Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, patriks napisał:

...Jeden z kolegów z foruma do IKEI jeździł z przyczepą kilkaset kilometrów... ?

Powiedz, że tam był pierwszy darmowy parking na dzikusa :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Paweł7 napisał:

nic nie stoi na przeszkodzie by kamperem jechać na shopping choćby do IKEI

Albo budą do lakierni ? w tamtym roku mój tato miał duży problem, żeby zawieźć duży narożny parapet do lakierni, 1,8x2m 

zaczepiłem budę, parapet poleciał na łóżko i wio, a mina ludków w lakierni bezcenna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, danielpoz napisał:

Jeden z forumowiczów prosił żeby pozdrowić fanatyków wyższości kamperów lub przyczep. 

Aktualnie odpoczywa na dziko?

IMG_20211013_152637.jpg

A dał ci Kuba kopyrajta na wklejanie dowodów zdrady na forum???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Paweł7 napisał:

E tam... bez wody... bez zapasów i rowerów... itd. Spokojnie ładowność kombika do odzyskania ;) .

Ale to już nie będzie prawdziwy kamper, bo jak tu się nie wykąpać w 50l wody, jak wyjdziesz po 3 godzinach spocony z Ikei. A i przed wejściem warto by było umyć zęby, by móc z "kimś" pogadać, jak będziemy czekać na żonę :bevil:

Dokładnie @jacekzoo, my czasami nawet nie mamy pojęcia, jak możemy wykorzystać nasze przyczepy/kampery :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, lbuster napisał:

Ja nie cierpię Ikei, moja żona kocha, więc by mnie nadal kochała, muszę jeździć do znienawidzonego sklepu :mlot: Ale jeżdżę tam samochodem kombi, nie jednokrotnie z 2,5 metrową przyczepką towarową :banned: Chciałbym to zobaczyć w Cinquecento :D Czasami nawet nie zabieram dzieciaków, by móc złożyć tylne siedzenia w kombiaku.

Nie kuś ? Kemping już podczepiałem, co raz moje CC wozia materiały na działkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, szary11 napisał:

Nie kuś ? Kemping już podczepiałem, co raz moje CC wozia materiały na działkę ?

Wierzę i zazdroszczę Ci tego CC, lecz czy bez przyczepki pojechałbyś CC całą rodziną do Ikei?

Lepiej, gdybyś miał kampera to do niego dałbyś radę mieć tylko CC? 

Oczywiście to pytania retoryczne ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lbuster napisał:

Ale to już nie będzie prawdziwy kamper, bo jak tu się nie wykąpać w 50l wody, jak wyjdziesz po 3 godzinach spocony z Ikei. A i przed wejściem warto by było umyć zęby, by móc z "kimś" pogadać, jak będziemy czekać na żonę :bevil:

Wystarczy temat podrzucić i jakoś do 200 stron dobrniecie ?

W tej IKEI wymyty i wyczesany oczywiście na 1 miejscu parkingowym na żonę czekasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.