Jump to content
olokup

Przyczepa czy kamper?

145 members have voted

1. 1. Co wybralbys za 25-30 tys zl?

• Przyczepe 5m z konca lat dziewiecdziesiatych
      130
    • Kampera z przelomu lat 80' i 90'
      58

Recommended Posts

jacek00

Ankieta ma 11 lat. Wiele się od tego czasu zmieniło.

Jeździłem wówczas Astrą I myśląc że Boga za nogi złapałem...hehe.

No z pewnością. 11 lat to kawał czasu. Tym bardziej nie ma się co na tą ankietę powoływać w ogóle.

I może czas ją zmienić albo zamknąć?

szary11

Jeśli w ogóle widzicie sens prowadzenia tego typu dyskusji i statystyki, to proszę bardzo :ok: Twórzcie, kombinujcie, internety "przyjmiom" ;) Pogadamy jeszcze przez kolejne 20 lat ;)

Leo66

Kamperek +rowerki do podjazdu.

Helmut

Chciałbym powiedzieć, że prawie od dziecka mam do czynienia w podróżach z przyczepą kempingową ale ostatnio kilka razy wypożyczałem kampera na krótkie eskapady/zloty weekendowe i muszę powiedzieć , że powoli wciągnął mnie taki rodzaj wyjazdów, jakby trochę podróże kamperem były bardziej wygodniejsze.

Na pytanie główne - odpowiadam zdecydowanie przyczepa. Nigdy nie zapomnę mojego pierwszego Wilka z którego byłem bardzo, bardzo zadowolony.

Mój pierwszy samodzielny wyjazd z przyczepą Weippert (rodziców) miałem wtedy 21 lat  trasa do Bad Durkheim.

patryszka

A tak przy okazji. Mam rodzinkę 2+2(5lat i 4/52roku). Wychodzi że w wakacje junior będzie miał ~roczek. Czy któryś z Forumowiczów jeździł z takim maluchem w trasę? Może nie do Maroka, ale np do Chorwacji?

Mozna i z mniejszymi. Widzialam na kempingu rozne malenstwa, wydawalo sie ze niektore byly urodzone w przyczepie ;) Dobra elektroniczna niania bardzo pomaga.