Skocz do zawartości

Przyczepa do 100000 zł (brutto)


misiekGrizzly

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupujesz samochód, to warunkiem gwarancji j są również przeglądy. A tak z innej beczki, ma ktoś orientacyjny cennik Adrii, bo nie moge znaleść. Wszędzie ceny do negocjacji. Tylko otomoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

11 godzin temu, Maras napisał:

 

Sam osobiście widziałem nowe Hoobby na placu ,zarówno w DE jak i PL ,które miały pękniętą przednią ścianę w okolicach rączek manewrowych. Tak przeżyły pierwszą podróż na lawecie. 

Często pojawiający się problem cieknącej przedniej ściany i słabej jakości parapet zrobiony z "plastra miodu" 

Kurcze nie strasz. Może jakaś felerna seria? Tfu Tfu u mnie na razie na prawdę wszystko super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, olas1 napisał:

Kurcze nie strasz. Może jakaś felerna seria? Tfu Tfu u mnie na razie na prawdę wszystko super. 

Który masz rocznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę Cię pocieszę :) 

Pękające ściany przednie to widziałem w rocznikach 2008 /2009 i pewnie coś z tym zrobili . Nie tyle co w innym składzie tego plastyku co w montażu samych przednich rączek manewrowych bo to przy ich okolicach były te pęknięcia.

Ale słaby punkt Hobby czyli cieknące przody nadal są bolączką. Sprawdzaj ,zaglądaj a w razie W popraw fabrykę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tego co widzę, to większość ma złe doświadczenia jednak ze starszymi modelami. A nowe po prostu nie przechodzą testu organoleptycznego :) 

Bo w sumie to co sprawia wrażenie delikatnego i tandetnego, wcale nie musi takie być. No nic... będę się co rok odzywał i dawał znać co się zepsuło lub się nie zepsuło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Dzieki za podpowiedzi i odpowiedzi i trochę się załamałem ponieważ:

Do Bieruńa nie dojechałem (plany sie zmieniły ) ale byłem w Kutnie i Smoliczu . W Kutnie zostały im resztki przyczep większość wyprzedana . Oglądałem Hobby , Tabbbert  , Dethleffs i stwierdzam ze Hobbey najbardziej mi odpowiadał z tego co mieli na placu . Pojechałem do Smolicza i tam mi wpadł Hobbey 545 de lux ma dojechać na dniach (ten co oglądałem sprzedany ) . Model ,wykończenie ,wygląda jak dla mnie świetny. Cena też odpowiednia 90 brutto Ale teraz mam wątpliwości po tym co piszecie . Chyba jutro pojadę do center-camp skoro tak zachwalacie fenda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 23.05.2019 o 22:18, misiekGrizzly napisał:

Witam ponownie

Dzieki za podpowiedzi i odpowiedzi i trochę się załamałem ponieważ:

Do Bieruńa nie dojechałem (plany sie zmieniły ) ale byłem w Kutnie i Smoliczu . W Kutnie zostały im resztki przyczep większość wyprzedana . Oglądałem Hobby , Tabbbert  , Dethleffs i stwierdzam ze Hobbey najbardziej mi odpowiadał z tego co mieli na placu . Pojechałem do Smolicza i tam mi wpadł Hobbey 545 de lux ma dojechać na dniach (ten co oglądałem sprzedany ) . Model ,wykończenie ,wygląda jak dla mnie świetny. Cena też odpowiednia 90 brutto Ale teraz mam wątpliwości po tym co piszecie . Chyba jutro pojadę do center-camp skoro tak zachwalacie fenda .

Hej. Strasznie ciekawi mnie na czym zakonczyły się twoje poszukiwania. Dzięki temu że stworzyłeś ten temat wdrożyłem się bardziej w tematykę problemów nowych Hobby. Szukałem tego samego układu. Strasznie podobało mi się hobby od wielu lat na ten "kosmiczny print" na zewnątrz. Miałem już na mailu proformę na Hobby 454 KMF. W ostateczności odpuściłem. Dziś mam Fendt 560 SKM w tym samym układzie (w środku prawie takie same). PIerwszy weekend wyjazdowy za mną. Każdego dnia myslę o tym jak fajnie należeć do takiej drupy ludzi :) 

Porównałem obie. 100% racji w opiniach. 

Co do pękania poprzednich Hobby to racja. Miałem 545 2008 i działo się...

Edytowane przez bladys (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kwietnia mam 545 kmf, za mną jakieś 3 tys. Km. i 20 kilka nocy. Złego słowa nie mogę powiedzieć

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czołem! Muszę podzielić się z Wami  moimi wrażeniami jakie doznałam będąc w moim mieście w sklepie z przyczepami, kamperami i różnymi częściami. Jestem ze Szczecina. Co zrobiło na mnie takie wrażenie? Otóż dwie przyczepy: ADRIA Altea 472 PK oraz Alpina /ale ta to długa/. Altea zaskoczyła mnie ceną, wyposażeniem wnętrza. Z tyłu jest piętrowe łożko. Ale to mało! można zrezygnować z górnego łóżka, otwiera się z tyłu dużą klapę aż do okna i jest pakamera tak duża, że wejdzie rower. Łoże typ francuski, umywalka przy łożku a za drzwiami głębokie  pomieszczenie z wc i prysznic. Vis a vis stół i dwie kanapy. Dominuje na ścianach biel. Ale to nic, najlepsza to cena chyba 52.000,- zł nie wiem czy ta końcówka dobra. Ale przyczepa jest naprawdę śliczna. Ta długa ALPINA no to hotel HILTON. Posiada klimę, wielkie łoże z dojściem z dwóch stron z szafeczkami nocnymi, łóżko piętrowe, wersja chyba zimowa bo podłoga podgrzewana a z tyłu na całej szerokości łazienka. No wiadomo cena odpowiednia, chyba gdzieś ok. 110 tyś. Nie wiem dokładnie bo taka duża mnie nie rajcuje. Waga jej chyba ponad 1500 DMC. Piszę o tym, bo jeżeli kogoś by to interesowało to mogę dowiedzieć się bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Larysa napisał:

Czołem! Muszę podzielić się z Wami  moimi wrażeniami jakie doznałam będąc w moim mieście w sklepie z przyczepami, kamperami i różnymi częściami. Jestem ze Szczecina. Co zrobiło na mnie takie wrażenie? Otóż dwie przyczepy: ADRIA Altea 472 PK oraz Alpina /ale ta to długa/. 

Co to za sklep? Ma jakąś stronę? Jestem z Wawy i nie wiem czy w okolicy mamy jakiegoś dealera Adrii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.