Jump to content
olokup

Przyczepa czy kamper?

Przyczepa czy kamper?  

64 members have voted

1. 1. Co byś wybrał?

• Przyczepę kempingową
      36
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0

Recommended Posts

Misio
54 minuty temu, Piotrekm13 napisał:

Panowie, ale po co ta dyskusja, przecież wiadomo, że najlepsza jest przyczepa, a szczególnie MOJA!!! ;) 

Żadne argumenty tutaj nie mają znaczenia :thank:

Tu nie zgodzę  się ;)

Chyba Portier ma lepszą ;) 

peja76
9 minut temu, Misio napisał:

Tu nie zgodzę  się ;)

Bez dwóch zdań :)

portier
21 minut temu, Misio napisał:

Tu nie zgodzę  się ;)

Ale nie lepsza od Twojego kampera, przenigdy. Ale tym sie nie zraza. Co jednak wazniejsze - ma on nadzieje, ze tu tacy sa, ktorzy ze zrozumieniem czytac potrafia. I jakis wewnetrzny glos mowi mu, ze Ty do tej grupy nie nalezysz :)

Voku

Nie zapominajcie że są jeszcze kapervany można powiedzieć że to coś między osobówką a kamperem. Byłem ostatnio w takim  Globe Traveller zajebisty, miejsca bardzo dużo ale dla 2 osób.
Jest tak dużo stylów i metod uprawiania karawaningu że każdy znajdzie coś pod swój :D 

Piotrekm13
1 godzinę temu, Misio napisał:

Tu nie zgodzę  się ;)

Godzinę temu, peja76 napisał:

Bez dwóch zdań :)

Niestety nie mogę zgodzić się z powyższymi stwierdzeniami. Moja to Hobby!!! ;)

2 minuty temu, Voku napisał:

Nie zapominajcie że są jeszcze kapervany można powiedzieć że to coś między osobówką a kamperem. Byłem ostatnio w takim  Globe Traveller zajebisty, miejsca bardzo dużo ale dla 2 osób.
Jest tak dużo stylów i metod uprawiania karawaningu że każdy znajdzie coś pod swój :D 

Na upartego można w zwykłym minivanie, bez żadnego wyposażenia jeździć. Mi rodzice już tak kilka wypraw zrobili w starej Zafirze. Namawiałem ojca na jakąś niewiadówkę, ale on stwierdził że by było dla niego męczarnią coś ciągnąć. Kamper by był też dla niego za duży, bo nie ma gdzie trzymać. Więc czasami ani przyczepa ani kamper...

portier
2 minuty temu, Piotrekm13 napisał:

Niestety nie mogę zgodzić się z powyższymi stwierdzeniami. Moja to Hobby!!! ;)

Optycznie to chyba najladniejsze sa. Wiecej powiedziec nie moge bo ich nie znam. Ta od Vohu mi sie podobala (z wszystkimi przerobkami) - ta bralbym raczej w ciemno. Nowe - to raczej wyzsza polka niz moja

filipert

Ostatnio mówię do żony: "może pomyślimy o kamperze?"

a ona na to: "nie, kamper to do stacjonarnego wypoczynku na kempingu. Przecież my jak gdzieś jedziemy, to ciągle zwiedzamy okolicę, bez auta nie było by polowy naszych wycieczek i miejsc które widzieliśmy"

:banan:

portier
1 minutę temu, filipert napisał:

a ona na to: "nie, kamper to do stacjonarnego wypoczynku na kempingu. Przecież my jak gdzieś jedziemy, to ciągle zwiedzamy okolicę, bez auta nie było by polowy naszych wycieczek i miejsc które widzieliśmy"

Cak - i juz zona podpadnieta :bevil:

Voku
4 minuty temu, filipert napisał:

Mi się tak tylko wydaje, że kamperem zobaczę więcej bo nie jestem zależny od kempingu, w taką zimę nic bym nie zobaczył bo kempingi zamknięte :D A o takiej Grecji nie wspomnę gdzie jest kilka kempingów. 

Misio
2 godziny temu, portier napisał:

I jakis wewnetrzny glos mowi mu, ze Ty do tej grupy nie nalezysz :)

Oczywiście dobrze mówi Ci Twój głos wewnętrzny !

Matheus
Godzinę temu, Voku napisał:

Mi się tak tylko wydaje, że kamperem zobaczę więcej bo nie jestem zależny od kempingu, w taką zimę nic bym nie zobaczył bo kempingi zamknięte :D A o takiej Grecji nie wspomnę gdzie jest kilka kempingów. 

ja mając nie małego kampera zwiedzam dużo więcej niż mając osobówkę i przyczepę. Po prostu łatwiej i szybciej jest nam się przemieścić.

peja76
1 godzinę temu, Piotrekm13 napisał:

Moja to Hobby!!! ;)

Masz też czym się chwalić :D miał byś Adrie to co innego:lol:

Prusiak
1 godzinę temu, Matheus napisał:

ja mając nie małego kampera zwiedzam dużo więcej niż mając osobówkę i przyczepę. Po prostu łatwiej i szybciej jest nam się przemieścić.

.. mówią to wszyscy, którzy przesiedli się z przyczep do kamperów. Jest to fakt, który również potwierdzam. 

portier
18 minut temu, Prusiak napisał:

.. mówią to wszyscy, którzy przesiedli się z przyczep do kamperów. Jest to fakt, który również potwierdzam. 

A co też mają powiedzieć 😊

peja76
Posted (edited)
1 godzinę temu, Prusiak napisał:

ja mając nie małego kampera zwiedzam dużo więcej niż mając osobówkę i przyczepę

mówią to wszyscy, którzy przesiedli się z przyczep do kamperów. Jest to fakt, który również potwierdzam. 

Ale nie ma się czemu dziwić, stojąc na kempingu dwa/trzy dni zapasy się kończą wiec przyczepowcy biorą auto i jadą do marketu na zakupy, kamperowiec wsiada do kampera i też jedzie po zakupy ale on już nie wraca w te miejsce gdzie stał tylko jedzie dalej, tym bardziej jesień/zima/wiosna bo zimno i rower/skuter nie bardzo. Tak to wygląda z mojej obserwacji, nie żebym się tu nabijał,  tak to widzę i mając kampera tak bym robił. W rozmowach z różnymi osobami jedni to lubią i są ciekawi świata a drugi jest tak zmęczony życiem że chce stanąć w jednym miejscu chodż na tydzień i posiedzieć z :pupa:na leżaku, ewentualnie jeden góra dwa dni spędzić na małym zwiedzaniu. Ot cała filozofia.

Edited by peja76 (see edit history)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...