Jump to content

Edit History

BuryKocur

BuryKocur

Temat kamper vs budka jest jak spieranie się które święta ważniejsze - dla mnie kompletna bzdura.

Plusem budki jest większa i wygodniejsza zwykle przestrzeń wewnątrz - no chyba, że ktoś kupi sobie camper na bazie TIR-a - z wszystkimi minusami trakcyjnymi wynikającymi z ciągnięcia za sobą ogona.

Plusem campera jest wygodniejsze manewrowanie i większa zwartość naszego hotelu na kółkach z wszystkimi minusami posiadania dodatkowego samochodu, bo przecież nie będzie się używać takiego campera na codzień - więc do jazdy codziennej trzeba mieć drugie auto.

I jak dla mnie powyższe argumenty stanowią jedyne tak naprawdę plusy i minusy budki i campera.

O kosztach zakupu czyli o pieniądzach nie wspominam bo dżentelmeni z racji posiadania owych pieniędzy nie rozmawiają o nich.

I to myślę byłoby na tyle w powyższym temacie.

Amen

Pzdr

Włodek

BuryKocur

BuryKocur

Temat kamper vs budka jest jak spieranie się które święta ważniejsze - dla mnie kompletna bzdura.

Plusem budki jest większa i wygodniejsza zwykle przestrzeń wewnątrz - no chyba, że ktoś kupi sobie camper na bazie TIR-a - z wszyskimi minusami trakcyjnymi wynikającymi z ciągnięcia za sobą ogona.

Plusem campera jest wygodniejsze manewrowanie i większa zwartość naszego hotelu na kółkach z wszystkimi minusami posiadania dodatkowego samochodu bo przecież nie bezie się używać takiego campera na codzień - więc do jazdy codziennej trzeba mieć drugie auto.

I jak dla mnie powyższe argumenty stanowią jedyne tak naprawdę plusy i minusy budki i campera.

O kosztach zakupu czyli o pieniądzach nie wspominam bo dżentelmeni z racji posiadania owych pieniędzy nie rozmawiają o nich.

Amen

Pzdr

Włodek

BuryKocur

BuryKocur

Plusem budki jest większa i wygodniejsza zwykle przestrzeń wewnątrz - no chyba, że ktoś kupi sobie camper na bazie TIR-a - z wszyskimi minusami trakcyjnymi wynikającymi z ciągnięcia za sobą ogona.

Plusem campera jest wygodniejsze manewrowanie i większa zwartość naszego hotelu na kółkach z wszystkimi minusami posiadania dodatkowego samochodu.

Amen

Pzdr

Włodek

• Create New...