Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa i pytania do praktyków


Kura

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przyczepa wygląda super, białej blachy na piecyku „traumy” jeszcze nie widziałem, ale wyglada fajowo. 

Jedyna bolączka to wspólny przyrznic z łazienką, ale ja mam hopla na tym punkcie, więc tym się nie sugeruj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krzy_ napisał:

Z Twoich wypowiedzi wynika, że kultura to u Ciebie mocno kuleje.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

A to z których słów wyciągasz takie wnioski? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiliśmy hobby. Drugi wlaściel wogole -garazowana całe życie. Zapowiada się dobrze -choć musimy jeszcze do wielu rzeczy dojść bo właściciel używał jej tylko do spania i nie umiał za bardzo pokazać obsługi 

20190620_182846.jpg

I jeszcze pytanie śmieszne :)

jak nazwać te zaróki żeby kupić je na allegro -oczywiście w wersji led

20190623_101814.jpg

20190623_102053.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wesolymaniek napisał:

Kolezanko a pochwalisz sie cos wiecej co to za model rocznik gdzie znalazlas ja i jaka cena?????

Kupiłam z olx . Ogłoszenie wisiało juz z miesiąc a facet dał z 4 fotki o bardzo słaby opis -jak zawsze stan idealny itp.  Niedaleko nas 80km i akurat byliśmy w okolicy i stwierdziliśmy że  zobaczymy -bez nastawienia że kupimy. Zajerzzamy a przyczepa jak nowa- ma nawet orginalne żelazko turystyczne z gwarancją- pierwsi właściciele  w Holandii bardzo dbali. Nasi w pl jedzie raz do roku a od 2 lat wogole . Garazowana alarm radio mOwer sejf 2 namioty bagażnik na rowery lusterka banki i butle akumulatory wszystko w zestawie.19 tys 

Hobby Exclusive 495, 1998 rok

 

https://www.olx.pl/oferta/hobby-exclusive-495-CID5-IDA7BG6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. dzieki za tak wyczerpujaca odpowiedz i moje szcere gratulacje bo wlasnie cała sztuka kupowania polega na tym aby wlasnie takie perełki wrecz wyrywac . wlasnie super nastawienie bez napalania sie . wycieczka a przy okazji obejrzec cos nowego ale raczej to nie to a tutaj mila niespodzianka i ........szybko szukaliscie bankomat ???/ ha ha wlasnie takiej przyczepy szukam od normalnych ludzi nie cwaniaków i handlarzy ktorzy maja tylko jeden cel ......zysk kasa kasa i nawet lwasna matke sprzedadza aby zarobic a ty sie martw ....za brama. pozdrowionka i moze do zobaczenia na trasie ......jak ja cos znajde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wesolymaniek napisał:

Witaj. dzieki za tak wyczerpujaca odpowiedz i moje szcere gratulacje bo wlasnie cała sztuka kupowania polega na tym aby wlasnie takie perełki wrecz wyrywac . wlasnie super nastawienie bez napalania sie . wycieczka a przy okazji obejrzec cos nowego ale raczej to nie to a tutaj mila niespodzianka i ........szybko szukaliscie bankomat ???/ ha ha wlasnie takiej przyczepy szukam od normalnych ludzi nie cwaniaków i handlarzy ktorzy maja tylko jeden cel ......zysk kasa kasa i nawet lwasna matke sprzedadza aby zarobic a ty sie martw ....za brama. pozdrowionka i moze do zobaczenia na trasie ......jak ja cos znajde.

Nie było napinki na kupno jak jechalismy bo same ogłoszenie  nie wydawało się zbyt atrakcyjne. 

Bankomatu nie szukaliśmy na szybko. Dogadalismy się że za 2 dni przyjedziemy z całą sumą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.