Jump to content
olokup

Przyczepa czy kamper?

Przyczepa czy kamper?  

40 members have voted

1. 1. Co byś wybrał?

• Przyczepę kempingową
      23
    • Kampera
      9
    • Camper vana
      8
    • Micro campera (auto osobowe)
      0

Recommended Posts

Robus

Przyczepę mam dopiero pierwszy sezon, a za sobą jeden wakacyjny wyjazd i powiem szczerze, podoba mi się bardzo. W obecnej sytuacji bardziej pasuje Mi przyczepa, bo mam dwójkę dzieci, które raczej na wycieczki rowerowe (w przypadku kampera) się nie nadają. Na pewno, jak dzieci będą większe, a ja, wtedy już może na emeryturze, to rozpatrzę zamianę przyczepy na kampera :)

konrad_b

a ja mam plan pożyczyć kamperka i spróbować jak to jest :skromny:

może jakiś "intensywny" weekend na wiosnę 2012 :hmm:

gfizyk

Teraz oddałem głos na budkę. Ale za 10-15 lat być może wybiorę kampera :-)

Sławcio

Jestem za przyczepą dlatego, że po rozbiciu się na kempingu samochodem swobodnie mogę pojechać do sklepu a kemperkiem dopiero po poskładaniu manatków.

Teraz oddałem głos na budkę. Ale za 10-15 lat być może wybiorę kampera :-)

Na emeryturce za kamperem. Teraz auto do pracy i dla rodziny ew do przyczepy.

Dziabong.

Ja bym oddał na kampera, ale już raz miałem starego i był młodszy niż w ankiecie. Generalnie kamper.

Kajman

Co kto lubi. Nie zamieniłbym swojego zestawu nawet na nowego kampera. Chyba, ze natychmiast bym go sprzedał fanatykom kamperów, kupił swój zestaw a górę pieniędzy, która by została przeznaczył na podróże:)

przemek70

Chyba mam już swoje lata, bo teraz kręci mnie kamper, a dwa lata temu przekonywałem kumpla o wyższości przyczepy. Po relacjach Koguta coraz bardziej. Wzdychałem do Hobby 600 z przełomu lat 80/90, ale jest on podobno kultowy i ceny zaporowe.

Kogut daje nadzieję, że za mniejszą kasę można mieć całkiem współczesny pojazd.

przemek70

A ja pisałem o zaporowych cenach, ale poleciałeś :bevil:

Socale

A ja właśnie sprzedaje p-pę i kupuję kampera na próbę.

W razie jak nam się nie spodoba, zawsze można sprzedać i przywrócić status quo. Spróbować jednak muszę ale na własnym pojeździe, nie wypożyczonym. Potem będę miał swoje zdanie mocno uzasadnione.

Edited by Wojtek Chrysler (see edit history)

piotrekbb

Równiez bym wymienił tylko,ze przeskok z przyczepy 2003 na jakiegoś kampera z wyposażeniem "Późny Gierek" nie przejdzie.Niestety aby zachować standart tego co jest w przyczepie to kamper za min100tys :oslabiony:

Intensywnie śledzę oferty ale chyba poprostu mnie nie stać , jedyna opcja to przeróbka jak u Koguta.

przemek70

Piotrekbb to jest nas dwoje, bo myślę identycznie jak Ty. Mam nadzieję, że Kogut zrobi z nas bardziej mobilnych karawaningowców.

Socale

No ale nie powiedziałem że chcę kampera za równowartość przyczepy kupić i tu fakt, muszę się głęboko po sprzedaży p-py zastanowić:hmm: nad cenowym pułapem na kampera z poprawką max 10% . Będzie to zakup na próbę, więc i środki będą celowo ograniczone.

Z drugiej strony jeśli chodzi o standard kampera, to nie zależy mi by był tak luksusowy jak obecna p-pa, miałem bowiem kilka wcześniej przyczep , starszych i równie dobrze się w nich czułem. Zatem luksus i klasa wyposażenia są drugorządne. Prysznic nie musi mieć "złotych kranów" :)

piotrekbb

Ja znów jeździłem róznymi autami i nie wyobrażam sobie wakacji w 90konnym wolnossącym kamperze z lat 90 bez klimatyzacji .Chyba ,ze gdzieś lokalnie na grzyby.

Najbardziej skałniam się ku zabudowie na blaszaku (oryginał lub przeróbka) ,mniej zmartwień o przecieki,niskie spalanie itp.