Skocz do zawartości

Proszę o wsparcie przy wyborze


Liberty

Rekomendowane odpowiedzi

Duże okna to wersja cygańska. Możemy oczywiście zaklinać rzeczywistość tylko po co


Ustalmy najpierw że "cygan" nie jest w niczym gorszy od innych przyczep. Podobnie jak marki samochodów na F
Różnica jest w tym co jest dostępne na naszym chorym rynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie,

Przed chwilą zakończyłem korespondencję ze sprzedającym, firmą na wybrzeżu. Już miałem jechać 400 km.  Przyczepa jest fajna, ale.... po jakimś czasie okazało się, że ma "małe uszkodzenie" wg niego, uderzony tylny lewy, górny róg na wylot. Oczywiście zdjęcia tak skadrowane, aby nie było widać.  Dokumenty są na poprzedniego właściciela. Kicha. Zdemontował markizę od ostatniego ogłoszeni, bo się nie sprzedała. Wtedy była kilka tysięcy droższa. Dużo zyskał ??? W każdym ogłoszeniu jest inny rok produkcji. Myślał, że jak ogłoszenie nie aktywne to  nie ma śladu. 

Ja "pitolę" co za kraj, taki mamy klimat jak powiedziała klasyk gatunku. Ludziska taki kit wystawiają licząc, że kupujący się podnieci i nie zauważy. Zwróćcie uwagę jakie są ceny na zachodzie, plus koszt transportu, czasami z opłatami. Większość ma "historię", są potem uzdatniane do sprzedaży. Po "narodowości romskiej" też nie bardzo lubią na zachodzie. Dla naszych handlarzy są cenowo atrakcyjne.

Na spokojnie...., mi już "napalenie" mija. Znajdę fajną sztukę to kupię, ale bez pośpiechu, co i innym radzę. Sprawdzajcie, bądźcie czujni i sceptyczni.  Niektórzy sądzą, że jak przyjedziesz tyle kilometrów, sezon w pełni to nie będziesz chciał na pusto wracać. Psychologia marketingu niskopoziomowa.

Może łatwiej się żyje tym co nie znają się, nie czytają, nie analizują, mają "słabszy wzrok". Kupią, korzystają i się cieszą. I bądź tu mądry????

Edytowane przez Liberty
literówka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Liberty napisał:

Nie, no nie mogę podawać. Celowo nawet nie podałem marki, modelu i ceny. Nie chce mi się szarpać z tym środowiskiem. Szkoda mi czasu.

To zastanów się po co jest to forum, po co tu ludzie przychodzą, jaki jest sens istnienia pewnych tematów, np: twojego.

Jeśli pojawi się gdzieś fajna przyczepa pewnie będziesz chciał konkretne informacje ...

Mam nadzieję, że jak nie wyobraźnia i przyzwoitość to choć instynkt Ci podpowie jak się zachować ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację. Nie przemyślałem tego zbyt gruntownie.Przepraszam. Nie chcę też obrzucać kogoś "błotem". Opuścił już 3 tysie.

Wady techniczne do zaakceptowania dla niektórych mogą być.

Dla mnie kwity na "innego Polaka" są największą wadą, nieakceptowalną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Liberty napisał:

Może masz rację. Nie przemyślałem tego zbyt gruntownie.Przepraszam. Nie chcę też obrzucać kogoś "błotem". Opuścił już 3 tysie.

Wady techniczne do zaakceptowania dla niektórych mogą być.

Dla mnie kwity na "innego Polaka" są największą wadą, nieakceptowalną.

Ale dla swojej korzyści podajesz konkretne ogłoszenia i prosisz o opinię oraz analizę. W tej sytuacji nie widzisz problemu, że społeczność forum (też Polacy) wytykają wady przyczep innych Polaków, których dane są konkretnie napisane w ogłoszeniu?

W taj sytuacji nie widzisz, że życzliwa osoba, która wypowie się dla Ciebie w sprawie ogłoszenia osoby prywatnej albo handlarza, aby pomóc Tobie poniekąd (pisząc twoją retoryką z wpisu wyżej) " ... chce się szarpać z tym środowiskiem i ma na to czas ... " ??? !!!!

27 minut temu, Liberty napisał:

Dla mnie kwity na "innego Polaka" są największą wadą, nieakceptowalną.

To nie proś o przeglądanie i analizowanie ogłoszeń dla siebie !!! Umyka Tobie, że inni dla twojego dobra, pisząc o wadach tworzą kwity na innego ...

Jeśli w ten sposób pojmujesz patriotyzm to ubliżasz innym i wykorzystujesz innych, na tym forum jak by nie patrzyć Polaków !!!!

Tu się pomaga w zakupie przyczepy. Nie rozróżnia się narodowości ani nie miesza tych spraw (ideologii) do relacji handlowych. Tobie gdzieś umknęła istota rzeczy. Jeśli ktoś oglądał przyczepę albo znalazł ogłoszenie, które nie pokrywa się z stanem oznajmianym przez sprzedawcę, to informuje na forum po to aby inni się nie nadziali, nie zostali oszukani, nie robili bezsensownych wycieczek po Polsce i świecie.

Przyznam, bez urazy, że większej paranoi i niedorzeczności, niż twoje dwa ostatnie wpisy dawno nie spotkałem. I tak jak napisałem i chcę jeszcze raz podkreślić: Jeśli w ten sposób pojmujesz patriotyzm to ubliżasz innym i wykorzystujesz innych, na tym forum jak by nie patrzyć Polaków !!!!.

I jeszcze raz powtórzę: Mam nadzieję, że jak nie wyobraźnia i przyzwoitość to choć instynkt Ci podpowie jak się zachować ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza cecha narodowa. Przypier.....komuś. Górnolotne zwroty powyżej  "pojmowania patriotyzmu" , " nie patrzyć Polaków !!!" (cyt. dosłowny) wpisujące się w obecną retorykę w PL to nie mój poziom.

Boksowanie się z koniem jeszcze nikomu nie wyszło na zdrowie. Ważne, że Ci ulżyło.

Skończyłem z aktywnym uczestnictwem na forum. Mam nadzieję, że stanowisko powyżej Kolegi nie jest powszechne tu na forum.

 

Edytowane przez Liberty
liiterówka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, to nie "stanowisko Kolegii" ani żadna "powszechność forum", ale tylko odpowiedź na twoje ostatnie wpisy, które mnie jako odpowiadającego i starającego się pomagać w dziale Kącik Kupującego dotykają, a w kontekście sedna sprawy Twojego wątku, w szczególności wpisu

2 godziny temu, Liberty napisał:

 .....

Dla mnie kwity na "innego Polaka" są największą wadą, nieakceptowalną.

po prostu obrażają. Dlaczego? - napisałem wyżej.

De facto chcesz dostać i bierzesz to co skrytykowałeś i negujesz, podpierając się banalnie napisaną, źle rozumianą ideologią, w chwili, kiedy coś możesz dać od siebie aby pomóc innym. Dla mnie taka postawa jest nieakceptowalna i wadliwa.

44 minuty temu, Liberty napisał:

Nasza cecha narodowa. Przypier.....komuś. Górnolotne zwroty powyżej  "pojmowania patriotyzmu" , " nie patrzyć Polaków !!!" (cyt. dosłowny) wpisujące się w obecną retorykę w PL to nie mój poziom.

Boksowanie się z koniem jeszcze nikomu nie wyszło na zdrowie. Ważne, że Ci ulżyło.

Najgorzej, jak ktoś chce pracować młotkiem, którego nawet udźwignąć nie może ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga: są na każdym forum. Bez związku z powyższym...

https://gadzetomania.pl/3968,psychologia-trolla-czemu-niektorzy-internauci-tak-lubia-wkurzac-innych

" ..... Troll kocha dominować w dyskusji z innymi internautami. Musi mieć ostatnie słowo, niezależnie od tego, czy faktycznie coś wie na dany temat. Bardzo często trolling uprawiają osoby o skłonnościach narcystycznych. Zwykle mają one ekstremalne poglądy, które niezwykle głośno wyrażają. Roszczą sobie prawo do tego, by mieć zawsze rację, i łudzą się, że w końcu wszyscy się z nimi zgodzą. ....."

https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

"Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Jego celem jest wywołanie gniewu lub skupienie na sobie uwagi użytkowników sieci. Osoby uprawiające trolling nazywane są trollami.

Trollowanie[1] polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników poprzez ich ośmieszenie lub kierowane pod ich adresem wyzwisk, co z kolei, ma prowadzić do wywołania kłótni. Stosowane obecnie metody, opierają się na wysyłaniu napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów na dany temat czy też poprzez stosowanie różnego rodzaju zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie takich wiadomości jako przynęty[2][3], która – zdaniem trolla – potencjalnie mogłaby doprowadzić do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie[4], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.

.........."

 

 

   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Liberty, czy mógłbyś dać cynk, która to przyczepka jest takim problemem, bo widzę, że szukamy w podobnych typach. Jak ja coś będę wiedział, to od razu też dam znać. Chodzi o 2? Jak dla mnie za daleko, na Pomorze raczej nie pojadę po przyczepkę. Interesująca jest za to 1, oglądałeś ją już może? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.