Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

To moze zrobimy karawane z przyczepami i Ty jako jedyny kamperowiec. Wtedy poczujesz, ze tak naprawde kamper nie jest lepszy, tylko sluzy do uprawiania innego nieco sposobu turystyki karawaningowej.

amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, Paweł,

tu poprę zdanie Marcina-one po prostu służą do uprawiania innej turystyki,

ja już się trochę najeżdziłem i wolę po prostu piwko na leżaku wypić, na zielone popatrzeć, na rowerku pojeżdzić, z ludżmi pogadać, ja już tak spędzam wakacje od wielu, wielu lat, co nie znaczy, że uważam przyczepę za lepszą od kampera czy odwrotnie, też poznałem wielu wspaniałych ludzi i zwiedziłem trochę różnych fajnych miejsc.

Myślę, że to po prostu zależy od naszych zainteresowań i sposobu na życie.

 

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle zo to troche bicie piany .. co lepsze rurka z kremem czy rurrka i krem osobno??? ja wolalbym kampera gdybym byl emerytem mial sporo zbednego czasu, naprawde nudzil sie w domu i walizke pieniedzy... a takiego kampera co wchodzi mu do tyleczka maly samochodzik , 2 motorki i rowerki i sanki wrazie czegos i narty i lyzwuy i .. jakuzzi i i i i i... ot taki by byl...

uwazam ze dla mnie w tej chwili przyczepa jest przydatniejsza gdyż

pierwsze primo: mniej kosztuje jej zakup

drugie primo: mniej kosztuje jej utrzymanie

trzecie primo: moja zona boi sie prowadzic pojazd a`la autobusik , a z cycepa daje rade

czwarte primo: z cycepka jestem mobilniejszy

piate primo: niekoniecznie w pizamie i na golasa moge holownik prowadzic.. nie widze przeszkod...

szoste primo: do cycepy zabiore to samo co do kampera...

siodme primo...

osme primo

itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kiszon nie ma co rozstrzygać czy kamper czy przyczepa.

Zresztą jak wszyscy piszą jedno i drugie jest trochę do innego rodzaju turystyki i najlepszym rozwiązaniem jest mieć i kampera i przyczepę :ok:, a propos nie ma ktoś przecieku jakie jutro 6 liczb padnie w dużym lotku :zlo:

 

Kiszon co z tymi tabliczkami, jesteś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszym rozwiązaniem jest mieć i kampera i przyczepę

A ja myślę, że chciałbym mieć kampera, lawete i jakiś mały kabriolecik.

 

Swoją drogą to widziałem jak na kemping wjechał zestaw: kamper (z tych dłuższych) z lawetą. Na lawecie Golf i 2 skuterki, na kamperze rowery i na dachu kajaki. Fakt, że z kamperka wysypało się chyba z osiem osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wolalbym kampera gdybym byl emerytem mial sporo zbednego czasu, naprawde nudzil sie w domu i walizke pieniedzy
tak właśnie jest ze mną, jestem stary mam kupę długów i jak jadę kamperem to tym nie myślę, kamper jest cudowny i karawana przynosi tyle satysfakcji co super urlop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • szary11 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.