Jump to content
Sign in to follow this  
dried

Najlepszy LUX camp na 2019r. dla małych dzieci 4/5 lat

Recommended Posts

dried

Witam,
szukam i szukam ... niby dużo campingów w Cro, ale brakuje mi takiego mega Lux, może coś polecicie. 
Przyczepa, dwie osoby dorosłe i dwójka małych dzieci 4 i 5 lat. 
Póki, co to na celowniku mam Umag i Lanterna. Nic lepszego nie znalazłem ...
Czy robicie rezerwację? Myślę, że będzie jakieś miejsce jak przyjadę ?... 
Planowany termin to koniec Czerwca lub koniec Lipca. Czas to ok. 10 dni oczywiście + dojazd ;(
Dobrze by było, żeby nie oddalać się zbyt mocno w dół, zawsze więcej km i czas dojazdu z dziećmi ;)

szwedki

Co to znaczy wg Ciebie mega Lux ?

dried

z mega wypasem dla dzieciaków - atrakcje, baseny, lody, sklepy, animacje... nie często wybieram się na urlop, dlatego szukam czegoś najlepszego...

Edited by dried (see edit history)

w79

a myślałeś o lagunie weneckiej?

Zulos
26 minut temu, w79 napisał:

a myślałeś o lagunie weneckiej?

No właśnie - ta sama droga, a masz kilka "mega Luxów" z Union Lido oczywiście na czele. Tylko tam - poza darmowymi atrakcjami - jest "strefa fajf ojro"...;-)

Poza UL w sąsiedztwie ciut skromniejsze - MdV i PDT.

szwedki

Od Lido jesolo do Wenecji masz kilka tego typu campingów , a komfort pobytu nieporównywalny .

dried

Dziękuję za wszelkie sugestie, rozważę w takim razie Włochy, chociaż jak byłem po raz pierwszy w Chorwacji na Umagu, zrobił na mnie pozytywne wrażenie....
... zawsze chciałem tam wrócić. Nic innego nie pozostaje, jak pojechać na jeden włoski camp na dłuższy czas i przy okazji zaliczyć Umag lub Lanternę, chociaż na kilka dni ....

w79

Osobiscie lolecam Marine di Venezie, dla mnie Union Lido zbht ruchliwy, chociaz ma wiecej basenow. Oczywiscie zapomnij o rezetwacji teraz... :)

dried

w79 - Dziękuję za kolejną propozycję, mówisz...., że nie ma szans na rezerwację na Marine di Venezie, sprawdzę. 
Jeśli chodzi o Union Lido, miejsca jeszcze są... i tam właśnie jest mój cel ;)
Dzięki Wam wiem, że będę miał urlop, bo zawsze się odkłada takie wyjazdy, a przyczepa się kurzy i jest nie używana :)

w79

Dziwne ze sa jeszcze miejsca na UL, ale to chyba oznacza ze ludzoe zmieniaja destynacje:). Bylemw zeszlum roku, w lipcu, i czekalo sie max jedna dobe i do UL i do Mariny. W ubieglych latach bywalo ze ludzie czekali po 3 doby:). Osobiscie lubie jeszcze Mediterraneo. Mniej atrakcji ale i duzo spokojniej. 

w79

Jesli jestes zaintetesowany mam do odstapienia rezerwacje w Spiaggia a mare:) i tak przepadnie, wiec ktos moze byc kilka euro do przodu... 

szwedki
W dniu 31.05.2019 o 09:52, dried napisał:

Dziękuję za wszelkie sugestie, rozważę w takim razie Włochy, chociaż jak byłem po raz pierwszy w Chorwacji na Umagu, zrobił na mnie pozytywne wrażenie....
... zawsze chciałem tam wrócić. Nic innego nie pozostaje, jak pojechać na jeden włoski camp na dłuższy czas i przy okazji zaliczyć Umag lub Lanternę, chociaż na kilka dni ....

Jak już będziesz na włoskich kempingach szkoda czasu na chorwackie .

Zulos
12 minut temu, szwedki napisał:

Jak już będziesz na włoskich kempingach szkoda czasu na chorwackie .

Nie można tak mówić - kempingi jedno, klimat drugie, okolice, zwiedzanie, widoki, różnorodność krajobrazu itd...

Jeśli ktoś miałby kierować się tylko i wyłącznie ilością atrakcji to oczywiście Wenecja Euganejska, ale w szeroko pojętym karawaningu mieszczą się nie tylko takie atrakcje... 

szwedki

Mówimy o kempingach lux

Ja preferuje greckie klimaty.

jacekzoo

@w79 przypomnij kiedy masz klepniętą spiaggie?