Skocz do zawartości

Kto poleci -Camping wypoczynek ADRIATYK


bladys

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Jestesmy z familia w trasie. (2+1 dwulatek). W poniedziałek planujemy opuścić Wenecję i pojechac gdzieś nad Adriatyk rozłożyć się na kilka dni w jednym miejscu. Wie ktoś o jakimś dobrym połączeniu fajnej miejscówki z atrakcjami na miejscu + dobrej lokalizacji do zwiedzania okolic?

planowałem coś nie dalej niż Rimini. 

Poczatkowo wybrałem camping Tahiti ale ostatnio przeczytałem ze strasznie odludnił się ten rejon i ze słabizna już tam. 

Wczoraj zerknąłem na 

Cesenatico Camping Village - Viale Giuseppe Mazzini, 182, 47042 Cesenatico FC, Włochy

Albo

camping Rubicone - Via Matrice Destra, 1, 47039 Savignano Mare, Savignano sul Rubicone FC, Włochy

 A może coś zupełnie innego? 

Garde robimy na powrocie ;) 

wypoczynek chcemy zrobić nad Adriatykiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2019 o 17:22, jacekzoo napisał:

jak dla mnie najlepszy w tej okolicy spiaggia e mare. byłem tam kilka razy i na pewno tam jeszcze wróce

Jest okazja ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, przemoch2 napisał:

czesc

spiaggia e mare  - sprawdzałem na stronie basen dodatkowo płatny? dobrze rozumiem?

Tak. Podczas checkin płacisz 16 euro za osobę za cały pobyt. 

Jest tu mega fajnie. Czysto i fajne animacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Spiaggia e mare. Jest bardzo fajnie. Bardzo czysto.

Mnóstwo rodzin z dziećmi. Siedzę aktualnie sobie przy cepce przed laptopem (trochę muszę, praca ? ), a zona z dzieciakiem na plaży oddalonej o 50m :) 

Jest market na miejscu. Sanitariaty czyszczone 24/h w kółko.  Duzo atrakcji dla dzieci. Chyba lepiej nie mogłem trafić :)

Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia po pierwszych 14h pobytu ? 

 

IMG_9971.jpeg

IMG_9941.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie spiaggia e mare wyczytałem że zjeżdżalnie są od 110cm - 120cm licząc do ramion. Czy jest to jakoś bardzo rygorystycznie przestrzegane, bo moim pociechom brakuje jakieś 10cm?? Czy samochodem można stać na parceli, czy na parkingu przed campem? No i najważniejsze dla mojej Żony - czy w kibelkach są deski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymiarów to nie wiem. Nasz ma 2 latka i go to nie interesuje. Wiec nie był i nie wiem czy sprawdzają. Ale oprócz tych dwóch dużych jest pełno innych małych. 

Jesli się zmieścisz to możesz stać. Niektórzy stoją obok. Ja mam cepke 7m z hakiem wiec prawie na cała szerokość plis chciałem mieć miejsce dla zabawy dla młodego wiec odstawiłem 50m dalej na miejsce stacjonują inne samochody. 

Kibelki mega czyste. Są różne. I deski i malysze itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.