Skocz do zawartości

Szukamy przyczepy dla 2 + 3


Igor

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu zapadła decyzja o zakupie. Szukamy przyczepy dla załogi 2 +3.

Rozmiar od 500 w górę.

Max 10 letniej w stanie jak najlepszym.

DMC max 1800. Obowiązkowe 2 piętrusy (wersje z 3 odpadają).

Angielki również odpadają.

 

Ktoś może oglądał poniższe:

https://www.olx.pl/oferta/adria-adora-563-pk-pietra-przedsionek-isabella-podgrzewana-podloga-CID5-IDzNLp0.html

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-sudwind-500-fsk-ID6BUjkt.html?

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-lmc-musterland-cello-550-k-CID5-IDx26As.html

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-560-kmfe-de-luxe-ID6BWUJo.html#4e7a2d45b5

 

Edytowane przez Igor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym celował w szerokość 250 przy takim składzie, taki układ jak knaus tylko nie 500 a 550fsk. Z tych co podesłałeś tylko hobbitka jest szeroka, a za to adria ma podłogówke, super bajer przy zimowych wyjazdach

3 minuty temu, w79 napisał:

Widzialem LMC, fajna budka, ale cos mi sie wydaje ze byla mala ladownosc i mala lodowka:). Generalnie tez wpadla mi w oko, gdyby nie brak francuza...

Lmc ma mase własną 1210, ładowności ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie 4 mają 250. Mojej żonie nie podoba się umywalka na zewnątrz, wolałaby w pomieszczeniu z kibelkiem, ale taki układ ciężko trafić. Przydałaby się duża lodówka, ale z tym też ciężko.

Hobbitka chyba trochę droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Igor napisał:

Chyba wszystkie 4 mają 250. Mojej żonie nie podoba się umywalka na zewnątrz, wolałaby w pomieszczeniu z kibelkiem, ale taki układ ciężko trafić. Przydałaby się duża lodówka, ale z tym też ciężko.

Hobbitka chyba trochę droga.

LMC tak ma i do tego osobny prysznic. Moim zdaniem fajny uklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez szukam 2+3. Uważam że umywalka w sypialni to fajna sprawa i z mężem raczej szukamy takich. 

Układ WC na przeciw drzwi ma swój plus bo od razu wchodzimy do toalety. Układ taki wydaje mi się mniej przestronny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz posłuchać rady starszego,którego trójka dzieci wakacje przez 10 lat spędziła w przyczepie.to piszę...

Umywalka przy łóżku na zewnatrz bardziej się sprawdziła. Nie jest duszno przed lustrem, więcej miejsca na kosmetyczkę,- szafki przy i pod zlewem.

i  co najważniejsze toaleta jest dostepna    - czasami.. zona i dwie córki.....

Bardzo ważne zamykane pomieszczenie z łóżkami piętrowymi, bo daje możliwość spędzenia wieczorów w przyczepie.

W poprzednich modelach hobby te drzwi byly drewniane.

Polecam hobby 560 kmfe  .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jojo napisał:

Jeśli chcesz posłuchać rady starszego,którego trójka dzieci wakacje przez 10 lat spędziła w przyczepie.to piszę...

Umywalka przy łóżku na zewnatrz bardziej się sprawdziła. Nie jest duszno przed lustrem, więcej miejsca na kosmetyczkę,- szafki przy i pod zlewem.

i  co najważniejsze toaleta jest dostepna    - czasami.. zona i dwie córki.....

Bardzo ważne zamykane pomieszczenie z łóżkami piętrowymi, bo daje możliwość spędzenia wieczorów w przyczepie.

 

Uwagi cenne, ale taki układ też w Adriach (np. Classica ;)  ) , Knausach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Funiaki napisał:

Uwagi cenne, ale taki układ też w Adriach (np. Classica ;)  ) , Knausach.

......a mają lampki- misie przy łóżku z kręconym nosem do zapalania?   

Sorry... wspomnienia mnie poniosły  ....  

Oczywiście inne marki też mają takie układy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2019 o 21:20, Kura napisał:

Tez szukam 2+3. Uważam że umywalka w sypialni to fajna sprawa i z mężem raczej szukamy takich. 

Układ WC na przeciw drzwi ma swój plus bo od razu wchodzimy do toalety. Układ taki wydaje mi się mniej przestronny

Trzeba pamietac ze WC z przodu nie pozostaje bez wplywu na nacisk na hak.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jojo napisał:

......a mają lampki- misie przy łóżku z kręconym nosem do zapalania?   

 

No nie.... rozwaliłeś system ... wygrywasz ;)

Lampki mają, ale nie misie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.