Skocz do zawartości

Otwarcie kempingu "Nasza Dolina" w Sułoszowej obok Pieskowej Skały - 19 - 23 czerwca 2019 r.


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Mongo napisał:

Hejka. Jak tam lista rezerwowa ?  

Odwołałem imprezę urodzinową.... Wolałbym z Wami " pomieszkac" 

 

Ma się dobrze lista rezerwowa, na szczęście jest krótka, więc zapraszamy.

 

7 godzin temu, JINX_Sanok napisał:

Jakbyście jednak przyjęli zbłąkanego wędrowca bez rezerwacji, to ja zapewne się zjawię po drodze "na zachód" w środę wieczorem. Na jeden, góra dwa noclegi. Nie zapisuję się na atrakcję, bo plany na Weekend już niestety inne są zatwierdzone, ale jeden, czy dwa wieczory chętnie bym spędził w jakże miłym towarzystwie.? Po prostu podjadę pod bramę, i będę prosił :pad:, może mnie nie przepędzą ?

Damy radę. Skontaktowałem się już ze znajomymi w Japonii. Przeszedłem szybki kurs -> będzie dobrze: Zobacz, jak zmieścimy wszystkich na kempingu.

6 godzin temu, Skała&Tusia napisał:

Witam. My jedziemy z Siewierza przez Olkusz to będzie dobra droga.

Rewelacyjną droga ta będzie jak powiedział by mistrz Yoda. Uważaj tylko w Kosmolowie pod remizą, bo lubią tam "suszyć". No i w Olkuszu mamy takie złe urządzenie które robi zdjęcia za przejazd na czerwonym świetle :(

 

A tak na poważnie, będziemy chcieli wszystkich przyjąć. Prawdopodobnie będziemy prosić, aby samochody odstawić poza teren na którym jest trawa, aby jak najwięcej przyczep weszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, seba222 napisał:

Ma się dobrze lista rezerwowa, na szczęście jest krótka, więc zapraszamy.

No to się widzimy.?

Potwierdzam .

Niestety tym razem ludź, sztuk :1. 

Ducato 6 metrów. sztuk: 1

Środa po robocie. (Z Tychów będę miał bliżej) 

Pozdrawiam . Mongo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2019 o 05:44, seba222 napisał:

Najlepiej pojechać dalej prosto i dopiero przez mostek w ulicę spacerową.

My już jesteśmy na miejscu. Rada dla tych co pierwszy raz - jak skręcicie na mostek, to trzeba jechać do pierwszego rozwidlenia i skręcić w lewo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2019 o 09:57, KarBar napisał:

My już w domku, cali i zdrowi.

Dziękujemy za bardzo miłą atmosferę. Było super.

Pozdrawiamy

 

To pisałem ja tylko coś źle edytowałem. ???

Edytowane przez dario83 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na otwarcie kempingu "Nasza Dolina" w Sułoszowej. My już jesteśmy w domu. Pomimo pogody, która w piątek spłatała nam figla, udało się chyba całkiem nieźle. Przybyło nas łącznie 65 ekip, więc "kilka" osób było. Zabieram się teraz za opracowanie zdjęć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.