Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Voku napisał:

Przy 199 zamykamy temat 

Darek nie rób tego, zobacz jaki nudy będą w innych tematach nic się nie dziej

Ps, ładnie ci dzień dobry z żoną powiedzieliśmy w piątek jak leciałeś z kamerą i Pauliną, nawet nie stanąłeś porozmawiać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lbuster napisał:

Ale to już nie będzie prawdziwy kamper, bo jak tu się nie wykąpać w 50l wody, jak wyjdziesz po 3 godzinach spocony z Ikei. A i przed wejściem warto by było umyć zęby, by móc z "kimś" pogadać, jak będziemy czekać na żonę :bevil:

Dokładnie @jacekzoo, my czasami nawet nie mamy pojęcia, jak możemy wykorzystać nasze przyczepy/kampery :ok:

Ale czy od razu jak nie ma rowerów to już nie kamper...

Ostatnio w Ikei pojechałem Crafterem, ale nie dlatego by zrobić tam takie zakupy, ale by pokazać znajomym naszego przyszłego Vana ?

 

A w weekend z kempingu podjechałem na parking by pójść na szlak w Bieszczadach...przed wyjściem skorzystaliśmy z toalety... po powrocie też ;) (niesamowite były kolejki do publicznych szaletów, o innych aspektach nie wspomnę), wykąpaliśmy się (niestety w ograniczonej ilości wody - co nam jakoś nie przeszkadza), zjedli obiad (Mariolka zawsze ma coś przygotowane w słoiczkach) - znajomi prawie godzinę czekali na zamówiony obiad, a przed innymi restauracjami/przed parkingami były tabliczki brak wolnych stolików...po czym wróciliśmy kamperem na kemping bo tam była świetna ekipa !!

 

PS. Darek, nie wygłupiaj się tylko pakuj i nie zaglądaj tu...będzie zaraz 250stron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko u Nas trwa dyskusja o wyższości ca...nad ca....(albo WoWa vs WoMo).

Ankietę wypełniło 15 846 respondentów

sonda.thumb.jpg.6c827e6aa46a0e577431725f4793c52e.jpg

Wiecie jaki jest wynik?

;)

Edytowane przez Tofel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, peja76 napisał:

Ps, ładnie ci dzień dobry z żoną powiedzieliśmy w piątek jak leciałeś z kamerą i Pauliną, nawet nie stanąłeś porozmawiać ?

Nie znam cię z twarzy to skąd miałem wiedzieć że to ty :P Trzeba było się przedstawić nie gryzę, zresztą tego dnia mnóstwo osób powiedziało mi dzień dobry :D 
W
idziałem po twoich zdjęciach że byłeś i się właśnie dziwiłem że nie podszedłeś a wiesz gdzie stałem, ale widocznie miałeś swój powód. 

16 minut temu, Voku napisał:

Przy 199 zamykamy temat 

Żartowałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Voku napisał:

Nie znam cię z twarzy to skąd miałem wiedzieć że to ty :P Trzeba było się przedstawić nie gryzę, zresztą tego dnia mnóstwo osób powiedziało mi dzień dobry :D 
W
idziałem po twoich zdjęciach że byłeś i się właśnie dziwiłem że nie podszedłeś a wiesz gdzie stałem, ale widocznie miałeś swój powód. 

Żartowałem 

Darek byłem u ciebie ale w piątek, staliśmy nie daleko siebie tylko was nie było cały wieczór, byłem kilka razy, w sobotę rano już nie było waszego zestawu a nie wiedziałem że jechaliście na Hale bo  bym podszedł przed naszym wyjazdem do Rozalina, następnym razem.

Tak szybko lecieliście że był tylko czas na dzień dobry?

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, peja76 napisał:

Darek byłem u ciebie ale w piątek, staliśmy nie daleko siebie tylko was nie było cały wieczór, byłem kilka razy, w sobotę rano już nie było waszego zestawu a nie wiedziałem że jechaliście na Hale bo  bym podszedł przed naszym wyjazdem do Rozalina, następnym razem.

Tak szybko lecieliście że był tylko czas na dzień dobry?

Tak wyszło teoretycznie byłem w pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.