Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, chris_66 napisał:

myślisz o forum geriatrycznym :mlot:, klej do protez, pampersy i te okolice :ee:

Jeśli kolejne 5, 10, czy 15 lat minie tak szybko, jak poprzednie, to kto wie, czy w ramach upominków właśnie takie, które wymieniłeś nie będą najbardziej pożądane :brawo:   W końcu kiedyś każdy z nas będzie musiał się z tym zmierzyć ;)

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania też zakazała kamperowania na dziko.

Jak ktoś nie chce oglądać całego filmu, to w ostatnich minutach Kapitan mówi że Hiszpania wprowadza zakaz spania na dziko w nocy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

Znalazłem dziś w jednym z ogłoszeń zdjęcia, tak wygląda rozłożone dolne łóżko :

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

Teraz mam takiego ze stolikiem opuszczanym i tu się zgodzę, wcześniej miałem bez tego siedziska po lewej przy stole i nie wiem czy tak to tam by się tak dało, ale możliwe że tak.

Teraz w integrze to łóżko przednie  jest dużo  lepsze jeśli chodzi o funkcjonalność.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Voku napisał:

Teraz mam takiego ze stolikiem opuszczanym i tu się zgodzę, wcześniej miałem bez tego siedziska po lewej przy stole i nie wiem czy tak to tam by się tak dało, ale możliwe że tak.

Teraz w integrze to łóżko przednie  jest dużo  lepsze jeśli chodzi o funkcjonalność.

 

 

 

Udanych testów :) czekamy na filmik. Bawcie się dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Voku napisał:

Teraz mam takiego ze stolikiem opuszczanym i tu się zgodzę, wcześniej miałem bez tego siedziska po lewej przy stole i nie wiem czy tak to tam by się tak dało, ale możliwe że tak.

Teraz w integrze to łóżko przednie  jest dużo  lepsze jeśli chodzi o funkcjonalność.

 

Kiedy film, w ten weekend testujecie, powodzenia :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, maarec napisał:

Nie jest źle. CCC.

Cytat

Podana cena nie zawiera ceny wyposażenia dodatkowego. Podana cena jest ceną orientacyjną.
Wyposażenie jest poglądowe

wygląd że to raczej jak  baza do samodzielnej zabudowy i cena obejmuje auto z pustą zabudową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko mnie na trasie Wejherowo Lębork są 4 firmy blisko siebie które zajmują się zabudowami pojazdów. Zawsze stały zabudowy do transportu ludzi. Teraz przy każdej firmie stoją nowe kampery. Wszyscy wywęszyli biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
On 10/6/2006 at 10:49 PM, olokup said:

A tak przy okazji. Mam rodzinkę 2+2(5lat i 4/52roku). Wychodzi że w wakacje junior będzie miał ~roczek. Czy któryś z Forumowiczów jeździł z takim maluchem w trasę? Może nie do Maroka, ale np do Chorwacji?

Tak jechaliśmy z 4 dzieci (młodsza miała roczek) do Chorwacji, bez problemów. Wystarczy miejsca w samochodzie, duża przyczepa i jazda! Klimatyzacja jest dobry rozwiązanie do usypianie jak jest gorąca.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.