Skocz do zawartości

Chcę kupić swoją pierwszą przyczepę


Marco82

Rekomendowane odpowiedzi

@Pierzasty takoż przecie napisałem :) 
 

Cytat

pomaga to tylko na bardzo zgrubny odsiew co też na pewno coś daje ......  Forumowe zdalne oczy mogą być pomocne dla wyeliminowania  bubli i kitujących sprzedawców - wątek Forumowicze pomagają kupować przyczepy  masz w tym samym dziale co i ten watek



@Marco82 - myślę że pomimo zwiększenia kosztu zakupu  w Twoim przypadku i budżecie to jest dobre rozwiązanie - pierwszy raz najtrudniejszy, następne lecą już górki :) 
łączyłbym komis z serwisem
powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Widzę, że ruch w wątku niewielki więc spróbuję ponowić pytanie o przyczepę z linku powyżej i zapytać jeszcze o tą:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-hobby-lozka-pietrowe-CID5-IDAxmQ3.html#49d05b0390

Może ktoś oglądał?? Albo wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie uszkodzenie jak pokazał to żadne uszkodzenie. Na telefonie na pierwszy rzut oka jest ok. W tym modelu sprawdź to połączenie 3325A59C-DF6B-47AE-9527-2D7653E95389.thumb.jpeg.276b23e4780c804be26cfbc016227763.jpeg

bardzo często cieknie i jest naglucone jakiegoś sylikonu. Kolejna rzecz to sprawdz przednią ścianę i parapet, przez ten przeciek lubi tam gnić, i jak we wszystkich hobby tylne narożniku od spodu. A reszta to tak jak przy wszystkich budkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kevin napisał:

...też fotek jak na lekarstwo, ale dorzuci 9 indywidualnie...masz je? Te aż 9?

Czekam na maila od sprzedawcy i liczę, że dowiem się nieco więcej. Przyczepa jest stosunkowo blisko mnie, więc jeśli zdjęcia nie zniechęcą to pojadę obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Jutro wyprawa do Bierunia. Na którym komisie najlepiej się skupić? A może ktoś ostatnio był i i oglądał stamtąd przyczepy? 

Dajcie znać jeśli któreś szczególnie warte są uwagi albo wręcz przeciwnie. Budżet to najlepiej coś w okolicach 25 tyś, ale jeśli będzie warto to mogę go o kilka tyś zwiększyć:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedź wszystkie trzy są praktycznie jeden koło drugiego w każdym porozmawiaj ze sprzedającym bo maja przyczepy poza placem ekspozycyjnym.  Każdy ma stronę możesz wcześniej sprawdzić co w danym dniu oferują ( ale w tym okresie nie licz na zakupy ). W Pszczynie masz jeszcze Transa-M czasami maja coś na zbyciu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem tak zrobiliśmy (ja i żonka).

Odwiedzilismy wczoraj Bieruń. Oto moje spostrzeżenia:

-s-camp-weszliśmy na plac nie niepokojeni przez pracowników czy obsługę, tak już było do końca. Na szczęście nie było nic odpowiedniego dla nas w założonym budżecie (30 tys max)

-klaja- pracownik albo i właściciel? poczekał z podejściem tak byśmy sobie w spokoju mogli dokonać wstępnej selekcji po czym już bardziej szczegółowo pokazał nam modele będące w kręgu naszego zainteresowania...niestety Thomas miałeś rację... przyczep nam pasujących budżetowo, wagowo itp były może trzy a używanych w ogóle może z 10 i nie zanosi się na poprawę w najbliższym czasie

-center-camp- w naszym odczuciu najlepsze miejsce dla szukających niedrogich przyczep. Było ich najwiecej do wyboru, zostaliśmy oprowadzeni po placu, obejrzeliśmy kilka egzemplarzy i zwłaszcza jedna Adria bardzo się nam spodobała. Przy DMC 1400 wciąż ma ponad 300 kg ładowności, była czysta, pachnąca, nie zauważyłem w zasadzie nic niepokojącego , ale.....no właśnie...nic dziwnego bo się nie znam. Dlatego przemawia do mnie roczna gwarancja na szczelność i trzymiesięczna na sprzęt. Sprzedawca -który na marginesie byl bardzo miły i cierpliwy- wyjaśnił ze jeszcze ta przyczepa nie widnieje w ogłoszeniach . Rocznik 2008 i minimalna cena na która się mogą zgodzić to bodajże 28500. Przyczepa z Danii.

I teraz najważniejsze: może ktoś z szanownych forumowiczów, z wiedzą i doświadczaniem jest z okolic Bierunia i mógłby mi tę cepkę sprawdzić? Oczywiście pokryje wszystkie koszty jakie trzeba będzie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nie najlepsze miejsce, ale siedze na kempingu we Francji i obok mnie taka oferta. Buda, z zewnatrz, wyglada swietnie. Ciekawy uklad. Niestety obecni mieszkancy nie zgodzili sie na zdjecia w srodku. Moim zdaniem dobra cena. 

DSC_0583.JPG

 

 

DSC_0585.JPG

Pewnie na wynajem, ale porownawczo mozna sie zastanowic.... Chyba slabe zdjecie, zaraz dam lepsze:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.