzaliśmy, pooglądaliśmy. Wieczorami można było posiedzieć bo w ogóle komarów nie było. A teraz czy poleciłbym Korsyke innym, z całą pewnością tak ale pod pewnymi warunkami. Trzeba się nastawić na jeżdżenie, my zrobiliśmy 1,5kkm na wyspie o wielkości 180x90km, zjeździliśmy wzdłóż i wszerz. Żeby dobrze zwiedzić wyspę trzeba poświęcić dużo czasu, na 5 czy 7 dni to wg mnie szkoda tu jechać, zwłaszcza że przebicie się przez góry na dystansie 120km może zająć nawet 4h. Kolejna rzecz to zwiedzanie z dzieciakami, moje na tyle lubią jeździć i chciały jeździć że nie było problemu, ale jak dzieciaki się niecierpliwią to może być problematyczne. Zwłaszcza jak nagle mają dość i trzeba wracać na kamp, nawet 50km nie zajmie 30 czy 40min a 2h i nie ma możliwości przyspieszyć. Kolejna rzecz o której tu wcześniej pisałem.  Brak Polaków, dla mnie to była jedna z największych zalet. Podsumowując baaardzo fajne wakacje i udany wyjazd. Co prawda dudków poszło trochę więcej niż zakładałem, ale nic nie żałuję. Naprawdę było fajnie :D także dziękuję wszystkim za śledzenie moich wypocin i wspólne zwiedzanie korsyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie było :) mnie wydatki na paliwo odstraszają w takich wyprawach, lekko licząc ponad 4 tys poszło z dymem i promy. Trochę muszę zbierać na taką wyprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, witus napisał:

Pięknie było :) mnie wydatki na paliwo odstraszają w takich wyprawach, lekko licząc ponad 4 tys poszło z dymem i promy. Trochę muszę zbierać na taką wyprawę.

No lepiej, jeszcze dokładnie nie liczyłem z paragonów, ale na paliwo ok 3k a na prom 2k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Magda Pawłowicz napisał:

Jacku - pytanie od Męża mojego :) jakiej używasz nawigacji?  Fajny ekran i funkcje.

Pewnie fabrycznej, opartej o TomToma ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magda Pawłowicz dokładnie jak Jacek napisał, używam fabrycznej w citroenie opartej na tom tomie z usługami online, na bieżąco korki, pogoda, ceny paliw, kampy itp dużo bardziej mi pasuje niż jakieś mapy google. Jeszcze mnie w pole nie wyprowadziła i nie wpakowała w korek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacekzoo napisał:

@Magda Pawłowicz dokładnie jak Jacek napisał, używam fabrycznej w citroenie opartej na tom tomie z usługami online, na bieżąco korki, pogoda, ceny paliw, kampy itp dużo bardziej mi pasuje niż jakieś mapy google. Jeszcze mnie w pole nie wyprowadziła i nie wpakowała w korek

Stąd zainteresowanie z naszej strony :) Nasza "Navi" nas wyprowadziła w Italii nieźle w pole :) a dokładniej na wieś w górach z 20% podjazdem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.