Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Zulos napisał:

No to ja powiem tyle, że wczoraj przekonałem się o przewadze blaszaka nie tylko nad cycepą, ale nad kamperem przez duże K

Też tak uważam , do podróżowania jest najlepszy , Wjeżdżam tam gdzie duże osobowe . Nieraz stoję przysłowiowo kołami w wodzie , nie wykonalne z przyczepą i normalnym kamperem . Przyczepa i kamper służy do mieszkania , blaszak do podróżowania . Chociażby miejsce z awatora , nie osiągalny dol przyczepy i normalnego kampera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Smolik napisał:

Jeszcze w dyskusji brakuje nam tych co jeżdżą osobówkami z namiotami ma dachu rynek się rozwija dynamicznie i też ludzie sobie bardzo to chwalą.

No właśnie w tym roku zaskoczyło mnie to, że widziałem tego całkiem sporo. Znaczy się kilka sztuk, ale to i tak dużo jak na jeden wyjazd. Wcześniej widziałem może 3 sztuki w ciągu kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Smolik napisał:

Jeszcze w dyskusji brakuje nam tych co jeżdżą osobówkami z namiotami ma dachu rynek się rozwija dynamicznie i też ludzie sobie bardzo to chwalą.

Też ostatnio stałem obok parki co mieli coś w stylu VW Caddy,  a za nim rozstawiony namiot/przedsionek z Decathlona, szczelnie przylegający do tyłu samochodu.

Spali samochodzie, a w namiocie mieli stolik, krzesła, plus inne graty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w końcu się gdzieś drogi skrzyżują, a wtedy oczywiście........

dd5196e7f36db6eb124dee40664a1d48.jpg&key=a615b10e1b97652defca4a4bb0566a645380520534939ef93b04c5f2cf885d0e

 

Nawet znalazłem odpowiedni trunek

Ale już go wypiłem

 

 

Wysłane z telefonu

Jeszcze w dyskusji brakuje nam tych co jeżdżą osobówkami z namiotami ma dachu rynek się rozwija dynamicznie i też ludzie sobie bardzo to chwalą.

A co z tymi co jeżdżą czym popadnie

Z ostatnich lat najlepsze akcje to wielki bus w środku domowa lodówka i zamrażarka i jakieś kartony służyło to za szafę i spiżarnię dla pary z busa i dwóch par w osobówce. Spali w namiotach

Drugie to bus i dwie warstwy kartonów od bananów jako schowki i materac na to wszystko plus z tyłu beczka tak z 200l na wodę

 

 

Wysłane z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 90-tych często urlopowałem na Słowacji na tyłach Bieszczad. Hitem na kempingu była para, która tam dojeżdżała na weekendy. Sprinter max na krośnieńskich numerach  ( czyli godzina jazdy), pełny blaszak. Na pace autentyczna domowa wersalka, dwa duże tapicerowane fotele na drewnianych nogach, do tego drewniany stolik z gustowną koronkową serwetą. Wszystkie sprzęty ot tak, luzem. Auto miało cały czas otwarte boczne drzwi, więc stąd ta sensacja. Para w wieku jeszcze produkcyjnym, albo w restauracji, albo obok auta na kocyku. Żadnych markiz, parasolek, leżaków.Trzy dni i do domu.

Można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gregor887 napisał:

Sprinter max na krośnieńskich numerach  ( czyli godzina jazdy), pełny blaszak. Na pace autentyczna domowa wersalka, dwa duże tapicerowane fotele na drewnianych nogach, do tego drewniany stolik z gustowną koronkową serwetą.

Czyli vanlife zaczął się w Polsce a oni byli prekursorami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.