Skocz do zawartości

Najlepszy LUX camp na 2019r. dla małych dzieci 4/5 lat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
szukam i szukam ... niby dużo campingów w Cro, ale brakuje mi takiego mega Lux, może coś polecicie. 
Przyczepa, dwie osoby dorosłe i dwójka małych dzieci 4 i 5 lat. 
Póki, co to na celowniku mam Umag i Lanterna. Nic lepszego nie znalazłem ...
Czy robicie rezerwację? Myślę, że będzie jakieś miejsce jak przyjadę ?... 
Planowany termin to koniec Czerwca lub koniec Lipca. Czas to ok. 10 dni oczywiście + dojazd ;(
Dobrze by było, żeby nie oddalać się zbyt mocno w dół, zawsze więcej km i czas dojazdu z dziećmi ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, w79 napisał:

a myślałeś o lagunie weneckiej?

No właśnie - ta sama droga, a masz kilka "mega Luxów" z Union Lido oczywiście na czele. Tylko tam - poza darmowymi atrakcjami - jest "strefa fajf ojro"...;-)

Poza UL w sąsiedztwie ciut skromniejsze - MdV i PDT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszelkie sugestie, rozważę w takim razie Włochy, chociaż jak byłem po raz pierwszy w Chorwacji na Umagu, zrobił na mnie pozytywne wrażenie....
... zawsze chciałem tam wrócić. Nic innego nie pozostaje, jak pojechać na jeden włoski camp na dłuższy czas i przy okazji zaliczyć Umag lub Lanternę, chociaż na kilka dni ....
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w79 - Dziękuję za kolejną propozycję, mówisz...., że nie ma szans na rezerwację na Marine di Venezie, sprawdzę. 
Jeśli chodzi o Union Lido, miejsca jeszcze są... i tam właśnie jest mój cel ;)
Dzięki Wam wiem, że będę miał urlop, bo zawsze się odkłada takie wyjazdy, a przyczepa się kurzy i jest nie używana :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze sa jeszcze miejsca na UL, ale to chyba oznacza ze ludzoe zmieniaja destynacje:). Bylemw zeszlum roku, w lipcu, i czekalo sie max jedna dobe i do UL i do Mariny. W ubieglych latach bywalo ze ludzie czekali po 3 doby:). Osobiscie lubie jeszcze Mediterraneo. Mniej atrakcji ale i duzo spokojniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2019 o 09:52, dried napisał:

Dziękuję za wszelkie sugestie, rozważę w takim razie Włochy, chociaż jak byłem po raz pierwszy w Chorwacji na Umagu, zrobił na mnie pozytywne wrażenie....
... zawsze chciałem tam wrócić. Nic innego nie pozostaje, jak pojechać na jeden włoski camp na dłuższy czas i przy okazji zaliczyć Umag lub Lanternę, chociaż na kilka dni ....
 

Jak już będziesz na włoskich kempingach szkoda czasu na chorwackie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, szwedki napisał:

Jak już będziesz na włoskich kempingach szkoda czasu na chorwackie .

Nie można tak mówić - kempingi jedno, klimat drugie, okolice, zwiedzanie, widoki, różnorodność krajobrazu itd...

Jeśli ktoś miałby kierować się tylko i wyłącznie ilością atrakcji to oczywiście Wenecja Euganejska, ale w szeroko pojętym karawaningu mieszczą się nie tylko takie atrakcje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.