Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Pietras90 napisał:

Witam 

Czy ktoś z państwa wie gdzie można kupić materace do łóżka kempingowego ? 

Zakupilem właśnie kemping i niestety mam same deski bez materacu. Z góry dziekuje za pomoc.

Cześć.

Nie wiem skąd jesteś.... Sprawdź tematy na forum o materacach. Tam są namiary na firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj Opolskie.

Kolego commander  a mógłbyś mi wyslac link do tych tematów, bo nie mogę znaleść. Jestem amatorem jeżeli chodzi o internet. Potrzebuje jeszcze zrobić obicie oparcia i siedzisk z tylu i kupić stolik taki obniżany(najlepiej używkę). Widzę, ze macie dość duże pojęcie o tym a ja to taki laik. Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pietras90 napisał:

Woj Opolskie.

Kolego commander  a mógłbyś mi wyslac link do tych tematów, bo nie mogę znaleść. Jestem amatorem jeżeli chodzi o internet. Potrzebuje jeszcze zrobić obicie oparcia i siedzisk z tylu i kupić stolik taki obniżany(najlepiej używkę). Widzę, ze macie dość duże pojęcie o tym a ja to taki laik. Pomożecie ?

Daj zdjęcie tego łóżka, może coś dopasujemy. Stolik, też by się znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
7 godzin temu, djzoltan napisał:

Z własnego doświadczenia mogę polecić firmę z Bralina: PPUH MAX Sebastian Pauś. Zamówiłem u nich materac na wymiar do kampera. Był bardzo nietypowy w kształcie litery "U" z zaokrągleniami. Pan Sebastian spisał się na medal. Nareszcie urlop był prawdziwym wypoczynkiem.

Powinienem to ukryć, ale przeraża mnie już bezczelność ludzi bawiących się w marketing szeptany.

@djzoltan fajnie że urlop był udany, ciekawe tylko dlaczego w mailu na który założyłeś konto forumowe widnieje imię i nazwisko właściciela firmy PPUH MAX.

Zamiast robić takie nieudane podchody, poprosił byś Administrację o konto firmowe (jest zupełnie za darmo) i przedstawił ofertę swojej firmy w dziale:

https://forum.karawaning.pl/forum/85-oferty-firm/

Było by po prostu uczciwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla

8 godzin temu, djzoltan napisał:

Z własnego doświadczenia mogę polecić firmę z Bralina: PPUH MAX Sebastian Pauś. Zamówiłem u nich materac na wymiar do kampera. Był bardzo nietypowy w kształcie litery "U" z zaokrągleniami. Pan Sebastian spisał się na medal. Nareszcie urlop był prawdziwym wypoczynkiem.

 

5 minut temu, Tomii napisał:

Bez przesady. Po prostu w tym wypadku Pan Sebastian nie spisał się na medal...

Sebastianie przynajmniej napisz - przepraszam - miej odwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej nie mogę uwierzyć w to co czytam ... . Wojnę w "nowomowie" nazywa się ""misją stabilizacyjną"" a zwykłe oszustwo ""marketingiem szeptanym"" ... .

" ... Panie Boże, zatrzymaj ten świat, ja wysiadam ... " :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.