Skocz do zawartości

Cserkeszolo


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

Pogmyrałem i różne wrzutki w różnych wątkach co do Cserkeszolo znalazłem, ale osobnego wątku ni chu chu...

Ciekaw jestem opinii i zależy mi na sprecyzowaniu wątpliwości.

Na stronie kempingu znalazłem taką oto informację:

"Opłata za pobyt zawiera wstęp na baseny.
Nasi goście podczas rejestrowania się na recepcji wpłacają kwotę 1.000,-Ft-ów w zamian otrzymują opaskę, która umożliwia wstęp na baseny na cały okres pobytu.
Informujemy szanownych gości że opaska na rekę umożliwia korzystanie jedynie z basenów. Inne usługi i elementy emocjonalne są dostępne za dodatkową opłatą."

Czy dobrze rozumiem, że poza kwotami z cennika (za osoby, zestaw, prąd) za dobę, wpłaca się dodatkowo po 1.000 Ft na głowę za możliwość wchodzenia na baseny (za opaskę) - jednorazowo za cały pobyt, tak?

Niestety cennik na stronie otwiera się tylko po węgiersku, a nie mam siły tłumaczyć przez wujka gugla...:-)

Czy może wie ktoś, za co goście kempingu i ile muszą dodatkowo płacić - czy za baseny wewnętrzne, czy też wszystkie są w cenie?

Rozumiem też, że za zjeżdżalnie trzeba płacić, ale jak - czy osobno za te zewnętrzne (płachty) i tą wewnętrzną, czy razem i ile (na cały dzień, czy jednorazowo, czy jak)??

Pomijam SPA, usługi Wellness, bo to oczywiste.

Będę wdzięczny za info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lipot też wpłacasz kwotę za opaskę (kaucję) i upoważnia Cię do wejścia na baseny. Jak opuszczasz kemping to możesz zdać opaske (zegarek) i wtedy kaucję Ci oddają.. 

Wg mnie tak to działa. :) ale mogę się mylić jeżeli chodzi o Cserkeszolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa lata temu wpłacaliśmy kaucje za opaskę  i służyła ona przez okres pobytu na kempingu do korzystania z  wszystkich basenów.

 W ubiegłym roku wprowadzono opaski kolorowe na każdy dzień tygodnia , które codziennie trzeba rano pobrać w recepcji kempingu z oznaczeniem kemping lub hotel.

Na baseny z kempingu wchodzimy bez żadnej kontroli , tylko wyjątkowo obsługa może zwrócić uwagę za brak na reku opaski.

Przy rozliczaniu opłaty za kemping lub w dniu wyjazdu otrzymujemy zwrot symbolicznej kaucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Lucek26 i @Tsport - rozumiem, że codziennie wymieniają opaski, ale kasują raz na początku kaucję.

Muszę się zabrać za ten cennik - tyle lat i tyle razy na Węgrzech, a ja wciąż z węgierskich cenników rozróżniam tylko felnoty i giermki:-)

Wujek przetłumaczył mi opcję "Zjeżdżaj cały dzień" za 1.000 Ft. Czyli - jak rozumiem - dotyczy to właśnie tej zjeżdżalni "płachty".

To w sumie ciekawe, że za wewnętrzne baseny i zjeżdżalnię tam się nie płaci, a za płachty już tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2019 o 09:01, Tsport napisał:

Musisz pamiętać aby się pofatygować do recepcji na wymianę opasek. Sami nie wymieniają.

Przecież o tym we wcześniejszym  poście napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was był w szczycie lipcowo/sierpniowym i spotkał się może z brakiem miejsc na kempingu?

Na stronie jest interfejs rezerwacyjny, ale zaznaczyć można tylko opcję hotel/bungalow/domek. Złożyłem zapytanie zaznaczając w opisie, że chcę zarezerwować 3 parcele. Zero odpowiedzi, a minęło już 1,5 tygodnia...

Ja się wybieram w drodze powrotnej z Chorwacji (pozostałe 2-3 ekipy bezpośrednio z domu) 10 sierpnia i zastanawiam się, czy z marszu będzie miejsce, czy Zonk i trzeba będzie szukać alternatyw...

Zarezerwowałbym dla 1 rodziny bungalow, ale jak okaże się na miejscu, że dla reszty nie ma parcel, to też lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem wiele razy w lipcu oraz w sierpniu. Miejsce na kempingu znajdziesz ,ale pojedyncze i to nie zawsze satysfakcjonujące. Na trzy miejsca na zestawy obok siebie moim zdaniem nie ma szans.  Jeżeli znajdziesz miejsce to położone daleko od sanitariatów i trzeba będzie trochę pochodzić.

Nalezy pamiętać , ze coraz więcej Węgrów przyjeżdża zestawami lub kamperami.:przyczepa:

Przyjazd w piątek ,sobotę i niedziele  sobie daruj bo na pewno będzie bardzo tłoczno. W tygodniu jest większa szansa na znalezienie dobrego miejsca bo dużo Węgrów przyjeżdża tylko na dwa lub trzy dni.:banan:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.