Jump to content

Edit History

jacek00

jacek00

5 minut temu, Jarod napisał:

W przyczepie ciężej mi się funkcjonuje niejako w trasie - zimą nie mam opcji na ciepłą przyczepę w drodze, więc muszę dojechać do miejsca docelowego i zacząć grzać, a chciałbym się poszwędać po okolicy.

Hmm jak nie masz opcji na ciepłą przyczepę w drodze? A w kamperze będziesz miał te opcje? Grzanie przyczepy czy kampera w trasie wygląda dokładnie tak samo. Musisz grzać w czasie jazdy - używasz urządzeń gazowych albo webasto. Przecież nie nagrzejesz kampera ogrzewaniem z nawiewów w szoferce.

Cytat

Duuużo większa swoboda dla psa w kamperze w trakcie podróży.

Jaką pies ma mieć swobodę? Pies na czas jazdy powinien być zapięty specjalnym pasem, a nie latać luzem po pojeździe.

Z resztą się zgodzę. Zimą kamper zdecydowanie jest lepszym wyborem.

jacek00

jacek00

1 minutę temu, Jarod napisał:

W przyczepie ciężej mi się funkcjonuje niejako w trasie - zimą nie mam opcji na ciepłą przyczepę w drodze, więc muszę dojechać do miejsca docelowego i zacząć grzać, a chciałbym się poszwędać po okolicy.

Hmm jak nie masz opcji na ciepłą przyczepę w drodze? A w kamperze będziesz miał te opcje? Grzanie przyczepy czy kampera w trasie wygląda dokładnie tak samo. Musisz grzać w czasie jazdy - używasz urządzeń gazowych albo webasto. 

1 minutę temu, Jarod napisał:

Duuużo większa swoboda dla psa w kamperze w trakcie podróży.

Jaką pies ma mieć swobodę? Pies na czas jazdy powinien być zapięty specjalnym pasem, a nie latać luzem po pojeździe.

Z resztą się zgodzę. Zimą kamper zdecydowanie jest lepszym wyborem.

• Create New...