Jump to content
Sign in to follow this  
vinyl

Mini piekarnik kontra kombiwar halogenowy

Recommended Posts

vinyl

Jak smakują potrawy z piekarnika wiem. Natomiast nie wiem jak smakują z "halogenowca". Chciałbym zakupić do przyczepy jedno z dwojga. Proszę o podpowiedzi użytkowników powyższych urządzeń. Mogą też wypowiadać się spożywający z nich jedzenie - też ważne jak smakuje. 

Za halogenem - wygląd, możliwości do ceny, mniejszy rozmiar

Za piekarnikiem - znany mi smak potraw, można kupić naprawdę wielkie przenośne piekarniki

Larysa

Witam! Pamiętaj, że zarówno mini piekarnik / taki miałam z grillem TEFAL/ jak i  kombiwar- halogen mogą mieć zbyt duży pobór mocy. Jeżeli chodzi o smak potraw jest podobny. Kombiwar zdrowsze jedzenie. Tu działa temp. plus para. Kombiwar mam.

vinyl

Kombiwary maja 1600 max. wiec do udźwignięcia. No oczywiście bez czajnika razem czy trumy elektrycznej. A czy ciasta mozna w kombiwarze? Robiłaś? Piszą,ze mozna, ale życie weryfikuje czesto reklamy. 

Larysa

Ciasta w kombiwarze nie robiłam. Natomiast najlepsze ciasta tzw.szybkie /goście wchodzą a ty zaczynasz robić ciasto np. z jabłkami- super i b.proste/ robię w prodiżu. Woziłam go razem z Tefalem. W piekarniku świetnie wychodzą  np. szaszłyki, pieczenia mięs. W kombiwarze wszystko razem to tak jak w jednym garnku. Naprawdę trudno mi jest poradzić Ci co jest lepsze. A tak dla ciekawości: mamy tej samej marki /TEC/ przyczepy. Ja mam staruszkę ale w bardzo dobrej kondycji. Powodzenia!!

vinyl

Zauważyłem, ze marki przyczep nas łącza. Dzieki za odpowiedzi i zainteresowanie tematem.