Jump to content
Arloden

Pomoc w oględzinach przedsionka - odwdzięczę się.

Recommended Posts

Arloden
Witam szanownych kolegów i koleżanki.potrzebuje pomocy w ocenie stanu przedsionka przed zakupem. Obejrzałem kilka przedsionków i wiem, że trzeba "osobiście" obejrzeć stan i sprawdzić parę rzeczy. Ostatni przedsionek jaki oglądałem miał mieć byc w granicach 970 cm, okazało się jak zmierzyliśmy kedrę i fartuchy, że minimalna długość była 1010. poźniej zaczeliśmy sprawdzać stalaż... po długim czasie układania puzli okazało się, że brakowało rurek, kilka było za dużo. wyczerpały mi się możliwości w okolicy warszawy gdzie mogę dojechać.
moja przyczepa ma dokładnie 970cm po likszparze od ziemi do ziemi. 

znalazłem kilka przedsionków i chciałbym o wasze opinie i mam pytanie czy jest ktoś z okolicy, aby mógłby fachowym okiem zerknąć na te przedsionki i sprawdzić czy wszystko jest ok. (długość, kompletność stelaża, kilka fotek) oczywiście odwdzięczę się odpowiednio. 

dwa przedsionki w Kiełczowie koło wrocławia: 
przy okazji, czy lepiej jak obwód przyczepy mieści się w górnej graniczy przedsionka jak ten pierwszy, czy lepiej jak zbliża się bardziej do dolnej granicy? 

dwa w poznaniu 

te koło Wrocławia wyglądają na solidniejsze ale po zdjęciach da się ocenić jakości, kompletności stelaża itp. 

no i jeszcze jeden w Mielnie oryginalny przedsionek Hymer. 

nie jestem w stanie obejrzeć ich osobiście. 
będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. 

Larysa

Witam! Z doświadczenia wiem, że 10-15cm więcej w przedsionku to nie jest żaden problem. Gorzej jak brakuje tych cm. Mnie osobiście bardziej podobał się ten pierwszy za 1650,- zł. Ma bardzo ładne kolory, które fajnie prezentują się na np.campingu. Jeżeli jest nowy fabryczne to nie powinno być problemów z kompl. rurek.

roadwarrior23

Cześć, dwa tygodnie temu kupiłem od tej Pani z Wrocławia (przedsionki.com.pl) przedsionek Doremy, powiem tak stan "nówka sztuka" stelaż kompletny z włókna. Mogę osobiście polecić Ci tego sprzedawcę. Wcześniej ( 4 lata temu) kupowałem ze strony przedsionki.eu i też wszystko było zgodne z opisem. Obaj sprzedawcy a raczej obie Panie sprzedające przedsionki są profesjonalistkami i potrafią właściwie ocenić rozmiar przedsionka.

Arloden
W dniu 8.06.2019 o 13:34, roadwarrior23 napisał:

Cześć, dwa tygodnie temu kupiłem od tej Pani z Wrocławia (przedsionki.com.pl) przedsionek Doremy, powiem tak stan "nówka sztuka" stelaż kompletny z włókna. Mogę osobiście polecić Ci tego sprzedawcę. Wcześniej ( 4 lata temu) kupowałem ze strony przedsionki.eu i też wszystko było zgodne z opisem. Obaj sprzedawcy a raczej obie Panie sprzedające przedsionki są profesjonalistkami i potrafią właściwie ocenić rozmiar przedsionka.

Dzięki za info.

Zdecydowałem się na ten z przedsionki.com.pl i co się okazało? ktoś 15 min wcześniej zarezerwował...i jedzie, żeby odebrać...  kto to był? przyznać się proszę!!! ;) 

pozostaje mi Isabella. podobno są to najlepsze przedsionki. 

Arloden
W dniu 8.06.2019 o 13:34, roadwarrior23 napisał:

Dzięki na info, trochę mnie uspokoiłeś. jak pisałem wcześniej ktoś mnie ubiegł i kupił głębszy przedsionek więc została Isabella - trochę droższy przedsionek.  Po dyskusjach z żoną kupiłem. Pani z przedsionki.com.pl bardzo miła. doradziła mi w sprawie pasów sztormowych. przedsionek przyjechał do mnie ładnie i bezpiecznie zapakowany. niczego nie brakowało, do przedsionka, stelaż kompletny, jakieś dodatki, zapinki, zasłonki - wszystko w komplecie. nie żałuję zakupu. w ten weekend rozkładałem. tak się prezentuje: 

20190615_122838.thumb.jpg.81a52e38e27936d6d83dcfc3819006e4.jpg

coś się jeszcze marszczy, bo nie miałem czasu go dobrze wyregulować.