Skocz do zawartości

Przyczepa do 100000 zł (brutto)


misiekGrizzly

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, w79 napisał:

Zobacz obok Klaję i S Camp. Co prawda mają tam głównie Hobby, ale jest okazja porównać z duża ilością kamperów..

 

Klaja już od 2 lat nie handluje nowymi Hobby. Teraz mają Hymer-Eriba, Weinsberg i Tabbert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ze swojego doświadczenia. 

Gdybym dziś zmieniał przyczepę to na 100% wybrałbym ponownie Fendta. Nie dlatego że uważam go za najlepszą markę bo w każdej przyczepie znajdą się detale do których można (a często należy) się przyczepić. Nie dlatego że podczas 3 sezonu użytkowania nadal wygląda jak nowa (poza brudnymi dywanami które ciężko prać). Nie dlatego że holuje się wyśmienicie i czuje się jakbym ją "ciągał od zawsze". Mało tego, design wnętrz nie do końca mi sie w Fendtach podoba (Adria z serią Alpina wg mnie miażdży system) a ceny są jakie są.

Wybrałbym jednak Fendta ze względu na obsługę przed kupnem i po kupnie. Ze względu na to że nic co budziło moje wątpliwości nie pozostało bez odpowiedzi. Przeglądy coroczne to przyjemność a nie obowiązek. Wszystkie pierdoły usuwane od tak, bez całej papierologii gwarancyjnej, bez przepychania itp. Pewnie duża w tym zasługa samego dealera (Center Camp) ale nie wierzę że jeśli producent robiłby im pod górkę to wszystko by szło tak gładko jak obecnie. 

 

Edytowane przez dudek_t (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie fak jak z samochodami. Ja mam 7 Peugeota, chociaz wiadomo jakie sa o nich opinie. Nigdy nie mialem z nimi wiekszych problemow. Czego o ASO nie moge powiedziec. Natomiast przyczepowo glosuje na Knausa:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dudek_t napisał:

Adria z serią Alpina wg mnie miażdży system

 

Podpisuję się!!!!

Do tego 7 letnia gwarancja na szczelność.

 

I to okno!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Funiaki napisał:

Podpisuję się!!!!

Do tego 7 letnia gwarancja na szczelność.

 

I to okno!!!!!!

Żeby nie było - podłoga jest beznadziejna wizualnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Funiaki napisał:

Podpisuję się!!!!

Do tego 7 letnia gwarancja na szczelność.

 

I to okno!!!!!!

Słabo. Fendt 12.

Godzinę temu, dudek_t napisał:

(Adria z serią Alpina wg mnie miażdży system) a ceny są jakie są.

 

 

Rozumiem że w porównanie z Brilantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, nawet w porównaniu z Brillantem. Zwyczajnie wolę taką "skandynawską" stylistykę niż "barok" w najwyższej serii Fendta. Jednak wiadomo co finalnie bym kupił mimo "baroku" :D I te nowe potrójne okna dachowe są super, wreszcie coś nowego. I normalna podłoga ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, olas1 napisał:

...Nie wiem czemu wszyscy tak jadą po Hobby...

 

13 godzin temu, w79 napisał:

... Na jakiejs podstawie powstala opinia o tej marce....

Sam osobiście widziałem nowe Hoobby na placu ,zarówno w DE jak i PL ,które miały pękniętą przednią ścianę w okolicach rączek manewrowych. Tak przeżyły pierwszą podróż na lawecie. 

Często pojawiający się problem cieknącej przedniej ściany i słabej jakości parapet zrobiony z "plastra miodu" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, danielpoz napisał:

Inne marki dają gwarancję bez przeglądów? 

TZN? Jak odbierałem budę to warunkiem utrzymania gwarancji na szczelność jest/są przeglądy. Podstawowa gwarancja na sprzęt :piec, lodówka i takie tam to 2 lata.Badanie szczelności? Miernik wilgoci po łączeniach lub nagrzewanie na maxa i kamera termowizyjną sprawdzenie gdzie co uchodzi?

Zobaczymy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.